خلاصه اخبار امروز (۱۷ اسفند ۹۸)

تجربه دور‌کاری موفق از زبان مدیر‌عامل ملک‌رادار (پیوست)

تیم ملک‌رادار که از آن به‌عنوان “تیم‌ارواح” یاد می‌شود هیچ دفتر کار فیزیکی ندارند، همه تیم ریموت کار می‌کنند و در چند شهر متفاوت حضور دارند. مدیرعامل ملک‌رادار در‌این‌باره توضیح می‌دهد.

 

قابلیتی جدید به “توئیتر” افزوده شد (ایران)

به تازگی قابلتی جدید که fleets نام دارد و شامل پست‌هایی می‌شوند که ۲۴‌ساعت قبل از ناپدید شدن در جدول زمانی جداگانه‌ای در بالای جدول زمانی اصلی ظاهر می‌شوند که در واقع نسخه‌ای مشابه استوری‌‌های اینستاگرام است و به‌صورت آزمایشی در برزیل اجرا می‌شود.

 

از تهدید‌ها فرصت بسازیم (آی‌چیز‌ها)

حسن عطایی، هم‌بنیان‌گذار نوبتی، از چالش‌های سال ۹۸ می‌گوید و معتقد است اگر با دید استارتاپی به چالش‌ها نگاه کنیم، آن ها همیشه بد نیستند و از آن‌ها برای پیشرفتمان می‌توانیم استفاده کنیم.

 

“جک ما‌” یک میلیون ماسک به ایران هدیه کرد (استارتاپ۳۶۰)

جک ما، کار‌آفرین، صنعت‌گر، و مدیر ارشد چینی اعلام کرد با‌وجود فاصله زیاد بین ایران و چین و حمل‌و‌نقل پر دردسر، تمام تلاش خود خواهیم کرد که یک میلیون ماسک به ایران ارسال کنیم.

 

فروشگاه اینترنتی “زنبیل” برای عرضه شفاف کالای بهداشتی اعلام آمادگی کرد (پیوست)

با توجه به شیوع ویروس کرونا و نیاز مبرم به ماسک و مواد ضد‌عفونی‌کننده، زنبیل اعلام کرده است بدون هیچ‌گونه سود و با همکاری شرکت پست، زیر نظر مراجع نظارتی این مایحتاج را به دست مردم در نقاط دور و نزدیک کشور می-رساند.

 

کرونا عامل ایجاد همکاری مشترک شهرداری تهران و استارت‌آپ‌ها شد (پیوست)

با توجه به این‌که گسترش ویروس کرونا باعث تعطیلی مدارس و دانشگاه‌ها تا پایان سال ۹۸ شده‌است؛ معاونت اجتماعی شهرداری تهران قصد دارد با استارتاپ‌های حوزه کودک و نوجوان مانند آی قصه و طاقچه همکاری مشترکی در این زمینه داشته باشد.

 

فراخوان شیپور برای جذب نیرو‌های تعدیل شده از علی‌بابا و الی‌گشت (وبنا)

شیپور برای جذب نیرو‌های تعدیل‌شده از علی‌بابا و الی‌گشت فراخوان داد و در این‌رابطه بیانیه‌ای منتشر کرد و دلیل آن را بهبود شرایط، و توسعه اکوسیستم استارتاپی کشور دانست.

link

مطالب مرتبط

نتیجه‌ای پیدا نشد.

دیدگاه‌تان را بنویسید

بخش‌های مورد نیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

پربازدیدهای هفته

پادکست زوم