برای مشاهده نتایج کلید Enter را بزنید

استفاده از ماسک برای رانندگان اسنپ الزامی شد

اسنپ در مسیر جلوگیری از انتشار ویروس کرونا استفاده از ماسک را برای تمامی رانندگان ناوگان خود الزامی کرده است. این سامانه به منظور حفظ سلامت راننده و مسافر و همچنین بهبود بهداشت سفر اقداماتی در نظر گرفته که با کمک آن‌ها بتواند فرهنگ استفاده همگانی از ماسک را در سفرهایش جا بیاندازد. در همین راستا اسنپ گزینه «عدم استفاده از ماسک» را به اپلیکیشن خود اضافه کرده و از تمامی مسافران دعوت می‌کند، ضمن استفاده خودشان از ماسک، عدم استفاده راننده از ماسک را به تیم پشتیبانی گزارش دهند تا با شناسایی رانندگان بدون‌ماسک و اطلاع‌رسانی به آن‌ها، فرهنگ پوشش ماسک در تمامی سفرهای اسنپی همگانی شود.

 

گزینه «عدم استفاده از ماسک» در بخش «بازخورد سفر» قسمت «نقاط ضعف» قرار داد. هر مسافری بعد از تمام شدن سفر اسپنی‌اش با وارد شدن به این بخش می‌تواند به تیم پشتیبانی گزارش دهد که آیا راننده از ماسک استفاده کرده بود یا خیر. در صورتی که مسافر شکایتی مبنی بر«عدم استفاده از ماسک» را گزارش دهد، تیم پشتیبانی در دو گزارش اول به راننده از طریق پیامک تذکر می‌دهد. بعد از این چنانچه مسافر دیگری با ثبت گزینه «عدم استفاده از ماسک» گزارش دهد که راننده در سفر اسنپی ماسک نداشته، راننده به مدت  ۶ساعت غیرفعال می‌شود. در نهایت اگر راننده بار دیگر در سفر اسنپی از ماسک استفاده نکند، برای یک روز کامل کاری غیرفعال می‌شود و هیچ درخواست سفری برای او فرستاده نمی‌شود.

 

 

مقابله با کرونا با تست «ارزیابی بهداشت سفر»

 

به گزارش روابط عمومی اسنپ، از زمان انتشار خبر شیوع ویروس کرونا در سراسر کشور، این سامانه اقدامات مختلفی را به منظور حفظ سلامت کاربران راننده و مسافر خود انجام داده؛ آموزش و اطلاع‌رسانی توصیه‌های بهداشتی در تمامی کانال‌های ارتباطی برای کاربران راننده و مسافر، تجهیز ناوگان اسنپ به اقلام بهداشتی، ضدعفونی کردن خودروهای ناوگان اسنپ و در نهایت اضافه کردن گزینه «عدم رعایت بهداشت» به منظور کنترل هر چه بیشتر بهداشت سفرها، کارهای مختلفی بوده که تا امروز انجام شده است. حالا هم که سازمان بهداشت جهانی و مرکز کنترل و پیشگیری بیماری آمریکا (CDC) اعلام کردند که استفاده از ماسک به پیشگیری از ابتلا به ویروس کرونا کمک می‌کند، این سامانه با اضافه کردن گزینه «عدم استفاده از ماسک» به اپلیکیشن خود، در مسیر فرهنگ‌سازی استفاده همگانی از ماسک قدم برداشته است. اسنپ در نظر دارد با همکاری و کمک تمامی کاربران راننده و مسافر بتواند ضرورت استفاده از ماسک در این دوران را به عنوان یکی از ملزومات سفر جا بیاندازد تا با مشارکت همگانی بتوان از این روزهای سخت به سلامت عبور کرد.

 

همچنین این سامانه به منظور کنترل هر چه بهتر و بیشتر روی بهداشت سفرها، همزمان با پایان هر سفر اسنپی تست «ارزیابی بهداشت سفر» را در قالب پوش نوتیفیکیشن برای کاربران مسافری که از نسخه اندروید استفاده می‌کنند ارسال می‌کند و از آن‌ها می‌خواهد با پاسخ‌گویی به چند سوال بهداشت سفرشان را ارزیابی کنند. به گفته تیم روابط عمومی، نتیجه این تست به طور مرتب بررسی می‌شود تا با اتکا به پاسخ‌های ارسالی مسافران، بتوانیم در مسیر بهبود هر چه بهتر و بیشتر بهداشت سفر قدم برداریم.

مطالب مرتبط

قطعی اینترنت ایران
دکتر یحیی تابش، استاد دانشگاه استنفورد
پادکست زوم قسمت بیست‌وسوم؛ گفت‌و‌گو با دکتر یحیی تابش، استاد دانشگاه استنفورد
پادکست زوم قسمت بیست‌ودوم؛ گفت‌و‌گو با امیرحسین فقیهی، مدیرعامل لحظه‌نگار
پادکست زوم قسمت بیست‌ویکم؛ گفت‌و‌گو با سینا مومنی، مدیرعامل یکتانت
پادکست زوم قسمت بیست‌ویکم؛ گفت‌و‌گو با سینا مومنی، مدیرعامل یکتانت
پادکست زوم قسمت بیستم؛ گفت‌و‌گو با علی الیاسی، مدیرعامل ابرآمد
پادکست زوم قسمت نوزدهم؛ گفت‌و‌گو با آرین اوهانیان، برند دیزاینر
پادکست زوم قسمت نوزدهم؛ گفت‌و‌گو با آرین اوهانیان، برند دیزاینر
پادکست زوم قسمت هجدهم؛ گفت‌و‌گو با محمدرضا آقایا، مدیرعامل شرکت باسلام
پادکست زوم سئو 24 رضا شیرازی
پادکست زوم قسمت هفدهم؛ گفت‌و‌گو با رضا شیرازی، مدیرعامل شرکت سئو۲۴
پادکست زوم قسمت شانزدهم؛ گفت‌و‌گو با حمیدرضا احمدی، مدیرعامل شرکت ایوند
پادکست زوم قسمت پانزدهم؛ گفت‌و‌گو با دکتر علیرضا توکلی کاشی، متخصص بازار سرمایه
پادکست زوم تخفیفان
پادکست زوم قسمت چهاردهم؛ گفت‌و‌گو با مدیرعامل تخفیفان
پادکست زوم قسمت سیزدهم؛ گفت‌و‌گو با دکتر سعید باجلان، عضو هیات علمی و متخصص بازار سرمایه
پادکست زوم قسمت دوازدهم؛ گفت‌و‌گو با مدیرعامل سهام‌یاب
پادکست زوم قسمت یازدهم؛ گفت‌و‌گو با مدیران ارشد اجرایی اسنپ‌تریپ
پادکست زوم قسمت دهم؛ گفت‌و‌گو با مدیرعامل میاره
پادکست زوم قسمت نهم؛ گفت‌و‌گو با مدیرعامل ابرآروان
پادکست زوم قسمت هشتم؛ گفت‌و‌گو با مدیرعامل پینکت
پادکست زوم همکاران سیستم
پادکست زوم قسمت هفتم؛ گفت‌و‌گو با مدیرعامل همکاران سیستم
اسنپ فود
پادکست زوم قسمت ششم؛ گفت‌و‌گو با رییس هیات مدیره اسنپ‌فود
پادکست زوم، قسمت پنجم؛ گفت‌و‌گو با مدیرعامل تپسی