برترین استارتاپ‌های اینوتکس‌پیچ تهران معرفی شدند

رویداد اینوتکس ‌پیچ تهران که بنا بود در روز ۳ اردیبهشت ۹۹ برگزار شود به جهت پیشگیری از شیوع کرونا به صورت مجازی و از راه دور برگزار گردید. دبیرخانه این رویداد با بررسی اولیه‌ استارتاپ‌ هایی که برای شرکت در این رقابت درخواست داده بودند در نهایت ۱۳ تیم را واجد شرکت در این رویداد دانست.

 

این ۱۳ تیم استارتاپی در حضور داورانی چون سید علی هزاوه معاون امور فناوری پارک فناوری پردیس، آرین افشار مدیرعامل فینووا و منا ناصری مدیرعامل شتابدهنده بانا به رقابت با یکدیگر پرداختند و در نهایت طبق تصمیم داوران به ترتیب  تیم های سایکلوپس، دیجی‌کر و آیدا به عنوان برترین استارتاپ‌ های رویداد اینوتکس پیچ تهران انتخاب شده و مجوز حضور در فینال کشوری این رقابت‌ ها را دریافت نمودند.

 

خاطرنشان می‌ سازد که رویداد اینوتکس ‌پیچ رویداد بزرگ رقابتی بین استارتاپ‌ هاست که خود از چندین بخش مختلف تشکیل شده است، در مرحله‌ نخست استارتاپ‌ ها به صورت آنلاین داوری شده و از استارتاپ ‌های منتخب برای رقابت حضوری در مقابل سرمایه ‌گذاران دعوت به عمل می‌ آید. در این مرحله از رقابت‌ که در استان‌های مختلف برگزار می‌ گردد، ابتدا تیم ‌های استارتاپی درخصوص نحوه ارائه به سرمایه ‌گذار آموزش دیده و در ادامه در حضور سرمایه‌گذارانِ محلی، به معرفی ایده یا محصول خود می پردازند.

 

در ادامه، از استارتاپ ‌های برگزیده شده در این مرحله، به منظور حضور در نمایشگاه اینوتکس و نیز شرکت در رقابت‌های نیمه نهایی، دعوت به عمل می‌ آید. برگزیدگان مرحله نیمه‌ نهایی می‌توانند به مرحله جذاب INOTEX Battle راه یابند که طی آن، استارتاپ‌ ها دو به دو به بحث و مناظره با هم پرداخته تا در نهایت برترین استارتاپ از نگاه داوران و مخاطبان انتخاب شود.

 

این دوره از رویداد اینوتکس پیچ، از ابتدای بهمن‌ ماه ۹۸ آغاز شده و پس از برگزاری در استان‌های سیستان و بلوچستان، آذربایجان غربی، اصفهان و مازندران، این بار به استان تهران رسیده بود. این درحالی است که شیوع ویروس کرونا و اهمیت حفظ سلامتی شرکت‌ کنندگان، برگزاری این‌گونه رویدادها را به صورت حضوری و طبق روال سابق با مشکل مواجه کرده است. به همین دلیل طبق تصمیم دبیرخانه رویداد به منظور حفظ پویایی جامعه استارتاپی ایران و به منظور تشویق مخاطبان به حفظ قرنطینه خانگی، این رویداد کاملا به صورت آنلاین برگزار شد.

 

link

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

پر بازدیدها

پادکست زوم