برای مشاهده نتایج کلید Enter را بزنید

نشست خبری فلایتیو؛ تاب‌آوری در دوران کرونا

عصر امروز هشتم مرداد نشست خبری فلایتیو به صورت آنلاین و ریموت از طریق پلتفرم اسکای روم به منظور رونمایی از هویت جدید این برند و بازگو کردن اتفاقاتی که کرونا بر سر صنعت گردشگری و فلایتیو آورده با حضور علی کشفی، هم موسس و مدیر مارکتینگ این شرکت برگزار شد.

 

علی کشفی، هم بنیانگذار فلایتیو در رابطه با تاثیر کرونا بر این شرکت در ابتدای مراسم گفت: در اسفند ۹۸ میزان فروش‌مان به کمتر از ۱۰ درصد فروش بهمن و نزدیک به صفر رسید. اما اکنون تقریبا به ۴۰ درصد میزان فروش بهمن‌مان رسیده‌ایم. با این حال به گفته کشفی این ارقام بیانگر این نیست که صنعت گردشگری به حالت قبل خود بازگشته و فروش بلیت فلایتیو این رقم را ثبت کرده است، هرچند به گفته او طی این ماه‌ها رشدی را تجربه نکرده‌اند.

 

هم بنیانگذار فلایتیو در رابطه با تعدیل نیرو توسط این شرکت گفت تا به امروز هیچ تعدیلی نداشتیم. او ادامه داد: «فکر می‌کنم تعدیل نیروی شرکت‌های دیگر ارتباطی با کرونا نداشت و آنها از این فرصت استفاده کردند تا برخی را تعدیل کنند. به نظر ما منابع انسانی مهمترین دارایی‌های شرکت هستند. در این ایام، کار افراد تیم‌های‌مان کمتر شد. اما مدتی صبر کردیم تا بعدتر تصمیم‌گیری کنیم. الان چون فروش‌مان برگشته توانستیم حفظ بچه‌ها را ادامه دهیم.»

 

کشفی در بخش دیگری از صحبت‌هایش به موضوع تسویه حساب با ایرلاین‌ها اشاره کرد و افزود در این مدت حدود ۴۰ میلیارد تومان پول به حساب مشتریان‌مان واریز کردیم، اما این کار به این سادگی نبود، زیرا ما یک واسطه هستیم و پول‌ها را به ایرلاین‌ها داده بودیم، اما به ناگهان با یک فشاری از بخش‌های مختلف دولت و تلویزیون مواجه شدیم که باید در اسرع وقت تمام پول مشتری را به حساب‌شان برگردانیم.

 

مهیار محمدی، مدیر مارکتینگ فلایتیو و دیگر فرد حاضر در این نشست خبری گفت با ریبرندینگ فلایتیو به غیر از موارد ظاهری، تکنولوژی و ساختار سایت و همچنین رابط کاربری فلایتیو دستخوش تغییر و تحول شده است.

 

کشفی، هم بنیانگذار فلایتیو در بخش دیگری از صحبت‌هایش گفت به این فکر می‌کنیم که لیدر مارکت شویم و حتی در خارج از کشور نیز فعالیت کنیم. او همچنین گفت به طور قطع در جایگاه اول قرار خواهیم گرفت و تلاش می‌کنیم که بهترین باشیم، نه تنها اولین.

 

هم موسس فلایتیو در پاسخ به تاثیر سرمایه‌گذاری صباایده در فلایتیو گفت که این سرمایه‌گذاری به موقع بود و در بخش‌های مختلفی به ما کمک کرده‌اند.

 

علی کشفی در انتهای مراسم با اشاره به موضوع دورکاری گفت: «بحث کار از دور و ریموت این روزها خیلی داغ شده. خیلی شرکت‌ها روی این موج سوار شدند. باید دید دورکاری دقیقا در چه بخشی است؟ مثلا دولوپر می‌تواند دورکار شود چون کارش به راحتی قابل اندازه‌گیری است. اما افراد پشتیبانی، مالی و خیلی بخش‌های دیگر همان شرکت‌ها که می‌گویند کاملا دورکار شده‌اند در شرکت در حال کار هستند. ما در حال تدارک زیرساخت‌هایی هستیم تا دورکاری به صورت کامل برای کارکنان پیاده‌سازی شود.»

 

علی کشفی، هم بنیانگذار فلایتیو
لوگوی جدید فلایتیو

چین

چین و صنعت چیپ ست

دکتر یحیی تابش، استاد دانشگاه استنفورد
پادکست زوم قسمت بیست‌وسوم؛ گفت‌و‌گو با دکتر یحیی تابش، استاد دانشگاه استنفورد
پادکست زوم قسمت بیست‌ودوم؛ گفت‌و‌گو با امیرحسین فقیهی، مدیرعامل لحظه‌نگار
پادکست زوم قسمت بیست‌ویکم؛ گفت‌و‌گو با سینا مومنی، مدیرعامل یکتانت
پادکست زوم قسمت بیست‌ویکم؛ گفت‌و‌گو با سینا مومنی، مدیرعامل یکتانت
پادکست زوم قسمت بیستم؛ گفت‌و‌گو با علی الیاسی، مدیرعامل ابرآمد
پادکست زوم قسمت نوزدهم؛ گفت‌و‌گو با آرین اوهانیان، برند دیزاینر
پادکست زوم قسمت نوزدهم؛ گفت‌و‌گو با آرین اوهانیان، برند دیزاینر
پادکست زوم قسمت هجدهم؛ گفت‌و‌گو با محمدرضا آقایا، مدیرعامل شرکت باسلام
پادکست زوم سئو 24 رضا شیرازی
پادکست زوم قسمت هفدهم؛ گفت‌و‌گو با رضا شیرازی، مدیرعامل شرکت سئو۲۴
پادکست زوم قسمت شانزدهم؛ گفت‌و‌گو با حمیدرضا احمدی، مدیرعامل شرکت ایوند
پادکست زوم قسمت پانزدهم؛ گفت‌و‌گو با دکتر علیرضا توکلی کاشی، متخصص بازار سرمایه
پادکست زوم تخفیفان
پادکست زوم قسمت چهاردهم؛ گفت‌و‌گو با مدیرعامل تخفیفان
پادکست زوم قسمت سیزدهم؛ گفت‌و‌گو با دکتر سعید باجلان، عضو هیات علمی و متخصص بازار سرمایه
پادکست زوم قسمت دوازدهم؛ گفت‌و‌گو با مدیرعامل سهام‌یاب
پادکست زوم قسمت یازدهم؛ گفت‌و‌گو با مدیران ارشد اجرایی اسنپ‌تریپ
پادکست زوم قسمت دهم؛ گفت‌و‌گو با مدیرعامل میاره
پادکست زوم قسمت نهم؛ گفت‌و‌گو با مدیرعامل ابرآروان
پادکست زوم قسمت هشتم؛ گفت‌و‌گو با مدیرعامل پینکت
پادکست زوم همکاران سیستم
پادکست زوم قسمت هفتم؛ گفت‌و‌گو با مدیرعامل همکاران سیستم
اسنپ فود
پادکست زوم قسمت ششم؛ گفت‌و‌گو با رییس هیات مدیره اسنپ‌فود
پادکست زوم، قسمت پنجم؛ گفت‌و‌گو با مدیرعامل تپسی