برای مشاهده نتایج کلید Enter را بزنید

همکاری اسنپ تریپ و اسنپ دکتر برای گرفتن تست کرونا از مسافران

اسنپ تریپ با هدف کمک به مسافران برای انجام سالم سفرهای ضروری، دادن تست کرونا را برای کاربران خود تسهیل می‌کند. این پلتفرم آنلاین حوزه گردشگری در همکاری با اسنپ دکتر شرایطی را برای کاربران خود فراهم کرده است که با خرید بلیط هواپیما یا رزرو هتل از اسنپ تریپ کد تخفیف ۵۰ هزار تومانی تست کرونا در منزل دریافت کنند.

 

پس از شیوع کرونا و بسته شدن مرزهای زمینی و هوایی کشورهای مختلف، تنها سفرهای خارجی نبودند که به واسطه شیوع کرونا لغو شدند. بلکه رعب و وحشت حاصل از شیوع این ویروس که در ابتدا به اندازه کافی شناخته شده نبود سفرهای داخلی را نیز با بن‌بست رو به رو کرد. با گذشت زمان و خوگیری مردم به شرایط، احساس کنترل بیشتری بر حفظ سلامت در شرایط شیوع کرونا در افراد ایجاد شد. همچنین با چشم انداز طولانی حضور کرونا در کشور، تصمیم‌گیران شرایط را برای از سرگیری سفرهای داخلی فراهم کردند که نتیجه آن در بازگشت تدریجی میزان فروش بلیط‌ هواپیما قابل لمس بود.

 

همانطور که می‌دانیم پیش از کرونا نیز تمام سفرها مختص به سفرهای تفریحی و گردشگری نبود و سفرهای بسیاری برای اهداف کاری، پزشکی و تحصیلی انجام می‌شد. به همین دلیل مانند سایر ابعاد زندگی که با شیوع کرونا از زندگی انسان رخت بربسته بود، با تغییر رویکرد از قرنطینه به همزیستی سفرهای ضروری نیز دوباره به زندگی‌ها بازگشت.

 

در این میان پروتکل‌های بهداشتی مشخصی برای انجام سفرهای سالم نظیر تست کرونا پیش از انجام سفرهای خارجی در نظر گرفته شد. اسنپ‌تریپ در کنار سایر شرایطی که برای تسهیل سفرهای ضروری در دوران کرونا به وجود آورده تصمیم گرفته به کاربران خود برای انجام سالم سفرهای ضروری با ارائه تسهیلات برای انجام تست کرونا اطمینان بیشتری دهد. در همین راستا اسنپ تریپ در همکاری با اسنپ دکتر به افرادی که از ۱۶ مهر تا ۱۵ آبان ۹۹ از این پلتفرم گردشگری اقدام به خرید بلیط هواپیما یا رزرو هتل کنند کد تخفیف ۵۰ هزار تومانی انجام آزمایش کرونا (PCR) در منزل هدیه می‌دهد تا از سلامت خود پیش از سفر مطمئن شوند.

 

برای دریافت این کد تخفیف کافی است افراد با ورود به وب‌سایت یا اپلیکیشن اسنپ تریپ اقدام به رزرو هتل یا خرید بلیط هواپیما کنند تا پس از انجام مراحل پرداخت یک پیامک حاوی کد تخفیف اختصاصی برای کاربران ارسال ‌شود. پس از دریافت کد تخفیف افراد با ورود به اپلیکیشن یا سایت اسنپ‌دکتر و یا انتخاب گزینه‌ی پزشک و مشاور در اپلیکیشن اسنپ، می‌توانند گزینه‌ی تست کرونا در منزل را انتخاب کنند. پس از تکمیل مراحل سفارش با وارد کردن کد تخفیف فوق، ۵۰ هزار تومان از هزینه‌ی قابل پرداخت کسر خواهد شد.

 

گفتنی است اسنپ تریپ پیش از این نیز برای تسهیل سفرهای ضروری در دوران کرونا با توجه به پررنگ شدن دغدغه اقتصادی مردم برای انجام سفر شرایطی را برای خرید بلیط هواپیما و رزرو هتل با بهترین قیمت در قالب طرح‌های «به هر قیمتی سفر نرو» و «گشتیم نبود نگرد نیست» فراهم کرده بود.

برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با دریافت کد تخفیف تست کرونا به وبلاگ اسنپ تریپ مراجعه کنید.

پادکست زوم سئو 24 رضا شیرازی
پادکست زوم قسمت هفدهم؛ گفت‌و‌گو با رضا شیرازی، مدیرعامل شرکت سئو۲۴
پادکست زوم قسمت شانزدهم؛ گفت‌و‌گو با حمیدرضا احمدی، مدیرعامل شرکت ایوند
پادکست زوم قسمت پانزدهم؛ گفت‌و‌گو با دکتر علیرضا توکلی کاشی، متخصص بازار سرمایه
پادکست زوم تخفیفان
پادکست زوم قسمت چهاردهم؛ گفت‌و‌گو با مدیرعامل تخفیفان
پادکست زوم قسمت سیزدهم؛ گفت‌و‌گو با دکتر سعید باجلان، عضو هیات علمی و متخصص بازار سرمایه
پادکست زوم قسمت دوازدهم؛ گفت‌و‌گو با مدیرعامل سهام‌یاب
پادکست زوم قسمت یازدهم؛ گفت‌و‌گو با مدیران ارشد اجرایی اسنپ‌تریپ
پادکست زوم قسمت دهم؛ گفت‌و‌گو با مدیرعامل میاره
پادکست زوم قسمت نهم؛ گفت‌و‌گو با مدیرعامل ابرآروان
پادکست زوم قسمت هشتم؛ گفت‌و‌گو با مدیرعامل پینکت
پادکست زوم همکاران سیستم
پادکست زوم قسمت هفتم؛ گفت‌و‌گو با مدیرعامل همکاران سیستم
اسنپ فود
پادکست زوم قسمت ششم؛ گفت‌و‌گو با رییس هیات مدیره اسنپ‌فود
پادکست زوم، قسمت پنجم؛ گفت‌و‌گو با مدیرعامل تپسی
پادکست زوم، قسمت چهارم؛ گفت‌و‌گو با مدیرعامل شرکت دیوار
پادکست زوم، قسمت سوم؛ گفت‌و‌گو با مدیرعامل شرکت نیو
پادکست زوم، قسمت دوم؛ گفت‌و‌گو با مدیرعامل فناپ
پادکست زوم، قسمت اول؛ گفت‌و‌گو با مدیرعامل علی‌بابا