برای مشاهده نتایج کلید Enter را بزنید

کارنامه سرویس خرید سفارشی ارایه می‌دهد

تا چند سال پیش اگر از ما می‌پرسیدند خودروی کارکرده سالم و مطمئن سراغ دارید؟ احتمالا شانه بالا می‌انداختیم و می‌گفتیم نمی‌دانم! چرا که واقعا نمی‌شد به هر فروشنده‌ای اعتماد کرد و کلاهبرداران حرفه‌ای این بازار از صدها ترفند استفاده می‌کنند تا ایرادات اساسی خودروی خود را بپوشانند.

 

مسئولین نیروی انتظامی مرتب هشدار می‌دهند که کلاهبرداران هر روز با روش های جدیدتری به سراغ شهروندان عادی می‌روند. همین چندی پیش رئیس پلیس پیشگیری پایتخت توضیح داده بود که چطور بعضی کلاهبرداران با برهم زدن معامله به بهانه‌های واهی، از طرف قرارداد اخاذی می‌کنند. یا روش قدیمی‌تری مثل فریب خریدار با همدستی یک خریدار قلابی دیگر و قالب کردن خودروی واژگون شده به او!
به همین خاطر بود که برای خرید ماشین دست دوم باید با ترس‌ولرز و هزار دردسر از یک آدم آشنا به خودرو کمک می‌گرفتیم یا یک کارشناس را که بتوان به او اعتماد کرد، پیدا می‌کردیم و همراه او به بازارهای خرید و فروش خودروی کارکرده می‌رفتیم. در نهایت هم باید ریسک معامله را به جان می‌خریدیم، چرا که گاهی با وجود این تمهیدات هم سرمان کلاه می‌رفت. الان اما شرایط تغییر کرده و جایی وجود دارد که آدرس آن خیلی سر راست است.

 

یک سال از راه‌اندازی وب‌سایت کارنامه که از همکاران سایت دیوار است، می‌گذرد. کارنامه را با خدمات کارشناسی خودرو و فروش سفارشی آن می‌شناسیم و شعار معروفش در بیلبوردهای تبلیغاتی که می‌گفت: «گنجشک را به جای قناری نخر»! اما حالا می‌توانید با استفاده از سرویس جدید خرید خودروی کارشناسی شده کارنامه با خیال راحت خودروی دست دوم بخرید؛ خودرویی که هم از نظر فنی و بدنه سالم باشد، هم شما را اسیر شگردهای کلاهبرداران بازار خودروی دست دوم نکند.

 

خدمات «خرید خودروی کارشناسی‌شده» چیست؟

 

سرویس خرید سفارشی کارنامه در حقیقت یک سبد دستچین‌شده از خودروهای معتبر و با اصالت به خریداران ارائه می‌کند. مشخصات فنی خودروها و عکس و قیمت و آپشن‌ها به تفصیل و خیلی دقیق درج شده است. خریدار بعد از گشت‌وگذار بین آگهی‌های متنوع و بعد از پیدا کردن خودرویی که توجهش را جلب کرده، با کارشناس مربوط به آن خودرو تماس می‌گیرد. خودروها یک مرتبه قبل از ورود به این لیست طلایی بررسی کیفی شده‌اند اما بعد از پسندیده شدن از سوی خریدار یکبار دیگر هم کارشناسی می‌شوند. کارنامه هم تا سقف ۴۰ میلیون تومان و به مدت یک هفته بدنه و فنی خودرو را تضمین می‌کند.

 

در عبور از این مراحل خرید، مشاور فنی و حقوقی خریدار را راهنمایی می‌کند. به این ترتیب مصرف کننده واقعی، با کم‌ترین ریسک و بالاترین ضریب اطمینان صاحب خودروی مطلوبش می‌شود. تنوع هم در این بازار بالا است؛ از خودروهای ارزان‌قیمت در آن پیدا می‌کنید تا خودروهای لوکس و گران‌قیمت، از خودروی پرتیراژ داخلی گرفته تا خودروهای کمیاب خارجی.

 

مزیت استفاده از سرویس خرید سفارشی چیست؟

 

بزرگترین مزیت خرید خودرو کارنامه برای خریداران این است که از تله های موجود در بازار غیررسمی و سنتی در امان می‌مانند و خریداران بدون ترس و دلهره می‌توانند خودروی مورد نظر خود را خریداری کنند. همچنین کارنامه به عنوان یک سرویس بی‌طرف می‌تواند معامله شما را شفاف‌تر کند و تمام نقاط قوت و ضعف خودرو را روشن کند. از سوی دیگر با تجربه‌ای که کارنامه در ارائه سرویس کارشناسی خودرو دارد و بهره‌مندی از کارشناسان خبره و کارآزموده می‌توان تضمین کرد که هر ایرادی وجود داشته باشد از چشم کارنامه دور نمی‌ماند. قدیم می‌گفتند جوینده یابنده است؛ الان اما خیلی نیاز به جستن هم نیست، همه یابنده هستند!

 

دکتر یحیی تابش، استاد دانشگاه استنفورد
پادکست زوم قسمت بیست‌وسوم؛ گفت‌و‌گو با دکتر یحیی تابش، استاد دانشگاه استنفورد
پادکست زوم قسمت بیست‌ودوم؛ گفت‌و‌گو با امیرحسین فقیهی، مدیرعامل لحظه‌نگار
پادکست زوم قسمت بیست‌ویکم؛ گفت‌و‌گو با سینا مومنی، مدیرعامل یکتانت
پادکست زوم قسمت بیست‌ویکم؛ گفت‌و‌گو با سینا مومنی، مدیرعامل یکتانت
پادکست زوم قسمت بیستم؛ گفت‌و‌گو با علی الیاسی، مدیرعامل ابرآمد
پادکست زوم قسمت نوزدهم؛ گفت‌و‌گو با آرین اوهانیان، برند دیزاینر
پادکست زوم قسمت نوزدهم؛ گفت‌و‌گو با آرین اوهانیان، برند دیزاینر
پادکست زوم قسمت هجدهم؛ گفت‌و‌گو با محمدرضا آقایا، مدیرعامل شرکت باسلام
پادکست زوم سئو 24 رضا شیرازی
پادکست زوم قسمت هفدهم؛ گفت‌و‌گو با رضا شیرازی، مدیرعامل شرکت سئو۲۴
پادکست زوم قسمت شانزدهم؛ گفت‌و‌گو با حمیدرضا احمدی، مدیرعامل شرکت ایوند
پادکست زوم قسمت پانزدهم؛ گفت‌و‌گو با دکتر علیرضا توکلی کاشی، متخصص بازار سرمایه
پادکست زوم تخفیفان
پادکست زوم قسمت چهاردهم؛ گفت‌و‌گو با مدیرعامل تخفیفان
پادکست زوم قسمت سیزدهم؛ گفت‌و‌گو با دکتر سعید باجلان، عضو هیات علمی و متخصص بازار سرمایه
پادکست زوم قسمت دوازدهم؛ گفت‌و‌گو با مدیرعامل سهام‌یاب
پادکست زوم قسمت یازدهم؛ گفت‌و‌گو با مدیران ارشد اجرایی اسنپ‌تریپ
پادکست زوم قسمت دهم؛ گفت‌و‌گو با مدیرعامل میاره
پادکست زوم قسمت نهم؛ گفت‌و‌گو با مدیرعامل ابرآروان
پادکست زوم قسمت هشتم؛ گفت‌و‌گو با مدیرعامل پینکت
پادکست زوم همکاران سیستم
پادکست زوم قسمت هفتم؛ گفت‌و‌گو با مدیرعامل همکاران سیستم
اسنپ فود
پادکست زوم قسمت ششم؛ گفت‌و‌گو با رییس هیات مدیره اسنپ‌فود
پادکست زوم، قسمت پنجم؛ گفت‌و‌گو با مدیرعامل تپسی