برای مشاهده نتایج کلید Enter را بزنید

امکاناتی که دیجی پی برای پرداخت هوشمند ارایه می‌کند

سرعت رویدادها در زندگی دیجیتال، چه با آن همراه شویم یا نادیده‌اش بگیریم، هر روز بیشتر و بیشتر می‌شود. در این گردونه پرشتاب، سرعت تصمیم‌گیری، عمل و عکس‌العمل ما می‌تواند به بهای به دست آوردن یا از دست دادن چیزهای زیادی تمام شود. ایستادن در صف بانک برای پرداخت قبض، دریافت پول نقد از بانک‌ها و عابربانک‌ها، انتقال فیزیکی پول نقد در داد و ستدها و همه‌ی فعالیت‌هایی که به اتلاف بیهوده زمان و انرژی شما ختم شود، مدت‌هاست که کارایی خود را به عنوان راهکاهای مدرن از دست داده‌اند. امروز حتی در جاده‌ها هم برای کسانی که عوارض جاده‌ای را الکترونیک پرداخت می‌کنند، خطوط بدون صف و جداگانه‌ای در نظر گرفته شده است.

 

فناوری‌های جدید و در رأس آن‌ها اینترنت و امکاناتی که در اختیار بشر گذاشته، شرایط را به‌کلی تغییر داده‌اند. همه دنیا، دیدنی‌ها و شنیدنی‌هایش، در وسیله‌های کوچک و کوچک‌تری جمع شده‌اند که آن‌ها را به‌نام کامپیوتر دسکتاپ، لپ‌تاپ، تبلت، گوشی هوشمند و مانند این‌ها می‌شناسیم.

 

برای هر کاری که تصورش را بکنیم، از واریز پول برای یک دوست در آن سر دنیا، تا مکالمه تصویری با اقوام و هزار خواسته گاهی عجیب‌ و غریب دیگر، حتما برنامه و اپلیکیشنی وجود دارد.

 

آدم‌های باهوش عصر جدید دیگر وقت خود را با وظایف روزمره چند سال پیش نمی‌گذرانند. آن‌ها از برنامه‌ها و ابزارهای هوشمند در انجام کارهای روزمره استفاده بهره می‌برند، زمان خود را مدیریت و آن را صرف کارهای مهم‌تری می‌کنند.

 

دیجی‌پی انتخابی هوشمندانه برای فعالیت‌های روزمره مالی

با نصب اپلیکیشن دیجی‌پی روی گوشی هوشمند، به امکانات فراوانی دسترسی پیدا می‌کنید که سرعت عملکرد شما را بالا برده و زندگی را برای‌تان راحت‌تر می‌کنند. در ادامه به بعضی از این امکانات اشاره می‌کنیم. اما برای استفاده از آن‌ها و آشنایی با بقیه امکانات اپ دیجی‌پی باید آن را روی گوشی خود دانلود و نصب کنید.

 

کارت به کارت با اپ دیجی‌پی

اگر دیجی‌پی را نصب کنید، با کارت بانکی خود به کارت‌های دیگران دیگران پول واریز کنید. علاوه بر این، دیجی‌پی امکان مدیریت کارت هم دارد؛ یعنی می‌توانید شماره کارت‌های مختلف خود و دیگران را روی اپ ذخیره کنید. با این امکان، دیگری نیازی نیست هربار شماره کارت وارد کنید، بلکه با امنیت و سرعت بالا پرداخت را انجام می‌دهید.

 

پرداخت عوارض جاده‌ای در دیجی‌پی

می‌توانید پلاک خودروی‌تان را در اپ دیجی‌پی وارد کنید و هربار عوارض جاده‌ای برای‌تان صادر می‌شود، سریع و راحت پرداخت کنید. نکته دیگر اینکه در این اپلیکیشن می‌توانید چند پلاک خودرو مختلف را وارد کنید. پس اگر چند ماشین دارید یا می‌خواهید عوارض خودروی دیگر اعضای خانواده را هم پرداخت کنید، اپ دیجی‌پی یک انتخاب فوق‌العاده است.

 

پرداخت طرح ترافیک با دیجی‌پی

علاوه بر عوارض جاده‌ای، هزینه طرح ترافیک را هم می‌توانید با دیجی‌پی پرداخت کنید. فقط کافی است در صفحه اصلی اپ دیجی‌پی وارد طرح ترافیک شوید، پلاک خود را وارد و با یک ضربه روی صفحه گوشی هوشمند، هزینه طرح را تسویه کنید.

 

با دیجی‌پی به خیریه‌ها کمک کنید!

یکی از امکانات جذاب دیجی‌پی، به ویژه برای علاقه‌مندان به فعالیت‌های خیرخواهانه، امکان واریز مبلغ به حساب خیریه‌هاست. شما می‌توانید در اپلیکیشن دیجی‌پی وارد صفحه خیریه شوید و از بین بیش از بیست خیریه فعال و معتبر، هرکدام را خواستید انتخاب و وجه دلخواه‌تان را واریز کنید. این‌طوری مطمئن می‌شوید کمک‌های‌تان به دست افراد نیازمند می‌رسند.

 

فیلم و سریال در اپ دیجی‌پی

باورتان می‌شود فیلم و سریال موردعلاقه‌تان را هم می‌توانید از دیجی‌پی دانلود کنید؟ آن‌هم به‌صورت قانونی و البته با مصرف نیم‌بهای اینترنت! در اپ دیجی‌پی روی گزینه فیلم و سریال کلیک و از بین ده‌ها سریال و فیلم و برنامه جذاب دیگر، گزینه موردعلاقه خود را انتخاب و به‌صورت قانونی دانلود کنید.

 

خرید بیمه در دیجی‌پی

دیجی‌پی خرید بیمه‌های مختلف را برای شما آسان کرده است. اگر به‌فکر تهیه بیمه عمر، بیمه کرونا، بیمه شخص ثالث، بدنه، موتورسیکلت یا سایر بیمه‌ها هستید، کافی‌ست در اپلیکیشن دیجی‌پی، روی گزینه بیمه کلیک کنید. بعد هم اطلاعات درخواستی را وارد و خود را به‌راحتی بیمه کنید.

 

خرید شارژ، خرید بسته اینترنت، پرداخت قبوض، پرداخت کرایه تاکسی، اعتبارسنجی و دریافت اعتبار خرید از دیجی‌کالا، از دیگر امکانات اپلیکیشن دیجی‌پی هستند. نکته جالب این‌که با انجام این کارها و رفع نیازهای روزمره خود، امتیاز هم می‌گیرید!

 

بعد هم با امتیازهایی که جمع کرده‌اید، در قرعه‌کشی‌های مختلف دیجی‌پی شرکت کنید و جوایز فوق‌العاده‌ای برنده می‌شوید. پس اگر می‌خواهید از همه این امکانات و قرعه‌کشی‌ها و جایزه‌ها یک‌جا بهره‌مند شوید، همین حالا اپ دیجی‌پی را از استورهای معتبر دانلود و روی گوشی نصب کنید.

دکتر یحیی تابش، استاد دانشگاه استنفورد
پادکست زوم قسمت بیست‌وسوم؛ گفت‌و‌گو با دکتر یحیی تابش، استاد دانشگاه استنفورد
پادکست زوم قسمت بیست‌ودوم؛ گفت‌و‌گو با امیرحسین فقیهی، مدیرعامل لحظه‌نگار
پادکست زوم قسمت بیست‌ویکم؛ گفت‌و‌گو با سینا مومنی، مدیرعامل یکتانت
پادکست زوم قسمت بیست‌ویکم؛ گفت‌و‌گو با سینا مومنی، مدیرعامل یکتانت
پادکست زوم قسمت بیستم؛ گفت‌و‌گو با علی الیاسی، مدیرعامل ابرآمد
پادکست زوم قسمت نوزدهم؛ گفت‌و‌گو با آرین اوهانیان، برند دیزاینر
پادکست زوم قسمت نوزدهم؛ گفت‌و‌گو با آرین اوهانیان، برند دیزاینر
پادکست زوم قسمت هجدهم؛ گفت‌و‌گو با محمدرضا آقایا، مدیرعامل شرکت باسلام
پادکست زوم سئو 24 رضا شیرازی
پادکست زوم قسمت هفدهم؛ گفت‌و‌گو با رضا شیرازی، مدیرعامل شرکت سئو۲۴
پادکست زوم قسمت شانزدهم؛ گفت‌و‌گو با حمیدرضا احمدی، مدیرعامل شرکت ایوند
پادکست زوم قسمت پانزدهم؛ گفت‌و‌گو با دکتر علیرضا توکلی کاشی، متخصص بازار سرمایه
پادکست زوم تخفیفان
پادکست زوم قسمت چهاردهم؛ گفت‌و‌گو با مدیرعامل تخفیفان
پادکست زوم قسمت سیزدهم؛ گفت‌و‌گو با دکتر سعید باجلان، عضو هیات علمی و متخصص بازار سرمایه
پادکست زوم قسمت دوازدهم؛ گفت‌و‌گو با مدیرعامل سهام‌یاب
پادکست زوم قسمت یازدهم؛ گفت‌و‌گو با مدیران ارشد اجرایی اسنپ‌تریپ
پادکست زوم قسمت دهم؛ گفت‌و‌گو با مدیرعامل میاره
پادکست زوم قسمت نهم؛ گفت‌و‌گو با مدیرعامل ابرآروان
پادکست زوم قسمت هشتم؛ گفت‌و‌گو با مدیرعامل پینکت
پادکست زوم همکاران سیستم
پادکست زوم قسمت هفتم؛ گفت‌و‌گو با مدیرعامل همکاران سیستم
اسنپ فود
پادکست زوم قسمت ششم؛ گفت‌و‌گو با رییس هیات مدیره اسنپ‌فود
پادکست زوم، قسمت پنجم؛ گفت‌و‌گو با مدیرعامل تپسی