رییس سازمان نظام صنفی رایانه‌ای تهران: الکامپ ۱۴۰۰ با رعایت کامل پروتکل‌ها برگزار می‌شود

نشست خبری بیست‌وششمین نمایشگاه بین‌المللی «الکامپ» امروز و با حضور رئیس سازمان نظام صنفی رایانه‌ای استان تهران، مدیر اجرایی الکامپ و معاون نمایشگاهی نمایشگاه‌های بین المللی تهران در سازمان نظام صنفی رایانه‌ای تهران برگزار شد.

«حسین اسلامی» رئیس سازمان نظام صنفی رایانه‌ای تهران، درباره بیست و ششمین نمایشگاه بین‌المللی الکامپ که سال گذشته به دلیل شیوع کرونا برگزار نشد، گفت: با توجه به وظایف ذاتی صنف فناوری اطلاعات، سازمان نظام صنفی مجری نمایشگاه است. ما موظف هستیم زیرساخت‌های لازم برای کسب‌وکارهای حوزه فاوا را ایجاد کنیم تا نسبت به عرضه و تقاضایی که در بازار وجود دارد، پاسخگو باشیم.

وی افزود: اکنون با همکاری‌های صورت گرفته از سوی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات و سازمان فناوری اطلاعات ایران، این نمایشگاه برگزار خواهد شد. معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری در این نمایشگاه غرفه اختصاصی دارد و دستاوردهای ۸ ساله خود را در آن‌جا ارائه خواهد کرد.

اسلامی خاطرنشان کرد: امسال در نمایشگاه الکامپ بسیاری از بخش‌های دولتی در کنار فعالان و بخش‌های خصوصی حضور خواهند داشت که جزئیات آن به زودی اعلام می‌شود. برنامه‌ریزی ما برای برگزاری نمایشگاه مانند دوره‌های قبل نبود و به دلیل شیوع کرونا قصد نداشتیم سالن‌های شلوغی داشته باشیم.

وی ضمن تاکید بر رعایت پروتکل‌های بهداشتی، تصریح کرد: تمام سعی ما این بود که نمایشگاه به سمت تخصصی شدن پیش رود و تعداد مخاطبان B۲C  (معامله بین تولیدکننده و مصرف‌کننده) افزایش پیدا کند. تاکنون توانسته‌ایم بیش از ۱۲ هزار متر مربع ظرفیت برای برگزاری نمایشگاه تخصیص بدهیم و تا مساحت ۲۵ هزار متر مربع نیز قابلیت افزایش ظرفیت وجود دارد. اگر استقبال از نمایشگاه ادامه پیدا کند، به احتمال فراوان ظرفیت را افزایش خواهی داد.

 رئیس سازمان نظام صنفی رایانه‌ای تهران گفت: تا کنون حدود۲۷۰ شرکت برای حضور در نمایشگاه الکامپ اقدام کرده‌اند و پیش‌بینی ما نشان می‌دهد تا روز برگزاری نمایشگاه از ۳۰۰ شرکت نیز عبور کنیم و نمایشگاه هم‌زمان با این شرایط به شیوه مناسبی برگزار شود.

«محمد ثروتی» مدیر اجرایی الکامپ نیز عنوان کرد: این نمایشگاه ۱۸ تا ۲۱ تیرماه از ساعت ۱۰ صبح تا ۶ عصر در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی در ۷ سالن ۳۱ و (B.A) ۳۸، ۶، ۷، ۸، ۹ برگزار می‌شود.

در بیست‌وششمین نمایشگاه الکامپ، اتاق شتاب و آوردگاه سرمایه، رمزارزها، الکام استارز، الکامپ تالکز و یک بخش دانش‌آموزی با نام تینو استارز برگزار می‌شود و مجموعه‌های مختلف در قالب غرفه به طرح موضوعات موردنظر خود خواهند پرداخت.

بیست و ششمین نمایشگاه بیش از سه دهه برگزار شده و نام آن به عنوان نمایشگاه صنایع فناوری اطلاعات در سطح منطقه مطرح است. سال گذشته با تاکید وزارت بهداشت و ستاد ملی مقابله با کرونا این نمایشگاه در موعد مقرر برگزار نشد. اما امسال با رعایت کامل پروتکل‌ها الکامپ ۱۴۰۰ برگزار خواهد شد.

/ایرنا

link

مطالب مرتبط

خبرها

پس از چندین بار تعویق برگزاری نمایشگاه الکامپ به اسفند موکول شد

تقویم شرکت‌ نمایشگاه‌های بین‌المللی نشان می‌دهد که قرار است الکامپ اواسط اسفند ماه برگزار شود. با این حال رییس سازمان نظام صنفی رایانه‌ای تهران اعلام کرده که
تقویم شرکت‌ نمایشگاه‌های بین‌المللی نشان می‌دهد که قرار است الکامپ اواسط اسفند ماه برگزار شود. با…
خبرها

نمایشگاه الکامپ برگزار نمی‌شود

سازمان نظام صنفی رایانه‌ای کشور اعلام کرد نمایشگاه الکامپ بیست و ششم به تعویق افتاد. قرار بود این نمایشگاه در بازه زمانی ۱۹ تا ۲۲ آبان ۱۴۰۱ در تهران برگزار شود.   در
سازمان نظام صنفی رایانه‌ای کشور اعلام کرد نمایشگاه الکامپ بیست و ششم به تعویق افتاد. قرار…
خبرها

تعویق مجدد الکامپ؛ تاریخ جدید ۱۹ آبان

بیست و ششمین نمایشگاه الکامپ در تاریخ جدید خود از ۱۹ لغایت ۲۲ آبان ماه ۱۴۰۱ برگزار می گردد.   ستاد اجرایی برگزاری این نمایشگاه ضمن عذرخواهی از تغییر پیش آمده، به
بیست و ششمین نمایشگاه الکامپ در تاریخ جدید خود از ۱۹ لغایت ۲۲ آبان ماه ۱۴۰۱…
خبرها

فراخوان وزارت ارتباطات برای حضور دستگاههای دولتی در الکامپ

وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات با ارسال نامه ای به نهادها و دستگاههای دولتی خواستار حضور آنها در بیست و ششمین نمایشگاه الکترونیک، کامپیوتر و تجارت الکترونیک
وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات با ارسال نامه ای به نهادها و دستگاههای دولتی خواستار حضور…

دیدگاه‌تان را بنویسید

بخش‌های مورد نیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

پربازدیدهای هفته

پادکست زوم