برای مشاهده نتایج کلید Enter را بزنید

صفر تا صد فروش خودرو در سرویس “فروش سفارشی” دیوار

“سارا”  ناگهانی خبردار شد ویزایش صادر شده و تنها یک ماه وقت دارد خودش را به دانشگاهی در دو قاره دورتر برساند. بلافاصله مهمترین دغدغه‌ش این شد که چطور در این مدت کوتاه ماشینش را که تنها سرمایه‌ش محسوب می‌شد، بفروشد. اگر شما جای او بودید برای فروش سریع، به قیمت و منصفانه ماشین‌تان چه راهی انتخاب می‌کردید؟ بیشترین دغدغه‌تان در این زمینه چه بود؟ پیدا کردن مشتری خوب؟ قیمت گذاری منصفانه؟ آگهی کردن در پلتفرم‌های فروش خودرو و به انتظار مشتری نشستن؟ چانه زدن سر قیمت؟ ….

 

برخی که تجربه چندبار خرید و فروش ماشین را دارند احتمالا انجام این پروسه برایشان ساده‌تر و راحت تر است اما حتی آنها هم شهادت می دهند همچنان ماجرای قیمت گذاری اصولی و یافتن خریدار واقعی از میان صدها دلال و واسطه که کارشان “توی سر مال زدن” و به قیمت پایین خریدن است خیلی سخت شده..

 

اما راه‌های میان بر دیگری هم هست که بتوان از این پروسه دور ماند، ماشین را به قیمت واقعی فروخت و دردسر بازدید افراد مختلف و چانه زدن و کلاهبرداری‌های وقت معامله را به جان نخرید؛ پلتفرم‌های امتحان پس داده در بستر اینترنت اینجا هم به کمک شما آمده‌اند تا یکی از دوست‌نداشتنی‌ترین فرایندها را برایتان به سادگی حل کنند.

 

 سارا هم به پیشنهاد یکی از دوستانش با سایت کارنامه تماس گرفت و درخواست “فروش سفارشی” خودرو کرد.

 

کارشناسان سایت کارنامه که یکی از سرویس‌های پلتفرم “دیوار” است، در هر ساعتی از شبانه‌روز که شما درخواست کنید تماس می‌گیرند و صحبت می‌کنند، بلافاصله با توافق یکدیگر و در موعد مقرر خودروی شما را رایگان کارشناسی و قیمت گذاری می‌کنند، در هر دو سایت دیوار و کارنامه برایتان آگهی می‌کنند (باز هم رایگان) و در این میان مدام حواسشان به تغییرات قیمتها و بالا پایین شدن نرخ هم هست که مبادا ضرری ولو اندک متوجه شما شود.

 

 آنها از میان همه خریداران بالقوه، خریداران واقعی را می‌یابند، در فضایی امن با حضور خودتان قرار بازدید از خودرو را می‌گذارند و همواره کنارتان هستند و زمان عقد مبایعه نامه هم راهنمایی‌های لازم را انجام می دهند. همه این موارد از الف آگهی کردن تا ف فروش نهایی را هم رایگان انجام می‌دهند.

 

این سرویس مدت کوتاهی است که از سوی دیوار ارائه و موفق شده اعتماد مخاطبان را جلب کند.

 

طراحان این سیستم ویژه، خودشان را جای شما گذاشته‌اند تا جزئی‌ترین نیازهایتان را هم حدس بزنند و برای برطرف کردن آنها برنامه ریخته‌اند.

 

آگهی رایگان خودرو روی هر دو سایت دیوار و کارنامه سریعتر از هر راهی به مشتری واقعی می‌رسد،  همزمان کارشناسی خودرو و قیمت گذاری واقعی مانع از دخالت واسطه های سودجو می‌شود. احساس اطمینان و امنیت شما وقتی به اوج می‌رسد که کارشناسان این سایت در هر قرار بازدید حضور می یابند در حالی که قبل از آن خریداران واقعی را جدا کرده و حتی شما را از تماس تلفنی با انبوه واسطه‌ها و دلال‌های خودرو بی‌نیاز کرده‌اند. پس از نهایی شدن قرار معامله نیز در دفتر اسناد رسمی کنار شما هستند تا با خیال راحت پول فروش ماشین به حسابتان واریز شود.

 

با استفاده از سرویس فروش سفارشی فقط لذت دریافت پول را تجربه کنید. این سرویس برای فروش ۴۵۰ برند خودرو کارشناس دارد و خیالتان از این بابت هم راحت باشد.

 

بیش از این چه می‌خواهید؟ توصیه می‌کنیم اگر قصد فروش خودرو خود را دارید و حوصله، توان و شناخت لازم از فرایند را ندارید فروش سفارشی را تجربه کنید؛ کار را به کاردان بسپارید و قهوه‌تان را سر بکشید.

دکتر یحیی تابش، استاد دانشگاه استنفورد
پادکست زوم قسمت بیست‌وسوم؛ گفت‌و‌گو با دکتر یحیی تابش، استاد دانشگاه استنفورد
پادکست زوم قسمت بیست‌ودوم؛ گفت‌و‌گو با امیرحسین فقیهی، مدیرعامل لحظه‌نگار
پادکست زوم قسمت بیست‌ویکم؛ گفت‌و‌گو با سینا مومنی، مدیرعامل یکتانت
پادکست زوم قسمت بیست‌ویکم؛ گفت‌و‌گو با سینا مومنی، مدیرعامل یکتانت
پادکست زوم قسمت بیستم؛ گفت‌و‌گو با علی الیاسی، مدیرعامل ابرآمد
پادکست زوم قسمت نوزدهم؛ گفت‌و‌گو با آرین اوهانیان، برند دیزاینر
پادکست زوم قسمت نوزدهم؛ گفت‌و‌گو با آرین اوهانیان، برند دیزاینر
پادکست زوم قسمت هجدهم؛ گفت‌و‌گو با محمدرضا آقایا، مدیرعامل شرکت باسلام
پادکست زوم سئو 24 رضا شیرازی
پادکست زوم قسمت هفدهم؛ گفت‌و‌گو با رضا شیرازی، مدیرعامل شرکت سئو۲۴
پادکست زوم قسمت شانزدهم؛ گفت‌و‌گو با حمیدرضا احمدی، مدیرعامل شرکت ایوند
پادکست زوم قسمت پانزدهم؛ گفت‌و‌گو با دکتر علیرضا توکلی کاشی، متخصص بازار سرمایه
پادکست زوم تخفیفان
پادکست زوم قسمت چهاردهم؛ گفت‌و‌گو با مدیرعامل تخفیفان
پادکست زوم قسمت سیزدهم؛ گفت‌و‌گو با دکتر سعید باجلان، عضو هیات علمی و متخصص بازار سرمایه
پادکست زوم قسمت دوازدهم؛ گفت‌و‌گو با مدیرعامل سهام‌یاب
پادکست زوم قسمت یازدهم؛ گفت‌و‌گو با مدیران ارشد اجرایی اسنپ‌تریپ
پادکست زوم قسمت دهم؛ گفت‌و‌گو با مدیرعامل میاره
پادکست زوم قسمت نهم؛ گفت‌و‌گو با مدیرعامل ابرآروان
پادکست زوم قسمت هشتم؛ گفت‌و‌گو با مدیرعامل پینکت
پادکست زوم همکاران سیستم
پادکست زوم قسمت هفتم؛ گفت‌و‌گو با مدیرعامل همکاران سیستم
اسنپ فود
پادکست زوم قسمت ششم؛ گفت‌و‌گو با رییس هیات مدیره اسنپ‌فود
پادکست زوم، قسمت پنجم؛ گفت‌و‌گو با مدیرعامل تپسی