بازدید هیات سیاسی، تجاری زیمبابوه از پارک فناوری پردیس

هیات سیاسی، تجاری زیمبابوه به ریاست معاون وزیر امور خارجه و تجارت خارجی این کشور با هدف توسعه همکاری های دوجانبه، روز سه شنبه ۹ آذرماه از پارک فناوری پردیس بازدید کردند.

به گزارش روابط‌عمومی پارک فناوری پردیس، رییس مرکز توسعه تجارت فناوری پارک فناوری پردیس در این بازدید ضمن ارائه گزارشی از نحوه تعاملات و سوابق همکاری پارک در قاره آفریقا، برای انتقال دانش فنی به کشور زیمبابوه اعلام آمادگی کرد.

او با بیان اینکه دوران صادرات مستقیم به کشورها به پایان رسیده، از آمادگی پارک فناوری پردیس برای تولید مشترک شرکت‌های توانمند پارک با شرکت‌های زیمبابوه‌ای خبر داد.

اعزام یک هیات تجاری از پارک فناوری پردیس به زیمبابوه نیز از پیشنهادات میلاد صدرخانلو بود که مورد استقبال آقای دیوید موسابانیا، معاون وزیر امور خارجه و تجارت خارجی زیمباوه قرار گرفت.

در ادامه معاون وزیر امور خارجه و تجارت خارجی زیمباوه عملکرد پارک فناوری پردیس را شگفت انگیز برشمرد و گفت: انتقال تجربه این مجموعه به زیمبابوه درخصوص نحوه ترغیب و جذب نیروی متخصص به فضاهایی مانند این پارک موضوع درخواست ما از مسئولان پارک فناوری پردیس است.

دیوید موسابانیا ضمن معرفی توانمندی و پتانسیل‌های مختلف همکاری زیمبابوه با پارک فناوری پردیس گفت: اگر شرکت‌های پارک فناوری پردیس در زیمبابوه تولید داشته باشند، به بازار ۱.۳ میلیارد نفری آفریقا دسترسی خواهند داشت.

بازدید از نمایشگاه دایمی محصولات پارک فناوری پردیس، بازدید از هواپیما و محصولات پارک فن‌آموز و بازدید از نمایشگاه تجهیزات پزشکی از دیگر برنامه های این بازدید بود.

link

مطالب مرتبط

کارخانه نوآوری آزادی تا ۳۰ روز دیگر تعطیل می‌شود

شرکت هم‌آوا با انتشار بیانیه‌ای اعلام کرد که شرکت آما، مالک ملک «کارخانه نوآوری آزادی» فرجه سی روزه برای تخلیه این مرکز را به مستاجران آن داده است و کارخانه باید در
شرکت هم‌آوا با انتشار بیانیه‌ای اعلام کرد که شرکت آما، مالک ملک «کارخانه نوآوری آزادی» فرجه…
خبرها

مدیرعامل سرآوا: امیدواریم مشکل کارخانه نوآوری آزادی حل شود

براساس اطلاعاتی که در کدال منتشر شده، شرکت صنعتی آما قصد دارد تا ملک ۱۸ هزار متر مربعی خود را که “کارخانه نوآوری آزادی” در آن واقع شده است؛ از طریق مزایده عمومی
براساس اطلاعاتی که در کدال منتشر شده، شرکت صنعتی آما قصد دارد تا ملک ۱۸ هزار…
خبرها

رویداد المپیک پارک فناوری پردیس با عنوان «پردیس کد» برگزار می شود

رویداد المپیک پارک فناوری پردیس با عنوان «پردیس کد» با هدف به چالش کشیدن توانایی ها در حل مسائل الگوریتمی برگزار می‌شود.   به گزارش روابط عمومی پارک فناوری پردیس،
رویداد المپیک پارک فناوری پردیس با عنوان «پردیس کد» با هدف به چالش کشیدن توانایی ها…
خبرها

پردیس سامیت ۲۰۲۱ برگزار شد

پارک فناوری پردیس دو روز گذشته میزبان اعضای زیست‌بوم نوآوری و فناوری ایران در  پردیس سامیت ۲۰۲۱ بود.   به گزارش روابط عمومی پارک فناوری پردیس، چهارمین رویداد پردیس
پارک فناوری پردیس دو روز گذشته میزبان اعضای زیست‌بوم نوآوری و فناوری ایران در  پردیس سامیت…

دیدگاه‌تان را بنویسید

بخش‌های مورد نیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

پربازدیدهای هفته

پادکست زوم