تخفیف ۷۰ درصدی دکترساینا به مناسبت روز جهانی معلولان

به گزارش روابط عمومی دکترساینا این پلتفرم به عنوان اولین سامانه فعال در زمینه مشاوره آنلاین پزشکی در راستای مسئولیت اجتماعی خود و هم‌زمان با روز جهانی معلولان، به تمام افراد معلول کد تخفیف ۷۰ درصدی برای مشاوره آنلاین پزشکی با پزشکان متخصص و فوق تخصص این بستر می‌دهد. این کد تا پایان سال ۱۴۰۰ اعتبار دارد و این افراد می‌توانند از آن استفاده کنند.

 

در سال ۱۹۹۲، سازمان ملل روز ۳ دسامبر برابر با ۱۲ آذر ماه را به عنوان روز جهانی معلولان نام گذاری کرد. ارتقای زندگی و افزایش رفاه افراد دارای معلولیت از جنبه‌های مختلف اجتماعی، اقتصادی، فرهنگی و سیاسی  دلیل اصلی این نام گذاری عنوان شد.

 

 شاید فرا رسیدن این روز باعث تلنگری در افراد شود تا از خود بپرسیم چطور می‌توانیم در زندگی افراد معلول تاثیری مثبت بر جای گذاشته وقدمی در راستای حمایت از آنها برداریم؟

 

بر اساس گزارش سازمان بهداشت جهانی(WH0) بیش از ۱۵ درصد افراد هر جامعه ای، معلول هستند و در این میان معلولیت جسمی حرکتی بیشترین فراوانی معلولیت را به خود اختصاص داده است.

 

از طرفی یکی از مزایای مشاوره آنلاین پزشکی از بین بردن شرایط جغرافیایی است. با توجه به این موضوع ودر نظر گرفتن اینکه افراد معلول به مراتب نیاز بیشتری به مشاوره پزشکی با پزشکان متفاوت در تخصص‌های مختلف دارند؛ شاید یکی از راه‌های کمک کننده به این افراد ایجاد دسترسی آسان به پزشک متخصص باشد. دکترساینا با بیش از ۲۵۰۰ پزشک متخصص وفوق تخصص فعال و به عنوان اولین پلتفرم فعال در این زمینه و در راستای مسئولیت اجتماعی خود تصمیم گرفته راه دسترسی به پزشکان را برای این افراد سهل تر کرده و با اعطای کد تخفیف ۷۰ درصدی ضمن تخفیف در هزینه، به کاهش رفت و آمد این افراد تا مطلب پزشکان جلوگیری کند و مسیری هموار تا سلامتی را پیش روی این افراد قرار دهد.

 

افراد دارای معلولیت برای اطلاع از جزئیات این طرح و دریافت کد تخفیف ۷۰ درصدی خود می‌توانند با شماره تماس ۰۹۳۷۳۹۹۶۳۴۶ در واتساپ در ارتباط باشند.

 

دکترساینا امیدوار است با این قدم، سهمی هرچند کوچک در تزریق حال خوب به افراد دارای معلولیت داشته باشد و دغدغه آنها در دسترسی به پزشک متخصص را تا جای ممکن از میان بردارد.

link

مطالب مرتبط

خبرها

لیان کپیتال ۴۵ میلیارد تومان در «دکترساینا» سرمایه گذاری کرد

لیان کپیتال ۴۵ میلیارد تومان در استارتاپ سلامت دکترساینا سرمایه‌گذاری کرد. دکتر ساینا در این مرحله توانست بیش از ۶۰ میلیارد تومان سرمایه جدید جذب کند که سهم لیان
لیان کپیتال ۴۵ میلیارد تومان در استارتاپ سلامت دکترساینا سرمایه‌گذاری کرد. دکتر ساینا در این مرحله…
خبرها

سلامتی زنان دور از مراکز درمانی با مشاوره آنلاین پزشکی چقدر به تحقق رسیده است؟

حق سلامت زنان به معنای برخورداری بانوان در مراحل مختلف زندگی از نظر سلامت جسمی، روانی، اجتماعی و معنوی در زندگی فردی، خانوادگی و اجتماعی است.   ارتقای سلامتی بانوان
حق سلامت زنان به معنای برخورداری بانوان در مراحل مختلف زندگی از نظر سلامت جسمی، روانی،…
خبرها

پزشکان با تجربه از مشاهدات خود در روند تله هلث می‌گویند

ورود پزشکان با تجربه به حوزه سلامت دیجیتال، بیانگر اهمیت این حوزه برای بهبود کیفیت عمومی سلامت جامعه و همچنین اعتماد جامعه پزشکی بر اثرگذاری این حوزه است. از سویی
ورود پزشکان با تجربه به حوزه سلامت دیجیتال، بیانگر اهمیت این حوزه برای بهبود کیفیت عمومی…
خبرها

مدیرعامل دکترساینا مطرح کرد: تعیین ضرب‌الاجل، بهترین راه اجرای نسخه الکترونیکی

سال گذشته، محمد مهدی ناصحی، مدیرعامل بیمه سلامت با اشاره به وجود ضعف‌هایی در جریان نسخه نویسی الکترونیکی کشور اعلام کرد: «زیرساخت‌ها در بخش دولتی ضعیف است و در بخش
سال گذشته، محمد مهدی ناصحی، مدیرعامل بیمه سلامت با اشاره به وجود ضعف‌هایی در جریان نسخه…

دیدگاه‌تان را بنویسید

بخش‌های مورد نیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

پربازدیدهای هفته

پادکست زوم