گزارش جامع سلامت دیجیتال ایران ۱۴۰۰ منتشر شد

گزارش جامع سلامت دیجیتال با حمایت هلدینگ مکس و ستاد اقتصاد دیجیتال و هوشمندسازی معاونت علمی‌ وفناوری ریاست جهوری در روزهای اخیر منتشر شد.

 

تصمیم‌گیری مبتنی بر داده در کشور ما چالش بزرگی پیش روی بخش‌های مختلف اکوسیستم استارتاپی، سرمایه‌گذاران و نهادهای قانون‌گذار است. پس از استقبال از  انتشار گزارش‌های «گزارش اقتصاد دیجیتال ایران ۱۳۹۹» و «گزارش سلامت دیجیتال ایران ۱۳۹۹» شرکت سایتک گزارش سلامت دیجیتال سال ۱۴۰۰ را با حمایت هلدینگ سرمایه‌گذاری مکس و ستاد هوشمندسازی معاونت علمی و فناوری ریاست‌ جمهوری، منتشر کرده است.

 

در آماده‌سازی این گزارش، بیش از ۲۵۰۰ هزار نفر ساعت در حدود ۴ ماه صرف شده است. ۳ خبره حوزه سلامت دیجیتال و  ۸ فعال استارتاپی در نقش مشاور در این پروژه سهیم بودند و فرایند گردآوری و تحلیل داده‌ها را بررسی و جهت‌دهی کرده‌اند. گزارش سلامت دیجیتال ۱۴۰۰ تا حدود ۹۰ درصد فضای اکوسیستم سلامت دیجیتال در کشور را ترسیم می‌کند و به طور میانگین داده‌های تخمینی در آن مانند تعداد استارتاپ‌ها، حجم بازار و … دارای دقت حدوداً  ۸۰ درصدی است.

 

«مکس» یکی از بازیگران اصلی سرمایه‌گذاری خطرپذیر است که چند شرکت نوپا در زمینه‌ی سلامت را در پورتفوی خود دارد. مکس با اهمیتی که برای اصل شفافیت در انتشار اطلاعات قائل است، درنظر دارد با حمایت از گزارش‌های مستقل و تخصصی، مسیر تدوین گزارش‌های این‌چنینی را برای متخصصان تسهیل کند.

 

برای دریافت این گزارش اینجا کلیک کنید.

link

مطالب مرتبط

خبرها

پادکست اخبار استارتاپی هفته؛ از ربات دیجی‌کالا تا رفع تحریم ابرآروان

پادکست استارتاپ ۳۶۰ هر هفته جمعه‌ها منتشر می‌شود. این پادکست تازه‌ترین تحولات استارتاپی و تکنولوژی هفته در ایران را دنبال می‌کند. در قسمت ۲۳۸ این پادکست، از ربات
پادکست استارتاپ ۳۶۰ هر هفته جمعه‌ها منتشر می‌شود. این پادکست تازه‌ترین تحولات استارتاپی و تکنولوژی هفته…
خبرها

تلگرام اکنون ۹۰۰ میلیون کاربر فعال ماهانه دارد

پاول داروف، بنیانگذار تلگرام اعلام کرد که این پیام‌رسان به ۹۰۰ میلیون کاربر ماهانه دست یافته است. به گفته‌ی او نیمی از این کاربران روزانه به تلگرام مراجعه می‌کنند.
پاول داروف، بنیانگذار تلگرام اعلام کرد که این پیام‌رسان به ۹۰۰ میلیون کاربر ماهانه دست یافته…
خبرها

شاتل ۶۰ درصد سهام صبانت را خرید

محمدحسن شانه‌ساززاده، رییس هیات ‌مدیره شاتل اعلام کرد این اپراتور ابتدای امسال ۶۰ درصد از سهام صبانت را خریداری کرده است. کاهش هزینه‌ها، افزایش توانمدی در بازار و
محمدحسن شانه‌ساززاده، رییس هیات ‌مدیره شاتل اعلام کرد این اپراتور ابتدای امسال ۶۰ درصد از سهام…
خبرها

ماجرای قطع سهمیه بنزین تاکسی‌های اینترنتی چیست؟

علی‌اکبر عرب‌عامری، مدیر عملیات شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی ایران اعلام کرد در سال ۱۴۰۳ تاکسی‌های اینترنتی اسنپ و تپسی سهمیه سوخت دریافت نخواهند کرد و شرکت ملی
علی‌اکبر عرب‌عامری، مدیر عملیات شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی ایران اعلام کرد در سال ۱۴۰۳ تاکسی‌های…

دیدگاه‌تان را بنویسید

بخش‌های مورد نیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

پربازدیدهای هفته

پادکست زوم