برای مشاهده نتایج کلید Enter را بزنید

کسب سود ۱۲ میلیارد تومانی در یک فصل توسط تپسی

میزان درآمد ماهانه‌ای که شرکت تپسی در خردادماه کسب کرد نزدیک به ۵۵ درصد بالاتر از متوسط درآمد ماهانه طی ۲ ماه گذشته بود.

 

شرکت پیشگامان فن‌آوری و دانش آرامیس در گزارش صورت‌ مالی میاندوره‌ای ۳ ماهه منتهی به خردادماه سال جاری به درآمد عملیاتی ۱۰۳ میلیارد تومان دست‌یافت، این در صورتی است که طی دوره مشابه سال گذشته این درآمد برابر با ۴۸ میلیارد تومان شناسایی شد و اکنون افزایش ۱۱۲ درصدی را تجربه کرده است.

 

درآمد عملیاتی که “تپسی” طی این دوره ۳ ماهه به ثبت رساند از بخش‌های «کمیسیون سفر، سرویس تلفنی، سو پیشینه سفیران، راه‌اندازی مجدد، سفیر متخلف و سایر درآمد‌های عملیاتی» بود که دراین‌بین عمده‌ترین میزان درآمد حاصل‌شده مربوط به کمیسیون سفر است که طی این مدت‌زمان ۹۸ میلیارد تومان درآمدزایی برای “تپسی” داشت.

 

شرکت پیشگامان فن‌آوری و دانش آرامیس در پایان این دوره  به سود عملیاتی ۱۴ میلیارد تومانی رسید و این در صورتی است که در مدت مشابه با زیان عملیاتی روبه‌رو بود و در این دوره مالی توانست این زیان عملیاتی را پوشش دهد.

 

“تپسی” در گزارش صورت‌های مالی میاندوره‌ای ۳ ماهه منتهی به خردادماه سال جاری (حسابرسی نشده) به میزان سود خالص ۱۲ میلیارد تومانی رسید، سود خالصی که این شرکت دانش‌بنیان در این دوره اعلام کرد توانست زیان خالص ۲ میلیارد تومانی در مدت‌زمان مشابه سال مالی گذشته را پوشاند، همچنین در ازای هر سهم ۱۰۴ ریال سود خالص شناسایی کرد.

 

میزان سود خالصی که “تپسی” در پایان سال مالی منتهی به اسفندماه ۱۴۰۰ به ثبت رساند برابر با ۱۹ میلیارد تومان بود اما؛ نکته قابل‌توجه آنجاست که در کارنامه مالی خود طی مدت‌زمان ۳ ماه ابتدایی سال جاری به میزان ۱۲ میلیارد تومان به ثبت رسید.

 

مجموع دارایی‌های غیر جاری و جاری “تپسی” تا پایان خردادماه سال جاری به ۴۲۳ میلیارد تومان رسید که رشد ۵۲ درصدی را در مقایسه پایان سال مالی گذشته از آن خود کرد، بیشترین میزان دارایی در بخش غیر جاری با ۳۰۲ میلیارد تومان بود.

 

سرمایه اعلام‌شده از سوی “تپسی” ۱۱۷ میلیارد تومان است که تغییری را تجربه نکرد اما؛ نکته قابل‌توجه این شرکت دانش‌بنیان افزایش ۱۷۸ درصدی سود انباشته است که از ۷ میلیارد تومان در پایان سال مالی گذشته به مبلغی بالغ‌بر ۱۸ میلیارد تومان در این مدت‌زمان ۳ ماهه رسید.

 

از برنامه این شرکت نیز می‌توان به توسعه جغرافیایی، برندینگ، توسعه بازار‌های موجود و شهر‌های اصلی و بهبود الگوریتم قیمت‌گذاری پویا و توزیع سفر و سایر برنامه‌های توسعه اشاره کرد.

 

میزان درآمد ماهانه‌ای که شرکت پیشگامان فن‌آوری و دانش آرامیس در خردادماه کسب کرد نزدیک به ۵۵ درصد بالاتر از متوسط درآمد ماهانه طی ۲ ماه گذشته بود.

 

“تپسی” میزان درآمد ماهانه‌ای که طی ۳ ماه ابتدایی سال جاری توانست به ثبت برساند، روند مثبت خود را ادامه‌دار کرد و در مقایسه با عملکرد سال مالی گذشته نیز نشان داد که روند رو به رشدی را سپری می‌کند و در سومین ماه از سال مالی نیز رکورد درآمد ماهانه خود را ارتقا بخشید.

 

درآمد ماهانه‌ای که “تپسی” توانست در خردادماه از ارائه خدمات کسب کند نسبت به اردیبهشت‌ماه ۳۲ درصد افزایش درآمد را تجربه کرد و در مقایسه با خردادماه سال گذشته با رشد چشمگیر ۱۲۳ درصدی مواجه بود.

 

منبع: بورس نیوز

مطالب مرتبط

دکتر یحیی تابش، استاد دانشگاه استنفورد
پادکست زوم قسمت بیست‌وسوم؛ گفت‌و‌گو با دکتر یحیی تابش، استاد دانشگاه استنفورد
پادکست زوم قسمت بیست‌ودوم؛ گفت‌و‌گو با امیرحسین فقیهی، مدیرعامل لحظه‌نگار
پادکست زوم قسمت بیست‌ویکم؛ گفت‌و‌گو با سینا مومنی، مدیرعامل یکتانت
پادکست زوم قسمت بیست‌ویکم؛ گفت‌و‌گو با سینا مومنی، مدیرعامل یکتانت
پادکست زوم قسمت بیستم؛ گفت‌و‌گو با علی الیاسی، مدیرعامل ابرآمد
پادکست زوم قسمت نوزدهم؛ گفت‌و‌گو با آرین اوهانیان، برند دیزاینر
پادکست زوم قسمت نوزدهم؛ گفت‌و‌گو با آرین اوهانیان، برند دیزاینر
پادکست زوم قسمت هجدهم؛ گفت‌و‌گو با محمدرضا آقایا، مدیرعامل شرکت باسلام
پادکست زوم سئو 24 رضا شیرازی
پادکست زوم قسمت هفدهم؛ گفت‌و‌گو با رضا شیرازی، مدیرعامل شرکت سئو۲۴
پادکست زوم قسمت شانزدهم؛ گفت‌و‌گو با حمیدرضا احمدی، مدیرعامل شرکت ایوند
پادکست زوم قسمت پانزدهم؛ گفت‌و‌گو با دکتر علیرضا توکلی کاشی، متخصص بازار سرمایه
پادکست زوم تخفیفان
پادکست زوم قسمت چهاردهم؛ گفت‌و‌گو با مدیرعامل تخفیفان
پادکست زوم قسمت سیزدهم؛ گفت‌و‌گو با دکتر سعید باجلان، عضو هیات علمی و متخصص بازار سرمایه
پادکست زوم قسمت دوازدهم؛ گفت‌و‌گو با مدیرعامل سهام‌یاب
پادکست زوم قسمت یازدهم؛ گفت‌و‌گو با مدیران ارشد اجرایی اسنپ‌تریپ
پادکست زوم قسمت دهم؛ گفت‌و‌گو با مدیرعامل میاره
پادکست زوم قسمت نهم؛ گفت‌و‌گو با مدیرعامل ابرآروان
پادکست زوم قسمت هشتم؛ گفت‌و‌گو با مدیرعامل پینکت
پادکست زوم همکاران سیستم
پادکست زوم قسمت هفتم؛ گفت‌و‌گو با مدیرعامل همکاران سیستم
اسنپ فود
پادکست زوم قسمت ششم؛ گفت‌و‌گو با رییس هیات مدیره اسنپ‌فود
پادکست زوم، قسمت پنجم؛ گفت‌و‌گو با مدیرعامل تپسی