برای مشاهده نتایج کلید Enter را بزنید

روزانه ۳۹ میلیارد تومان؛ ثبت رکورد جدید درخواست وام آنلاین در لندو

در حال حاضر استفاده جامعه از خدمات وام خرد آنلاین با استقبال زیادی روبرو شده است. ۳۹ میلیارد تومان روزانه و ۱۱۷۰ میلیارد تومان ماهانه، رکوردهای جدیدی برای میانگین درخواست وام آنلاین در کشور است که به تازگی در لندو به ثبت رسید.

 

به گزارش روابط عمومی لندو، این شرکت توانسته به رکورد روزانه  ۳۹ میلیارد تومان و ماهانه ۱۱۷۰ میلیارد تومان درخواست دریافت وام توسط کاربران خود برسد. این رقم یک رکورد جدید در حوزه لندتک و وام خرد آنلاین به حساب می‌آید و گواه استقبال بیش از پیش جامعه از خدمات نوین لندتک و BNPL است.

 

با توجه به گزارش سال ۱۴۰۰ لندو، این شرکت رشد ۶ برابری را در میزان ثبت درخواست‌های خود نسبت به سال ۱۳۹۹ تجربه کرده بود؛ همین موضوع باعث شد تا لندو در سال ۱۴۰۱ ضمن توجه ویژه به این حجم از تقاضای بالا، با بازطراحی و اجرای روند خلاقانه ارایه وام به کاربرها، رکورد جدیدی را در بازار لندتک ایران ثبت کند.

 

 تغییر شرایط اقتصادی کشور تنها دلیل ثبت این رکورد جدید نیست، بلکه لندو با تغییرات ساختاری که در روند وام‌دهی خود ایجاد کرده است، دریافت وام آنلاین بانکی را بسیار راحت کرده، به شکلی که تمام مراحل ثبت، درخواست و دریافت وام به صورت کاملا آنلاین و تنها کمتر از یک هفته (در صورت تکمیل بودن مدارک) انجام می‌گیرد. همین موضوع باعث شده تا تعداد زیادی از افراد که فرصت کافی برای مراجعه به بانک یا تکمیل اصل مدارک را ندارند، درخواست خود را به شکل تماما آنلاین ثبت و وام خود را دریافت کنند.

 

عدم نیاز به ارایه چک نیز از مهم‌ترین دلایل استقبال بالای کاربرها از وام آنلاین لندو است. لندو تنها شرکت ایرانی فعال در حوزه لندتک است که وام بانکی بانک آینده را تنها به پشتوانه سفته الکترونیکی به کاربران ارایه می‌دهد.

 

آنلاین شدن روند وام‌دهی که برای اولین‌بار در ایران، توسط لندو اجرایی شد و مهم‌ترین نتیجه آن «دریافت وام در کمتر از یک هفته» بود. 

 

اکنون نیز با گذشت زمان اندکی از این شروع طرح وام آنلاین این شرکت، با ثبت رکورد درخواست وام روزانه ۳۹ میلیارد تومان و ماهانه ۱۱۷۰ میلیارد تومان، می‌توان به این نتیجه رسید که هر تغییر ساختاری در ارایه آسان‌تر و با سود پایین به کاربران، به طور حتم با استقبال زیادی روبرو می‌شود؛ در نتیجه جامعه ایران ظرفیت‌های زیادی برای فعالین حوزه لندتک خواهد داشت.

 

پیش بینی می‌شود با توجه اینکه شرکت لندو محدودیتی در تعداد سفارشات ثبت شده در یک روز ندارد، این رکورد به زودی باز هم تغییر کند. 

 

همچنین همکاری لندو با بیش از هزاران فروشگاه در سراسر کشور و گستردگی روز افزون خدمات و کالاهای تحت پوشش وام خرد آنلاین لندو نیز می‌تواند دلیل دیگری باشد که رکورد درخواست وام در آینده به عدد بالاتری نیز برسد.

 

دریافت کننده‌های وام آنلاین لندو می‌توانند از وام خود برای خرید کالا و خدمات مختلف از جمله کالاهای دیجیتال، بیمه، سفر، کالاهای تخصصی و غیره استفاده کنند. برای دریافت وام آنلاین لندو و راهنمای استفاده از خدمات می‌توانید به سایت لندو مراجعه کنید.

مطالب مرتبط

دکتر یحیی تابش، استاد دانشگاه استنفورد
پادکست زوم قسمت بیست‌وسوم؛ گفت‌و‌گو با دکتر یحیی تابش، استاد دانشگاه استنفورد
پادکست زوم قسمت بیست‌ودوم؛ گفت‌و‌گو با امیرحسین فقیهی، مدیرعامل لحظه‌نگار
پادکست زوم قسمت بیست‌ویکم؛ گفت‌و‌گو با سینا مومنی، مدیرعامل یکتانت
پادکست زوم قسمت بیست‌ویکم؛ گفت‌و‌گو با سینا مومنی، مدیرعامل یکتانت
پادکست زوم قسمت بیستم؛ گفت‌و‌گو با علی الیاسی، مدیرعامل ابرآمد
پادکست زوم قسمت نوزدهم؛ گفت‌و‌گو با آرین اوهانیان، برند دیزاینر
پادکست زوم قسمت نوزدهم؛ گفت‌و‌گو با آرین اوهانیان، برند دیزاینر
پادکست زوم قسمت هجدهم؛ گفت‌و‌گو با محمدرضا آقایا، مدیرعامل شرکت باسلام
پادکست زوم سئو 24 رضا شیرازی
پادکست زوم قسمت هفدهم؛ گفت‌و‌گو با رضا شیرازی، مدیرعامل شرکت سئو۲۴
پادکست زوم قسمت شانزدهم؛ گفت‌و‌گو با حمیدرضا احمدی، مدیرعامل شرکت ایوند
پادکست زوم قسمت پانزدهم؛ گفت‌و‌گو با دکتر علیرضا توکلی کاشی، متخصص بازار سرمایه
پادکست زوم تخفیفان
پادکست زوم قسمت چهاردهم؛ گفت‌و‌گو با مدیرعامل تخفیفان
پادکست زوم قسمت سیزدهم؛ گفت‌و‌گو با دکتر سعید باجلان، عضو هیات علمی و متخصص بازار سرمایه
پادکست زوم قسمت دوازدهم؛ گفت‌و‌گو با مدیرعامل سهام‌یاب
پادکست زوم قسمت یازدهم؛ گفت‌و‌گو با مدیران ارشد اجرایی اسنپ‌تریپ
پادکست زوم قسمت دهم؛ گفت‌و‌گو با مدیرعامل میاره
پادکست زوم قسمت نهم؛ گفت‌و‌گو با مدیرعامل ابرآروان
پادکست زوم قسمت هشتم؛ گفت‌و‌گو با مدیرعامل پینکت
پادکست زوم همکاران سیستم
پادکست زوم قسمت هفتم؛ گفت‌و‌گو با مدیرعامل همکاران سیستم
اسنپ فود
پادکست زوم قسمت ششم؛ گفت‌و‌گو با رییس هیات مدیره اسنپ‌فود
پادکست زوم، قسمت پنجم؛ گفت‌و‌گو با مدیرعامل تپسی