افزایش تمایل رانندگان تاکسی‌ به کار در اسنپ و تپسی

مدیرعامل اتحادیه تاکسیرانی‌های شهری کشور با اشاره به اینکه سیر پیوستن تاکسی‌ها به سامانه‌های اینترنتی صعودی است، گفت: تلاش داریم در ماه جاری مشکلات مربوط به تاکسی‌های اینترنتی را برطرف کنیم.

 

مرتضی ضامنی درباره فعالیت تاکسی‌های اینترنتی توضیح داد: ابتدا این تاکسی‌ها آسیب‌هایی را به فعالیت آژانس وارد کردند و در نهایت قرار شد در چارچوب دستورالعمل فعالیت خود را ادامه دهند و بهایی هم به شهرداری‌ها پرداخت کنند که این قضیه با موضوعاتی همراه شد و قرار است شنبه هفته آینده برنامه‌ای داشته باشیم و اتفاقات خوبی را در این راستا شاهد باشیم.

 

او با اشاره به نزدیک شدن به آغاز سال تحصیلی جدید و فعالیت سامانه سپند گفت: همه فرایند سرویس مدارس در این سامانه ثبت و ضبط می‌شود. راننده خودروی آنها باید استاندارد لازم را داشته باشند و از خود آنها هم استعلام می‌شود.

ضامنی از ایجاد اپ نظارت والدین جهت رفت و آمد فرزندان‌شان با سرویس خبر داد و گفت: والدین از طریق این اپ نظارتی می‌تواند آمد و شد فرزند دانش آموز خود را رصد کنند و به راننده امتیاز دهند.

مدیرعامل اتحادیه تاکسیرانی‌های شهری کشور با بیان اینکه از شنبه ثبت‌نام رانندگان و شرکت‌ها از طریق سامانه سپند برای سریس مدارس آغاز می‌شود و تا ۱۵ شهریور لیست نهایی سرویس‌های مجاز در اختیار مدارس قرار می‌گیرد، اظهار داشت: برچسبی هم برای رانندگان سرویس مدارس طراحی شده و پلیس می‌تواند از طریق این برچسب آنها را رصد و امنیت سفر از این طریق افزایش یابد.

منبع: همشهری

link

مطالب مرتبط

نتیجه‌ای پیدا نشد.

دیدگاه‌تان را بنویسید

بخش‌های مورد نیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

پربازدیدهای هفته

پادکست زوم