ترکیب جدید هیات مدیره انجمن صنفی VODها مشخص شد

ظهر روز چهارشنبه ۲۶ مرداد ۱۴۰۱ اکثریت اعضای انجمن با حضور در تالار شهناز خانه هنرمندان به مجمع عمومی رسمیت بخشیدند.

 

در این مجمع براساس دستورجلسه که از پیش تعیین شده بود، ابتدا گزارش عملکرد یکساله انجمن از سوی محمدمهدی عسگرپور دبیر، ارائه شد. او در سخنان خود با اشاره به اهمیت همگرایی و دور هم آمدن اعضا برای دست‌یابی به مطالباتشان، گزارش عملکردی را که شامل فعالیت‌های صورت گرفته در انجمن از یک سال قبل تاکنون بود، ایراد کرد.

 

عسگرپور به مسائلی همچون استقرار دفتر مستقل انجمن، شکل‌گیری دبیرخانه، تنظیم و نگارش چشم‌انداز، سیاست‌ها، راهبردها و منشور اخلاق حرفه‌ای،‌ تنظیم و نگارش پیش‌نویس طرح/لایحه انتظام‌بخشی نمایش ویدئوی برخط، شرکت در جلسات کمیسیون‌های مجلس، مرکز ملی فضای مجازی، مرکز پژوهش‌های و … اشاره کرد.

 

در ادامه این جلسه پس از ارائه گزارش‌های خزانه‌دار و بازرس نوبت به رای گذاشتن میزان حق عضویت رسید که این بخش نیز با اکثریت آرا به تصویب رسید.

 

سپس نامزدهای دو بخش هیئت مدیره و بازرس معرفی شدند که ۱۲ نفر کاندیدای هیئت مدیره شدند و سه نفر نامزد بازرسی.

 

بعد از اخذ آرا، ۳۰ برگه رای در هر یک از بخش‌های بازرسی و هیئت مدیره جمع‌آوری شد که در نهایت براساس آرای شمارش شده، محمدجواد شکوری (فیلیمو)، علی سرتیپی (فیلم‌نت)، محمدجعفر نعناء‌کار (آیو)، سعید رسول‌اف (چارخونه) و محمد صراف (پلان) به عنوان اعضای اصلی هیئت مدیره و حسین خطیبی (ویدیوتو) به عنوان علی‌البدل اول و رامین موسوی (آپرا) علی‌البدل دوم انتخاب شدند.

 

همچنین سعید نوروزی (نمایش نت) بیشترین آرای بخش بازرسی را کسب کرد و علی مجیدی (پیشتاز مووی) در جایگاه علی‌البدل قرار گرفت.

 

منبع: ایرنا

link

مطالب مرتبط

نتیجه‌ای پیدا نشد.

دیدگاه‌تان را بنویسید

بخش‌های مورد نیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

پربازدیدهای هفته

پادکست زوم