چند قدم مانده تا بازار بورسی شود

مدیرعامل فرابورس با اشاره به عرضه شرکت‌های دانش‌بنیان و استارتاپی در تابلوی معاملات بازار سرمایه گفت: بعد از تپسی شاهد عرضه کافه بازار خواهیم بود و پس از آن نیز فیلیمو به بازار می‌آید.

 

میثم فدایی با اشاره بر این که در سال جاری قوانین عرضه دانش‌بنیان‌ها تسهیل سازی و همچنین امکانات و اختیاراتی به شرکت‌های فناورانه برای حضور در بازار سرمایه ارایه شده است ادامه داد: چند سکو در این زمینه تنها به استارتاپ‌ها اختصاص یافته به طوری که هم اکنون بیش از 30 شرکت فناورانه نوآور در حال بررسی و عرضه در بازار هستند.

 

معامله نوآوری

 

فدایی احتمال عرضه چندین  شرکت دیگر از حوزه اقتصاد دیجیتال در فرابورس را تا پایان سال جاری محتمل ارزیابی کرد و گفت: ابتدای هر کاری سخت به شمار می‌رود، اما روند این حضور با معرفی راه‌های تامین مالی جمعی، تسهیل قوانین، شفاف سازی شرکتی و موارد دیگر سرعت گرفته و می‌توان شکلی تازه از معاملات را از بدون نوآوری در بازار سرمایه شاهد بود.

 

وی گفت: فرابورس در آبان ماه سال جاری در همایشی با عنوان «رشد شرکت‌های دانش‌بنیان از مسیر بازار سرمایه» از آخرین دستاوردهای بازار سرمایه برای تامین مالی این شرکت‌ها و راهکارهای موجود برای توسعه استارتاپ‌ها رونمایی خواهد کرد.

 

منبع: بورس24

link

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

پر بازدیدها

پادکست زوم