براساس پایش از شرکت کنندگان، رویداد فینوهک تغییر مسیر داد

براساس پایش از شرکت‌کنندگان، رویداد فینوهک تغییر مسیر داد. با توجه به شرایط پیش‌آمده در جامعه، فعالیت‌های عمومی فینوهک متوقف ولی ارائه خدمات به ۵ هزار فرد شرکت‌کننده و  ۲۰ تیم تاییدشده محدود نخواهد بود.

 

فینوهک در نبود پاسخی روشن به چندین نوع  نیاز کاربر به پشتوانه سابقه سرمایه‌گذاری فینووا و تکنوتجارت با پیام «یک چالش بردار و با سرمایه گذار دست بده» آغاز به کار کرد. فینوهک برای توانمندسازی افراد و تیم‌ها در چهار بخش آموزش، تیم‌سازی، منتورینگ و رویداد سه روزه هکاتون طرح‌ریزی شده بود. 

 

فینوهک به پشتوانه تشکیل اتاق فکری با برندهای مطرحی چون همراه‌کارت، فینوتک، ارتباط فردا و پلنت مرکـز نوآوری صنعت بیـمه شکل گرفت. بسیار از چالش‌ها در اتاق فکر فینوهک آدرس‌دهی شد. 

 

فینووا اعلام کرد پس از محدودیت‌های نفسگیر اینترنت، تلاش کردیم با بهره‌گیری از انواع شبکه‌های اجتماعی مسدود‌شده و مسدود‌نشده، فعالیت‌های عمومی را ادامه دهیم اما این مسیر به نظر ناممکن آمد. سپس با نظرسنجی آماری از ۵ هزار شرکت‌کننده رویداد فینوهک دریافتیم که تمرکز، امیدواری و شوق کارآفرینانه به طرز محسوسی کاهش پیدا کرده و از آنجا که نوآوری و طرح‌ریزی کسب‌وکار به محیطی پایدار و افقی روشن نیاز دارد، به‌ناچار فعالیت‌های عمومی فینوهک را محدود کردیم. 

 

خدمات فینوهک به ۲۰ تیم‌ پذیرفته‌شده 

 

ما برگزارکنندگان فینوهک، به تلاش برای توانمندسازی افراد و تیم‌ها در سخت‌ترین شرایط پایبندیم و براساس تعهدی  که به افراد و تیم‌های شرکت‌کننده در فینوهک داشته و داریم حمایت و خدمات را محدود نخواهیم کرد. 

 

در  ادامه برگزارکنندگان فینوهک به جای تیم‌سازی و برگزاری رویداد هکاتون، به طور مستقیم جلسات یک به یک با تیم‌ها برگزار خواهد شد. با تک‌تک ۲۰ تیم شرکت‌کننده ارتباط گرفته خواهد شد و با بررسی شرایط و آماده‌بودن آنها، مسیر ورود به مرحله پیش شتابدهی و دریافت اعتبار برای پیش‌برد کسب و کار خود گفتگو خواهد شد. اگر تیمی برای تکمیل تیم خود، نیاز به هم‌تیمی داشت براساس تخصص مورد نیاز از افراد شرکت‌کننده در فینوهک، فردی به تیم معرفی خواهد شد. 

 

خدمات فینوهک به  ۵ هزار شرکت‌کننده 

 

۱۸ کارگاه آموزشی با ۸۸ ساعت سرفصل‌ متنوع و کاربردی در پنج محور ولث‌تک (WealthTech)، اینشورتک (InsureTech)، رگ‌تک (RegTech)، لندتک (Lend Tech) و پرداخت (Paytech) به صورت رایگان از طریق این لینک در اختیار ۵ هزار شرکت‌کننده فینوهک و علاقمندان به فینتک قرار می‌گیرد. با توجه به عدم برگزاری رویداد حضوری تیم‌سازی، برای آشنایی با چالش‌ها و فرصت‌های ایده‌پردازی کسب‌و‌کار فینتکی، افراد می‌توانند با مراجعه به صفحه هر چالش به فایل صوتی بارگذاری‌شده گوش دهند.

 

علاوه بر دسترسی رایگان به کارگاه آموزشی، امکان دریافت مشاوره فردی توسط متخصصان فینووا و تکنوتجارت نیز وجود دارد تا افراد سوالات خود را در حوزه فینتک از این افراد بپرسند. برای دریافت وقت مشاوره  از متخصصان فینووا  با شماره ۴۲۷۱۹۰۲۲ ۰۲۱و از متخصصان تکتوتجارت با شماره ۸۸۷۸۲۰۸۵-۰۲۱ می‌توانید تماس بگیرید.

 

مجموعه‌های نوآوری فینووا و تکنوتجارت نیز برای افراد شرکت کننده در فینوهک تخفیف ۲۰ درصدی تا سه ماه برای گرفتن مکان در فضای کار اشتراکی  در نظر گرفته است.

link

مطالب مرتبط

خبرها

کاندیداهای چهارمین جشنواره نهال فین‌تک اعلام شدند

جشنواره «نهال فین‌تک» رویدادی است که در پایان هر سال با پرداختن به حوزه فین‌تک در ایران و معرفی مجموعه‌ای از راهکارها، محصولات و افراد تأثیرگذار در این حوزه
جشنواره «نهال فین‌تک» رویدادی است که در پایان هر سال با پرداختن به حوزه فین‌تک در…
اسنپ

اسنپ رکورد خود را با بیش از ۵ میلیون سفر روزانه شکست

به گزارش روابط عمومی اسنپ، در ماه پایانی سال ۱۴۰۲، اسنپ رکورد ۵ میلیون و ۱۳۹ هزار و ۶۵ سفر روزانه در سرویس خودرو و باکس را زد. این رکورد در روز چهارشنبه، دوم اسفند،
به گزارش روابط عمومی اسنپ، در ماه پایانی سال ۱۴۰۲، اسنپ رکورد ۵ میلیون و ۱۳۹…
دیجی‌کالا

گنجه؛ راهکاری برای دریافت ارزان و بی‌دردسر سفارش‌ از دیجی‌کالا

شاید شما هم بعد از ثبت سفارش در فروشگاه‌های اینترنتی، برای دریافتش سردرگم شده باشید. ممکن است ساعت‌های تحویل سفارش با زمانی که در خانه یا محل کار هستید هماهنگ نباشد
شاید شما هم بعد از ثبت سفارش در فروشگاه‌های اینترنتی، برای دریافتش سردرگم شده باشید. ممکن…
فیلیمو

۱۵۰ ولاگ از ۲۴ استان کشور به جشنواره فیلیمومدرسه رسید

به گزارش روابط عمومی فیلیمو، تا امروز بیش از ۱۵۰ ولاگ از دانش‌آموزان پایه اول تا نهم از ۲۴ استان کشور برای دومین دوره «جشنواره ولاگ» فیلیمومدرسه ارسال شده است. میثم
به گزارش روابط عمومی فیلیمو، تا امروز بیش از ۱۵۰ ولاگ از دانش‌آموزان پایه اول تا…

دیدگاه‌تان را بنویسید

بخش‌های مورد نیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

پربازدیدهای هفته

پادکست زوم