تپسی به رانندگان خود سهام واگذار می‌کند

میلاد منشی‌پور، مدیرعامل تپسی در برنامه تلویزیون اینترنتی بورسان از واگذاری سهام به رانندگان این شرکت خبر داد. این طرح اثر قابل توجهی بر رشد کسب‌وکار تپسی خواهد داشت.

مدیرعامل تپسی با اشاره به اینکه این طرح برای رقبا قابل اجرا نیست گفت واگذاری سهام به رانندگان مزیت خاص تپسی خواهد بود و نمونه‌های موفقی در دنیا وجود دارد که حتی در آغاز به کار سرویس از این طرح استفاده کرده‌اند.

به گفته منشی‌پور یک نمونه موفق در آمریکای جنوبی بوده است. منشی‌پور تصریح کرد: «یکی از مشاوران ما می‌گفت استقبال به گونه‌ای بوده که اتحادیه‌های رانندگان در شهرهای مختلف درخواست می‌دادند که فعالیت‌تان را در شهر ما آغاز کنید.»

مدیرعامل تپسی با بیان اینکه این اقدام به نوعی برد برد برای راننده و شرکت است گفت: راننده هر چه بیشتر در سیستم فعال باشد، سهم بیشتری می‌گیرد و همزمان با فعالیتش بر ارزش سهم اثر مثبت می‌گذارد.

به گفته منشی‌پور این طرح چسبندگی و وفاداری در رانندگان ایجاد می‌کند؛ پس طبیعتا وقتی راننده سهام دارد به نوعی کسب‌وکار متعلق به اوست، پس بر افزایش فعالیت راننده در سیستم و به تبع افزایش سفر موثرخواهد بود.

میلاد منشی‌پور گفت: «در مثال آمریکای جنوبی آن قدر رانندگان حس نزدیکی و به نوعی مالکیت دارند که شکایت‌هایشان از جنس ایده و راهکار برای بهتر شدن است.»

منشی‌پور گفت: آنچه انگیزه اصلی ما برای این کار بود و باعث شد تلاش کنیم و به نوعی بجنگیم تا محدودیت‌های سهم را برداریم این بود که معتقدیم رانندگان تپسی به عنوان صاحبان اصلی این کسب‌وکار که بیشترین سهم را در ساخت این شرکت داشتند، بتوانند سهام‌دار باشند و اثر فعالیت خودشان را به صورت ملموس دریافت کنند.

مدیرعامل تپسی اعلام کرد فاز نخست این طرح در بهار ۱۴۰۲ اجرایی خواهد شد. او تصریح کرد کلیت طرح این است که هر راننده‌ای که بیشتر در سیستم تپسی فعال باشد، به تبع سهم بیشتری می‌گیرد؛ فعلا جزئیات بیشتری را افشا نخواهم کرد.

link

مطالب مرتبط

علی‌بابا ۲ میلیارد دلار در ترندیول سرمایه‌گذاری می‌کند

گروه علی‌بابا اعلام کرد ۲ میلیارد دلار در پلتفرم تجارت الکترونیک ترکیه یعنی «ترندیول» سرمایه‌گذاری خواهد کرد. تا این لحظه تاریخ وقوع این سرمایه‌گذاری اعلام نشده
گروه علی‌بابا اعلام کرد ۲ میلیارد دلار در پلتفرم تجارت الکترونیک ترکیه یعنی «ترندیول» سرمایه‌گذاری خواهد…
تپسیخبرها

شورای رقابت سازمان منطقه آزاد کیش را به ایجاد انحصار به نفع اسنپ محکوم کرد

شورای رقابت، در پانصد و نود و نهمین جلسه خود، سازمان منطقه آزاد کیش را به ایجاد انحصار به نفع اسنپ محکوم و دستور بر توقف رویه مذکور و انعقاد قرارداد حمل و نقل مسافر در
شورای رقابت، در پانصد و نود و نهمین جلسه خود، سازمان منطقه آزاد کیش را به…

هیات مدیره جدید انجمن وی‌سی انتخاب شد؛ ۲۷۰۰ میلیارد تومان سرمایه‌گذاری خطرپذیر در ۱۴۰۱

مجمع عمومی انجمن وی‌سی ایران برگزار شد. در این مراسم اعضای دور ششم هیات مدیره این انجمن برگزیده شدند. محمدحسین سجادی نیری (تکنوتجارت)، مهدی سادات رسول (صندوق شریف)،
مجمع عمومی انجمن وی‌سی ایران برگزار شد. در این مراسم اعضای دور ششم هیات مدیره این…

پایان Airbnb در نیویورک

براساس یکی از قوانین محلی در نیویورک که به تازگی به اجرا درآمده است، از این پس همه میزبانان اقامتگاه‌های اجاره کوتاه‌مدت در نیویورک باید در شهرداری ثبت‌نام کنند و
براساس یکی از قوانین محلی در نیویورک که به تازگی به اجرا درآمده است، از این…

دیدگاه‌تان را بنویسید

بخش‌های مورد نیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

پربازدیدهای هفته

پادکست زوم