تپسی به رانندگان خود سهام واگذار می‌کند

میلاد منشی‌پور، مدیرعامل تپسی در برنامه تلویزیون اینترنتی بورسان از واگذاری سهام به رانندگان این شرکت خبر داد. این طرح اثر قابل توجهی بر رشد کسب‌وکار تپسی خواهد داشت.

مدیرعامل تپسی با اشاره به اینکه این طرح برای رقبا قابل اجرا نیست گفت واگذاری سهام به رانندگان مزیت خاص تپسی خواهد بود و نمونه‌های موفقی در دنیا وجود دارد که حتی در آغاز به کار سرویس از این طرح استفاده کرده‌اند.

به گفته منشی‌پور یک نمونه موفق در آمریکای جنوبی بوده است. منشی‌پور تصریح کرد: «یکی از مشاوران ما می‌گفت استقبال به گونه‌ای بوده که اتحادیه‌های رانندگان در شهرهای مختلف درخواست می‌دادند که فعالیت‌تان را در شهر ما آغاز کنید.»

مدیرعامل تپسی با بیان اینکه این اقدام به نوعی برد برد برای راننده و شرکت است گفت: راننده هر چه بیشتر در سیستم فعال باشد، سهم بیشتری می‌گیرد و همزمان با فعالیتش بر ارزش سهم اثر مثبت می‌گذارد.

به گفته منشی‌پور این طرح چسبندگی و وفاداری در رانندگان ایجاد می‌کند؛ پس طبیعتا وقتی راننده سهام دارد به نوعی کسب‌وکار متعلق به اوست، پس بر افزایش فعالیت راننده در سیستم و به تبع افزایش سفر موثرخواهد بود.

میلاد منشی‌پور گفت: «در مثال آمریکای جنوبی آن قدر رانندگان حس نزدیکی و به نوعی مالکیت دارند که شکایت‌هایشان از جنس ایده و راهکار برای بهتر شدن است.»

منشی‌پور گفت: آنچه انگیزه اصلی ما برای این کار بود و باعث شد تلاش کنیم و به نوعی بجنگیم تا محدودیت‌های سهم را برداریم این بود که معتقدیم رانندگان تپسی به عنوان صاحبان اصلی این کسب‌وکار که بیشترین سهم را در ساخت این شرکت داشتند، بتوانند سهام‌دار باشند و اثر فعالیت خودشان را به صورت ملموس دریافت کنند.

مدیرعامل تپسی اعلام کرد فاز نخست این طرح در بهار ۱۴۰۲ اجرایی خواهد شد. او تصریح کرد کلیت طرح این است که هر راننده‌ای که بیشتر در سیستم تپسی فعال باشد، به تبع سهم بیشتری می‌گیرد؛ فعلا جزئیات بیشتری را افشا نخواهم کرد.

link

مطالب مرتبط

خبرها

کاندیداهای چهارمین جشنواره نهال فین‌تک اعلام شدند

جشنواره «نهال فین‌تک» رویدادی است که در پایان هر سال با پرداختن به حوزه فین‌تک در ایران و معرفی مجموعه‌ای از راهکارها، محصولات و افراد تأثیرگذار در این حوزه
جشنواره «نهال فین‌تک» رویدادی است که در پایان هر سال با پرداختن به حوزه فین‌تک در…
اسنپ

اسنپ رکورد خود را با بیش از ۵ میلیون سفر روزانه شکست

به گزارش روابط عمومی اسنپ، در ماه پایانی سال ۱۴۰۲، اسنپ رکورد ۵ میلیون و ۱۳۹ هزار و ۶۵ سفر روزانه در سرویس خودرو و باکس را زد. این رکورد در روز چهارشنبه، دوم اسفند،
به گزارش روابط عمومی اسنپ، در ماه پایانی سال ۱۴۰۲، اسنپ رکورد ۵ میلیون و ۱۳۹…
دیجی‌کالا

گنجه؛ راهکاری برای دریافت ارزان و بی‌دردسر سفارش‌ از دیجی‌کالا

شاید شما هم بعد از ثبت سفارش در فروشگاه‌های اینترنتی، برای دریافتش سردرگم شده باشید. ممکن است ساعت‌های تحویل سفارش با زمانی که در خانه یا محل کار هستید هماهنگ نباشد
شاید شما هم بعد از ثبت سفارش در فروشگاه‌های اینترنتی، برای دریافتش سردرگم شده باشید. ممکن…
فیلیمو

۱۵۰ ولاگ از ۲۴ استان کشور به جشنواره فیلیمومدرسه رسید

به گزارش روابط عمومی فیلیمو، تا امروز بیش از ۱۵۰ ولاگ از دانش‌آموزان پایه اول تا نهم از ۲۴ استان کشور برای دومین دوره «جشنواره ولاگ» فیلیمومدرسه ارسال شده است. میثم
به گزارش روابط عمومی فیلیمو، تا امروز بیش از ۱۵۰ ولاگ از دانش‌آموزان پایه اول تا…

دیدگاه‌تان را بنویسید

بخش‌های مورد نیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

پربازدیدهای هفته

پادکست زوم