فروش بهمن ماه تپسی، رکورد فروش سال ۱۴۰۱ این شرکت را شکست

تپسی در آخرین گزارش منتشر شده خود مبتنی بر درآمد شناسایی شده منتهی به پایان بهمن ماه سال ۱۴۰۱، درآمد خود را معادل ۶۹ میلیارد و ۸۶۴ میلیون تومان اعلام کرد که با توجه به درآمد ۶۲ میلیاردی در دی ماه، نشان از افزایش درآمد ۱۳ درصدی در دوره یک ماهه بهمن ماه دارد.

 

این نماد بورسی در این گزارش کدال که درآمد ۱۱ ماهه خود را از ابتدای سال مالی تا پایان بهمن ماه سال جاری منتشر کرده است، درآمد ۱۱ ماهه را ۵۴۸ میلیارد تومان اعلام می‌کند که نسبت به دوره مشابه سال ۱۴۰۰ رشد و افزایش ۱۳۷ درصدی نشان می‌دهد. درآمد تپسی در ۱۱ ماهه ۱۴۰۰ معادل ۲۳۱ میلیارد تومان اعلام شده بود.

 

لازم به ذکر است که کل درآمد تپسی در سال ۱۴۰۰ معادل ۲۶۶ میلیارد تومان بوده و با توجه به درآمد ۵۴۸ میلیارد تومانی تپسی در ۱۱ ماهه ۱۴۰۱ نشان از سودآوری یک ساله این نماد استارتاپی بورسی و شکستن رکورد پیشین خود را دارد.

 

گفتنی است که درآمد عملیاتی تپسی از سرویس‌های مختلف سفیران، سرویس‌های تلفنی و غیره بوده که این نماد بورسی از کمیسیون دریافتی از سفیران در بهمن ماه امسال ۶۷ میلیارد تومان درآمد کسب کرده است و درامد این نماد بورسی در ۱۱ ماهه سال جاری از کمیسیون‌های دریافتی از سفیران ۵۲۵ میلیارد تومان بوده است.

 

درآمد تپسی از سرویس‌های تلفنی در بهمن ماه امسال بیش از دو میلیارد تومان اعلام می‌شود و درآمد تپسی از سرویس‌های تلفنی در ۱۱ ماهه امسال ۱۸ میلیارد تومان بوده است.

 

تپسی با سرمایه ثبت شده ۲۴۶ میلیارد و ۲۵۶ میلیون و ۷۰۰ هزار تومان در بازار دوم فرابورس ایران و در گروه رایانه و فعالیت وابسته به آن، حضوری فعال در بین سهامداران و فعالان بازار دارد.

link

مطالب مرتبط

تپسیخبرها

شورای رقابت سازمان منطقه آزاد کیش را به ایجاد انحصار به نفع اسنپ محکوم کرد

شورای رقابت، در پانصد و نود و نهمین جلسه خود، سازمان منطقه آزاد کیش را به ایجاد انحصار به نفع اسنپ محکوم و دستور بر توقف رویه مذکور و انعقاد قرارداد حمل و نقل مسافر در
شورای رقابت، در پانصد و نود و نهمین جلسه خود، سازمان منطقه آزاد کیش را به…
تپسیخبرها

مدیرعامل تپسی حمله هکرها و سرقت بخشی از اطلاعات این شرکت را تایید کرد

میلاد منشی‌پور مدیرعامل تپسی، دسترسی غیرمجاز به بخشی از اطلاعات این شرکت را تایید کرد. پیشتر یک کانال‌ تلگرامی اعلام کرد که اطلاعات بیش از ۲۷ میلیون مسافر تپسی
میلاد منشی‌پور مدیرعامل تپسی، دسترسی غیرمجاز به بخشی از اطلاعات این شرکت را تایید کرد. پیشتر…
خبرهااقتصاد دیجیتال

انتقاد دوباره روزنامه کیهان از استارتاپ‌ها

به گزارش استارتاپ ۳۶۰، حسین شریعتمداری، مدیر مسوول روزنامه کیهان طی یادداشت جدیدی با عنوان “چرا به «دولت موازی» اجازه فعالیت داده‌اید؟” به تشریح دلایل
به گزارش استارتاپ ۳۶۰، حسین شریعتمداری، مدیر مسوول روزنامه کیهان طی یادداشت جدیدی با عنوان “چرا…
خبرهاتاکسی اینترنتی

اسنپ از پرداخت خسارت رای شورای رقابت معاف شد؛ تپسی جبران خسارت می‌کند

براساس اطلاع‌رسانی شرکت تپسی در کدال، شورای رقابت در رای قطعی خود رویه ضدرقابتی اسنپ را تایید کرد. فروردین ماه امسال شورای رقابت خبر داده بود اسنپ علیه تپسی، رویه
براساس اطلاع‌رسانی شرکت تپسی در کدال، شورای رقابت در رای قطعی خود رویه ضدرقابتی اسنپ را…

دیدگاه‌تان را بنویسید

بخش‌های مورد نیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

پربازدیدهای هفته

پادکست زوم