بازی‌سازها برای خلق بازی‌های نوآورانه در اینوتکس ۲۰۲۳ گردهم می‌آیند

نمایشگاه اینوتکس ۲۰۲۳ در راستای خلق بازی های نوآور در صنعت بازی سازی ایران، رویداد تقاضا محور «گیم جم جینو» را برگزار می کند تا شرکت کنندگان بتوانند ایده‌ها و بازی‌های خود را بر اساس موضوع اولین دوره این رویداد که تم «استارتاپ و کسب و کار» است، ارائه کنند. تم بازی سازی این رویداد بر اساس سفارش پارک فناوری پردیس طرح ریزی شده است.

 

به گزارش ستاد خبری نمایشگاه اینوتکس ۲۰۲۳، اولین دوره رقابت بازی سازی گیم جم جینو بر اساس تم «استارتاپ و کسب و کار» همزمان با اینوتکس ۲۰۲۳ برگزار می شود. با در نظر گرفتن این تم که بر اساس سفارش پارک فناوری پردیس طرح ریزی شده است، گیم جم جینو از تیم های بازی سازی جدید و آینده‌دار دعوت می کند تا در فراخوان ساخت دموی طرح مورد نظر شرکت کنند.

تیم های متقاضی حضور در اولین دوره رقابت بازی سازی این گیم جم تا ۱۶ اردیبهشت ماه فرصت دارند تا از طریق لینک ginoo.formaloo.com/lvdeu ثبت نام و طرح خود را بر اساس مولفه‌های مورد نظر رویداد ارائه کنند. پس از دریافت دموی بازی ها از تیم های شرکت کننده در گیم جم جینو، هیئت داوران به بررسی طرح ها و در نهایت انتخاب برگزیدگان اولیه برای شرکت در رقابت نهایی می پردازند.

تیم های بازی ساز برگزیده در روز ۱۹ اردیبهشت (اولین روز نمایشگاه اینوتکس) برای رقابت نهایی در پارک فناوری پردیس گرد هم جمع شده و طرح های خود را به سرمایه گذاران ارائه می کنند.در نهایت به بازی های برتر اول تا سوم این رویداد، به ترتیب ۵۰ میلیون تومان، ۳۰ میلیون تومان و ۱۵ میلیون تومان از طرف پارک فناوری پردیس تقدیم می شود.

لازم به ذکر است، گیم جم جینو یک رویداد ریورس پیچ یا تقاضا محور است. ساختار کلی رویدادهای ریورس پیچ به این گونه است که سرمایه‌گذاران، شرکت ها و استودیوهای بازی سازی، چالش‌ها و تقاضاهای خود را در حوزه تولید بازی، برای تیم های بازی سازی جدید و آینده‌دار مطرح می‌کنند و آنها مشغول تولید بازی بر اساس آن ایده ها می شوند.

دوازدهمین نمایشگاه بین المللی نوآوری و فناوری اینوتکس ۲۰۲۳ از ۱۹ تا ۲۲ اردیبهشت ماه در پارک فناوری پردیس برگزار می‌شود. علاقه‌مندان برای کسب اطلاعات بیشتر به آدرس www.inotex.com مراجعه کنند.

link

مطالب مرتبط

خبرها

«تامین مالی جمعی» اینوتکس توسعه ایده های خلاق را ممکن می کند

نمایشگاه اینوتکس ۲۰۲۳ امسال شاهد برگزاری رویداد تامین مالی جمعی است. این رویداد یکی از رویکردهای نوین در حوزه سرمایه‌گذاری‌ برای تامین مالی جمعی با مشارکت در
نمایشگاه اینوتکس ۲۰۲۳ امسال شاهد برگزاری رویداد تامین مالی جمعی است. این رویداد یکی از رویکردهای…
خبرها

گزارشی از آنچه در اینوتکس ۲۰۲۲ گذشت

گزارش یازدهمین نمایشگاه بین‌المللی نوآوری و فناوری «اینوتکس ۲۰۲۲» منتشر شد. در این گزارش به بررسی آمار و ارقام این نمایشگاه در سطح کلان پرداخته شده است. در گزارش
گزارش یازدهمین نمایشگاه بین‌المللی نوآوری و فناوری «اینوتکس ۲۰۲۲» منتشر شد. در این گزارش به بررسی…
خبرها

نمایشگاه اینوتکس؛ تور بازدید از ناحیه نوآوری پردیس برگزار می‌شود

تور بازدید از ناحیه نوآوری پردیس همزمان با یازدهمین نمایشگاه بین المللی نوآوری و فناوری «اینوتکس ۲۰۲۲» در روزهای ۲۰ الی ۲۳ اردیبهشت ماه برگزار می شود.   به گزارش
تور بازدید از ناحیه نوآوری پردیس همزمان با یازدهمین نمایشگاه بین المللی نوآوری و فناوری «اینوتکس…
خبرها

ثبت نام بازدیدکنندگان نمایشگاه اینوتکس ۲۰۲۲ آغاز شد

با اعلام دبیر یازدهمین نمایشگاه بین‌المللی نوآوری و فناوری «INOTEX 2022» ثبت نام بازدیدکنندگان یازدهمین دوره نمایشگاه نوآوری و فناوری اینوتکس ۲۰۲۲ آغاز شد.   به گزارش
با اعلام دبیر یازدهمین نمایشگاه بین‌المللی نوآوری و فناوری «INOTEX 2022» ثبت نام بازدیدکنندگان یازدهمین دوره…

دیدگاه‌تان را بنویسید

بخش‌های مورد نیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

پربازدیدهای هفته

پادکست زوم