اهدای کالاهای مورد نیاز کودکان کار از طریق دیجی‌کالا مهر

دیجی‌کالا مهر ، پلتفرم نیکوکاری دیجی‌کالاست که از طریق آن می‌توانید کالاهای مورد نیاز افراد نیازمند را تهیه و ارسال کنید. از طریق وبسایت دیجی‌کالا مهر می‌توانید محصولات مورد نیاز ۷۷ موسسه یا سازمان مردم نهاد را شناسایی و در تهیه آن مشارکت داشته باشید.  این مجموعه به مناسب روز جهانی مبارزه با کار کودکان، در تاریخ ۲۱ و ۲۲ خرداد و با همکاری «انجمن حمایت از کودکان کار» در حال تامین کالاهای مورد نیاز کودکان کار است.

 

از طریق وبسایت دیجی‌کالا مهر می‌توانید کالاهایی از جمله لوازم التحریر، وسایل سرگرمی، لوازم بهداشتی و اسباب بازی مورد نیاز کودکان کار را تهیه و در این کمپین نیکوکاری مشارکت کنید. تیم مسئولیت اجتماعی دیجی‌کالا، با کمک «انجمن حمایت از کودکان کار» کالاهای مورد نیاز کودکان را شناسایی و در پلتفرم دیجی‌کالا مهر به نمایش می‌گذارد. افرادی که قصد شرکت در این طرح را دارند کالاهای مورد نظر خود را به تعداد دلخواه انتخاب می‌کنند و در آخر محصولات تهیه شده، برای کودکان کار ارسال می‌شود.

 

انجمن حمایت از کودکان کار به عنوان نهادی مردمی، از سال ۱۳۸۱ تاکنون با هدف ایجاد فرصت‌های برابر تحصیلی, سلامت جسمی و روانی, کاهش فقر, رفع گرسنگی فعالیت می‌کند. این انجمن کودکان کار، کودکان آسیب‌دیده و در معرض آسیب را در مناطق پرآسیب، شناسایی و تحت حمایت قرار می‌دهد. در این کمپین کالاهای اهدایی برای کودکانی که تحت حمایت این انجمن هستند، ارسال می‌شود.

link

مطالب مرتبط

خبرها

دیجی‌کالامهر؛ اگه کنارم باشی، دنیا جای بهتری میشه

پلتفرم دیجی‌کالا مهر، برای تامین کالاهای مورد نیاز موسسات خیریه و سازمان‌های مردم نهاد فعالیت می‌کند. در این پلتفرم کالاهای مورد نیاز مراکز خیریه، برای کاربران
پلتفرم دیجی‌کالا مهر، برای تامین کالاهای مورد نیاز موسسات خیریه و سازمان‌های مردم نهاد فعالیت می‌کند.…
دیجیکالامهر
خبرها

تابستانی شاد برای همه کودکان؛ طرح مسئولیت اجتماعی دیجی‌کالا مهر و مؤسسه بچه‌های آسمان

کمپین مشترک دیجی‌کالا مهر و مؤسسه خیریه بچه‌های آسمان با هدف تامین نیازهای کودکان معلول جسمی و ذهنی تحت پوشش این مؤسسه در روزهای گرم تابستان ۱۴۰۱ برگزار می‌شود. در
کمپین مشترک دیجی‌کالا مهر و مؤسسه خیریه بچه‌های آسمان با هدف تامین نیازهای کودکان معلول جسمی…

دیدگاه‌تان را بنویسید

بخش‌های مورد نیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

پربازدیدهای هفته

پادکست زوم