رونمایی صرافی رمزارز «تترلند» از سرویس پاداش هفته‌شمار

صرافی رمزارز تترلند سرویس جدید خود یعنی «پاداش هفته‌شمار» را رونمایی کرد. با این سرویس کاربران می‌توانند از کیف‌پول تومانی خود سود دریافت کنند.

به گزارش روابط عمومی تترلند، موجودی تومانی کاربران تترلند در حساب بانکی قرض‌الحسنه نگهداری می‌شود، با فعال‌سازی طرح دریافت پاداش تومانی به صورت خودکار دارایی به حساب کوتاه‌مدت روزشمار منتقل می‌شود و معادل سود بانکی حاصله عینا به کاربران پرداخت می‌شود.

کاربران این صرافی از این پس به ازای نگهداری حداقل یک میلیون تومان در کیف‌پول تومانی خود در طول یک هفته از شنبه تا جمعه پاداش دریافت می‌کنند.

برای فعال‌سازی این طرح، کافی است کاربران به قسمت کیف‌پول و سپس دارایی بروند و طرح پاداش هفته‌شمار را پس از موافقت با شرایط و قوانین فعال کنند و منتظر سود هفتگی خود باشند.

تترلند شرایط زیر را به‌منظور استفاده از این طرح اعلام کرده است:

– طرح فقط از ساعت ۰۰:۰۰ بامداد روز شنبه تا ۲۳:۵۹ روز جمعه محاسبه می‌شود. این یعنی اگر شما در هر روزی طرح را فعال کنید، اولین شنبه بعد آن روز تا جمعه همان هفته، پاداش برایتان محاسبه خواهد شد. بنابراین، اگر روز پنجشنبه طرح خود را فعال کنید، پاداش هفتگی از شنبه بعدی محاسبه می‌شود. به‌عبارت‌دیگر، روزهای پنجشنبه و جمعه سودی به شما تعلق نمی‌گیرد.

– اگر بین شنبه تا جمعه همان هفته موجودی کیف‌پول تومانی شما به کمتر از ۱میلیون تومان برسد، سودی برای آن هفته به شما تعلق نخواهد گرفت.

– سود هر هفته در ساعت ۰۳:۰۰ بامداد روز شنبه پرداخت خواهد شد.

– در طول هفته به کمترین میزان تومانی که در کیف پول تومانی شما وجود دارد سود تعلق می‌گیرد. یعنی اگر در طول هفته شما شش روز ۲ میلیون تومان در کیف پول تومانی داشته باشید اما یک روز ۱ میلیون تومان. محاسبه پاداش بر روی ۱ میلیون خواهد بود.

link

مطالب مرتبط

خبرهارمزارزها و فین‌تک

اطلاعیه‌ی شفاف‌سازی درباره‌ی سرویس جدید کیف‌پول تومانی 

همان‌گونه که در صفحه‌ی مرتبط با معرفی سرویس هفته‌شمار نیز ذکر شده است، به‌صورت پیش‌فرض موجودی کاربران تترلند در حساب‌های قرض‌الحسنه شرکت سکوی تبادل فردا
همان‌گونه که در صفحه‌ی مرتبط با معرفی سرویس هفته‌شمار نیز ذکر شده است، به‌صورت پیش‌فرض موجودی…
خبرهارمزارزها و فین‌تک

انتقال داخلی تتر برای کاربران صرافی رمزارز «تترلند» رایگان شد

کاربران صرافی رمزارز «تترلند» از این پس در قسمت برداشت تتر می‌توانند دارایی تتر خود را به کاربران دیگر در تترلند با کارمزد رایگان انتقال دهند. در این انتقال کاربر
کاربران صرافی رمزارز «تترلند» از این پس در قسمت برداشت تتر می‌توانند دارایی تتر خود را…
خبرهارمزارزها و فین‌تک

مدیران تترلند از دلایل تاخیر ۷۲ ساعته در تسویه‌های رمزارزی می‌گویند

پلیس فتا از آذر ماه سال گذشته به صرافی‌های رمزارز ابلاغ کرد تا تمامی تسویه‌های رمزارزی کاربران پس از ۷۲ ساعت انجام شود. این نهاد دلیل ایجاد محدودیت ذکر شده را
پلیس فتا از آذر ماه سال گذشته به صرافی‌های رمزارز ابلاغ کرد تا تمامی تسویه‌های رمزارزی…
خبرهارمزارزها و فین‌تک

دیجی‌پی و تترلند امکان خرید اعتباری با ضمانت رمزارزی را فراهم می‌کنند

با آغاز همکاری تترلند و دیجی‌پی، سرویس خرید اعتباری با ضمانت دارایی رمزارزی برای اولین‌بار در ایران در دسترس قرار گرفت. دیجی‌پی یکی از فعالان حوزه فین‌تک و ازجمله
با آغاز همکاری تترلند و دیجی‌پی، سرویس خرید اعتباری با ضمانت دارایی رمزارزی برای اولین‌بار در…

دیدگاه‌تان را بنویسید

بخش‌های مورد نیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

پربازدیدهای هفته

پادکست زوم