برندگان سومین دوره مسابقات مهارت در حوزه امنیت سایبری مشخص شدند

سومین دوره از مسابقات ملی مهارت در حوزه امنیت سایبری بعد از ۳ روز رقابت میان شرکت‌کنندگان به پایان رسید و برندگان این دوره مشخص شدند.

در این دوره از مسابقات که با حمایت شرکت امنیت سایبری اسپارا به مدت ۳ روز در دانشگاه خاتم برگزار شد، حسن محمدی‌مقدم، علیرضا کیا و مبین نامور دریاسری به ترتیب مقام‌های اول تا سوم را به دست آوردند.

شرکت اسپارا برای اعزام نمایندگان ایران به مسابقات جهانی مهارت، یک اردوی انتخابی و یک اردوی آماده‌سازی در حوزه امنیت سایبری برگزار می‌کند.

در اردوی انتخابی، برندگان این دوره از مسابقات با برندگان دوره قبلی (دومین دوره) که اردیبهشت ۱۴۰۲ برگزار شده بود، رقابت می‌کنند و از میان آن‌ها دو نفر برای شرکت در اردوی آماده‌سازی مسابقات جهانی مهارت، انتخاب می‌شوند.

این دو نفر، آموزش‌ها و مهارت‌های لازم را در کنار متخصصان امنیت سایبری اسپارا می‌گذرانند تا برای حضور در چهل‌وهفتمین دوره مسابقات جهانی مهارت، آمادگی کامل داشته باشند.

چهل‌وهفتمین دوره مسابقات جهانی مهارت در ۶۲ رشته، شهریور سال ۱۴۰۳ در شهر لیون فرانسه برگزار می‌شود.

مسابقات جهانی مهارت برای نخستین‌بار در سال ۱۹۵۰ و در شهر مادرید برگزار شد. از آن زمان به بعد این مسابقات هر دو سال یک‌بار، در شهرهای مختلف دنیا و در رشته‌های متنوعی برگزار می‌شود.

رشته امنیت سایبری از سال ۲۰۱۹ به این مسابقات اضافه شد.

در آخرین دوره از مسابقات جهانی مهارت در حوزه امنیت سایبری که سال ۲۰۲۲ به میزبانی کره جنوبی برگزار شد، نمایندگان اسپارا توانستند مدال برنز رشته امنیت سایبری را به‌دست آورند.

link

مطالب مرتبط

خبرها

سومین دوره مسابقات ملی مهارت در حوزه امنیت سایبری توسط شرکت اسپارا آغاز شد

سومین دوره مسابقات ملی مهارت در حوزه امنیت سایبری با حمایت شرکت اسپارا آغاز شد و شرکت‌کنندگان از امروز ۱۶آبان به مدت ۳ روز در دانشگاه خاتم به رقابت می‌پردازند. شرکت
سومین دوره مسابقات ملی مهارت در حوزه امنیت سایبری با حمایت شرکت اسپارا آغاز شد و…

دیدگاه‌تان را بنویسید

بخش‌های مورد نیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

پربازدیدهای هفته

پادکست زوم