خرید گوشی قسطی بدون سود، چک و سفته با اسنپ‌پی

میان‌رده سامسونگ یا پرچم‌دار شیائومی؟ انتخابتان کدام است؟ این روزها تفاوتی ندارد به چه گزینه‌ای فکر می‌کنید؛ تصمیم‌گیری خرید سخت است. نوسان‌های نرخ ارز و مواجه شدن با بازار پر‌تب‌وتاب نیمه دوم سال، تصمیم‌ خرید را به تعویق می‌اندازد. چرا که مصرف‌کنندگان به فکر مدیریت بهتر مخارج زندگی خود هستند.

در این میان، فکر خرید قسطی گوشی و بهره‌مندی از خرید اعتباری به سرمان می‌زند. خرید قسطی ایده بدی نیست؛ تا وقتی که به ضامن، دسته‌چک و سود فکر نکنیم. در این مقاله، می‌خواهیم راهکاری برای خرید قسطی گوشی با خیال آسوده، راحت و بی‌دردسر به شما معرفی کنیم. با اسنپ‌پی می‌توانید بدون سود، چک و سفته به صورت اقساطی گوشی موردنظرتان را خرید کنید. تا انتهای مقاله با ما همراه باشید تا درباره نحوه اعتباردهی و خرید قسطی اسنپ‌پی بیشتر برایتان توضیح دهیم. پیشاپیش خرید گوشی جدیدتان را تبریک می‌گوییم.

چگونه بدون ضامن گوشی اقساطی بخریم؟

این روزها یافتن ضامن مساله‌ای همگانی است. غالبا هر مدل اعتباری که بخواهید دریافت کنید باید ضامن داشته باشید. ضامن‌ها باید در سازمانی مشغول به کار باشند یا بازنشسته تامین اجتماعی باشند. اگر شما قسط را پرداخت نکنید، مسئولیت پرداخت بر ضامن تحمیل می‌شود. اجازه بدهید به سوالی ساده پاسخ دهیم:

ضامن کیست؟

ضامن کسی است که در هنگام دریافت اعتبار، از سمت دریافت‌کننده معرفی می‌شود. این شخص ویژگی‌هایی دارد از جمله: حداقل سن قانونی، پایداری درآمدی، رتبه مالی مناسب و پایداری شغلی. البته ضامن‌ها اصولا نمی‌توانند در یک زمان واحد برای بیش از یک یا دو وام ضامن شوند. بنابراین در کشور با پدیده‌ای به نام کمبود ضامن مواجه هستیم. پس باید به سراغ راهی برای خرید قسطی گوشی بدون ضامن برویم. اسنپ‌پی برای خرید اقساطی از شما هیچ ضامنی نمی‌خواهد.

خرید اقساطی گوشی، بدون چک و سفته

اجازه دهید با یک سوال ساده شروع کنیم: دسته‌چک دارید؟ اگر پاسخ سوال منفی باشد کار سخت می‌شود. باید برای دسته‌چک گرفتن اقدام کنید؛ وارد هزارتوی دریافت دسته‌چک شدید! سوال را تکرار کنیم: دسته‌چک دارید؟ اگر پاسخ سوال مثبت باشد باز هم کار سخت می‌شود.

اکثر افرادی که دسته‌چک دارند، نگران هستند که برای این چک‌های تضمین چه اتفاقی می‌افتد. از همین بابت هم بسیاری از افراد دسته‌چک نمی‌گیرند تا مسئولیت مسائل احتمالی را نپذیرند. برای اکثر افراد خرید قسطی گوشی جذاب است؛ به شرطی که بدون نیاز به دسته‌چک باشد.

یکی از سندهای رایج تجاری که لازم‌الجرا هم هست، سفته است. به موجب سفته، صادر‌کننده متعهد می‌شود که مبلغ مشخص و معینی را در زمان مقرر به شخص یا واحد قانونی پرداخت کند. در بسیاری از موقعیت‌ها سفته جایگزین چک می‌شود تا فرآیند پیشبرد خرید ساده‌تر شود.

همین موضوع نشان می‌دهد که اعتبار سفته از چک کمتر نیست. تقریبا هر کسی می‌تواند سفته تهیه کند؛ اما تهیه چک برای همه امکان‌پذیر نیست. شاید به‌نظر برسد سفته گزینه مناسبی برای همگان است؛ در حالی که سفته هم نوعی تضمین و تعهد است. ترس از عواقب پیش‌بینی‌نشده و سوءاستفاده‌های احتمالی باعث می‌شود تا بسیاری از مصرف‌کنندگان از خرید با سفته صرف‌نظر کنند.

پس همچنان اگر راهی باشد که بدون چک و سفته بتوان خرید قسطی انجام داد، گزینه مناسب‌تری است. اعتبار اسنپ‌پی را می‌توانید بدون هیچ‌گونه چک و سفته‌ای دریافت کنید.

نگاهی به سود وام یا سود خرید قسطی  

در نیم‌سال دوم ۱۴۰۲، برای خرید یک گوشی میان‌رده انتظار ۱۵ میلیون تومان قیمت را داشته باشید. سری به فروشگاه‌های آنلاینی بزنید که قسطی می‌فروشند یا وام می‌دهند. برای خرید قسطی موبایل ۲۰ میلیون تومانی، بیش از ۲ میلیون تومان باید سود پرداخت کنید. برای خرید قسطی یک گوشی که تا دو سال پیش پرچم‌دار بود، ۵ تا ۱۵ میلیون تومان باید سود بپردازید. شاید به خاطر همین باشد که خرید قسطی گوشی را از ایده‌‌ای دوست‌داشتنی به ایده‌ای فراموش‌شدنی تبدیل می‌کند. روش‌های قدیمی خرید قسطی به مدیریت هزینه مشتریان کمکی نمی‌کند.

اما اگر با روشی بتوان خرید قسطی کرد و هیچ سودی نپرداخت چه؟ در خرید اقساطی با اسنپ‌پی، هزینه خرید نقدی با هزینه خرید قسطی یکسان است و هیچ سودی از خریدار گرفته نمی‌شود.

خرید گوشی قسطی بدون سود،‌ چک و سفته با اسنپ‌پی

شاید خرید گوشی کار راحتی نباشد؛ اما اجتناب‌ناپذیر است. این روزها افراد به خصوص جوان‌ترها به سمت راهکارهایی برای مدیریت بهتر نقدینگی خود سوق یافته‌آند. موضوع قیمت گوشی نیست؛ موضوع مدیریت مخارج و هزینه‌های زندگی است. تصمیم هوشمندانه، خرید گوشی با حداقل پرداخت است.

خرید قسطی گوشی با ارائه سفته یا چک و با پرداخت سود و کارمزد برای بسیاری از مصرف‌کنندگان جذابیت ندارد؛ اما اسنپ‌پی مسیر و تجربه‌ای جدیدی را برای خرید اقساطی گوشی خلق کرده است.

در چهار قسط، قصه‌ی خرید شما به‌سر می‌رسد. با اسنپ‌پی خبری از ضامن و سود در خرید نیست. برای خرید قسطی گوشی با اسنپ‌پی، کافی است یک چهارم مبلغ خرید را خودتان بپردازید و باقی را در سه قسط تسویه کنید.

فروشندگان کالای دیجیتال و طرف‌قرارداد با اسنپ‌پی همراه شما هستند تا خریدی متمایز از گوشی قسطی را تجربه کنید. اسنپ‌پی هم علاوه بر همراهی شما در خرید قسطی، تخفیف‌های متنوعی را فراهم کرده است تا ارزان‌تر و به‌صرفه‌تر خرید کنید.

راستی پیشنهاد می‌کنیم خریدتان را به جمعه پرتخفیف اسنپ‌پی در ۳ آذر موکول کنید تا با تخفیف‌های استثنایی و شگفت‌انگیز این روز بتوانید خریدتان را شیرین‌تر کنید.

برای مشاهده فروشگاه‌های پذیرنده اعتبار اقساطی اسنپ‌پی، از سوپر اپلیکیشن اسنپ، کافی‌ست به بخش سرویس‌ اعتباری بروید یا روی این لینک کلیک کنید.

link

مطالب مرتبط

خبرها

دیسکورد به دستور دادستانی فیلتر شد

از ساعاتی پیش دیسکورد به دستور مقامات قضایی فیلتر شده و برخلاف برخی اخبار منتشر شده که این فیلترینگ مربوط به تنش‌های اخیر منطقه و برای جلوگیری از تبادل اطلاعات صورت
از ساعاتی پیش دیسکورد به دستور مقامات قضایی فیلتر شده و برخلاف برخی اخبار منتشر شده…
خبرها

آغاز رسمی فروش اینترنتی دارو از یک ماه آینده

رییس مرکز ملی بهبود و محیط کسب و کار وزارت اقتصاد گفت: فروش و توزیع دارو از طریق سکوهای اینترنتی به طور رسمی از یک ماه آینده باید آغاز شود. امیر سیاح در گفت‌وگو با
رییس مرکز ملی بهبود و محیط کسب و کار وزارت اقتصاد گفت: فروش و توزیع دارو…
اسنپ

اسنپ تخفیف ویژه مؤسسات نیکوکاری را تمدید کرد

اسنپ با هدف تسهیل حمل‌ونقل و کاهش هزینه‌های مؤسسات نیکوکاری و سازمان‌های مردم‌نهاد، برای این مؤسسات ۲۰ درصد تخفیف ویژه در نظر گرفته است. این تخفیف تا انتهای سال
اسنپ با هدف تسهیل حمل‌ونقل و کاهش هزینه‌های مؤسسات نیکوکاری و سازمان‌های مردم‌نهاد، برای این مؤسسات…
دیجی‌کالا

حراج سر ماه دیجی‌کالا به قیمت پارسال

در حراج سر ماه دیجی‌کالا با قیمت پارسال می‌توانید خرید کنید. این حراج از اول اردیبهشت آغاز شده و تا ۷ اردیبهشت ادامه دارد و در آن کالاهای مختلف با تخفیف‌های ویژه ۵
در حراج سر ماه دیجی‌کالا با قیمت پارسال می‌توانید خرید کنید. این حراج از اول اردیبهشت…

دیدگاه‌تان را بنویسید

بخش‌های مورد نیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

پربازدیدهای هفته

پادکست زوم