آروان کلاد، آروان آکادمی را به عنوان مرجع دانش ابری معرفی کرد

آروان‌کلاد با هدف توانمندسازی آموزشی و در مسیر مسوولیت اجتماعی‌ خود مرجع تخصصی دانش ابری را راه‌اندازی کرد؛ «آروان‌ آکادمی» با آموزش دانش به‌روز و منطبق بر مسیر شغلی حوزه‌ی کلاد، به تمام علاقه‌مندان این حوزه کمک می‌کند تا آموزش تخصصی و هدف‌مندی را در دو شاخه‌ی «مهندسی ابری» و «معماری ابری»، به‌ رایگان فرا بگیرند.

آروان آکادمی مرجع تخصصی آموزش دانش ابری است که تلاش دارد با ارایه‌ی دوره‌های آموزشی براساس تازه‌ترین فناوری‌های ابری، کمک کند مهارت‌های تخصصی و کاربردی دانش‌پذیران فارسی‌زبان این حوزه، توسعه یابد.

در فاز نخست این آکادمی، دو رشته‌ی «DevOps Engineer» و «Cloud Architect» منطبق بر نیازمندی‌های تخصصی و مسیر شغلی تعریف شده‌اند تا به کارجویان یا کارشناسان این حوزه کمک کنند در بازار کار ایران و جهان، توانمندتر حاضر شوند.

آروان‌ آکادمی در مسیر مسوولیت اجتماعی آروان، به رایگان دردسترس همه قرار دارد و به‌دنبال آن است با توانمندسازی آموزشی، به‌روزترین محتوای آموزشی را در اختیار جامعه‌ی فناوری ابری ایران قرار دهد. به‌علاوه، برای دسترس‌پذیری بیش‌تر دانش‌پذیران فارغ از محدودیت‌های جغرافیایی، تمامی مباحث این دوره‌ها به‌شکل آنلاین دردسترس هستند.

از مزایای آروان آکادمی می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • آموزش به‌روز دانش ابری
  • بهره‌مندی از محتوای آموزشی استاندارد و کاربردی
  • ارایه‌‌ی مسیر شغلی و انطباق آموزش با نیاز بازار کار
  • آموزش و همراهی استادان حرفه‌ای و با تجربه
  • فراهم آوردن زیرساخت رایگان ابری حین پروسه‌ی آموزش برای دانش‌پذیران
  • دسترسی به محتوای آموزشی بدون محدودیت زمانی و جغرافیایی
  • اعطای گواهی‌نامه‌ی پایان دوره

دروازه‌ی ورود به دانش ابری چگونه باز می‌شود؟

در فاز نخست آروان‌ آکادمی، دانش‌پذیران برای ورود به حوزه‌ی فناوری ابری، دو مسیر مختلف در پیش دارند؛ «مهندسی ابری» و «معماری ابری». البته فارغ از انتخاب مسیر، هر دانش‌پذیر یک دوره‌ی مقدماتی از ادبیات پایه و تخصصی حوزه‌ی ابری را می‌گذراند که شامل ۲۵ ساعت آموزش و ۵۰ ساعت پروژه‌ی مرتبط است. بعد از گذراندن دوره‌ی مقدماتی، دانش‌پذیر دانش اولیه ابری را کسب می‌کند و می‌تواند مسیر تخصصی خودش را در ادامه انتخاب کند.

  1.   مسیر معماری ابری یا Cloud Architect؛ در معماری ابری دانش‌پذیر پس از گذراندن ۸۰ ساعت دوره‌ی آموزشی و ۳۰۰ ساعت پروژه، توانایی طراحی و نگه‌داری معماری ابری را به دست ‌می‌آورد.
  2. مسیر مهندسی ابری یا Cloud Engineer؛ در مهندسی ابری با گذراندن ۹۰ ساعت محتوای آموزشی و ۴۰۰ ساعت تمرین، دانش‌پذیر متخصص DevOps می‌شود که می‌تواند نرم افزارهای ابری را پیاده‌سازی و مراقبت کند.

برای ثبت‌نام در آروان آکادمی و بهره‌مندی از این دوره‌های آموزشی می‌توانید به صفحه‌ی آروان آکادمی بروید.

link

مطالب مرتبط

ابرآروان

آروان‌کلاد با جدید‌ترین محصولات ابری به الکامپ آمده است

به گزارش استارتاپ۳۶۰، آروان‌کلاد با تازه‌ترین محصولات ابری، در سالن ۸ و ۹ بیست‌و‌هفتمین نمایشگاه بین‌المللی الکامپ حضور دارد. نمایشگاه الکامپ از تاریخ نهم تا دوازدهم تیر ۱۴۰۳ در محل…
ابرآروان

گزارش آروان‌کلاد؛ ۲۴درصد از کل سایت‌های دارای اینماد از CDN استفاده می‌کنند

به گزارش روابط عمومی آروان‌کلاد، نتایج تحقیقات این شرکت که به‌تازگی منتشر شده، نشان می‌دهد از ۳۳ هزار دامنه‌ی ایرانی دارای ای‌نماد و متصل به CDN، حدود ۵۹ درصدشان از…

دیدگاه‌تان را بنویسید

بخش‌های مورد نیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

پربازدیدهای هفته

پادکست زوم