آرین افشار مدیرعامل فینووا شد

مریم نجفی، مدیرعامل مرکز نوآفرینی فینووا جای خود را به آرین افشار داد و علی زواشکیانی به هیئت‌مدیره فینووا پیوست.

 

در آخرین تغییرات ساختاری مرکز نوآفرینی فینووا، علی زو‌اشکیانی به عضویت هیئت‌مدیره این مجموعه درآمد و آرین افشار سکان هدایت فینووا را به‌عنوان مدیرعامل و عضو هیئت‌مدیره در دست گرفت.

 

افشار که پیش از این مدیریت فینووا را از سال ۱۳۹۷ تا ۱۴۰۰ برعهده داشت، همکاری با این مجموعه را از سال ۱۳۹۶ به‌عنوان مشاور آغاز کرد و با ارائه‌ برنامه‌‌ شتابدهی کسب‌وکارهای مستعد، توانست واحد جدیدی در فینووا راه‌اندازی کند. از دیگر فعالیت‌های او در فینووا می‌توان به راه‌اندازی واحد سرمایه‌گذاری خطرپذیر اشاره کرد. سرمایه‌گذاری خطرپذیر فینووا با هدف توسعه اقدامات نوآورانه و تکمیل زنجیره‌ ارزش ارتباط فردا شکل گرفت و در دو بخش سرمایه‌گذاری شرکتی و سرمایه‌گذاری خطر‌پذیر به فعالیت خود ادامه داد.

 

افشار متولد سال ۱۳۶۷ و دانش‌آموخته‌ مدیریت استراتژیک از دانشگاه تهران است. از دیگر فعالیت‌های او می‌توان به مدیرعاملی شرکت جوانه (بازوی نوآوری و سرمایه‌گذاری هلدینگ هزاردستان)، هم‌مؤسس استارتاپ وی‌دکوریشن، هدایت چندین کسب‌وکار نوپا در قالب رئیس هیئت‌مدیره و فعالیت‌های مشاوره‌ای در حوزه نوآوری اشاره کرد.

 

مرکز نوآفرینی فردا (فینووا) یکی از مجموعه‌های شرکت تجارت‌ الکترونیکی ارتباط فردا و از ﺑﺎزﯾﮕﺮان اﺻﻠﯽ اﮐﻮﺳﯿﺴﺘﻢ ﮐﺎرآﻓﺮﯾﻨﯽ اﯾﺮان اﺳﺖ که ﻓﻌﺎﻟﯿﺖ ﺧﻮد را در ﺳﺎل ۱۳۹۳ ﺑﺎ راه‌اﻧﺪازی اوﻟﯿﻦ ﻓﻀﺎی ﮐﺎر اﺷﺘﺮاﮐﯽ اﯾﺮان آﻏﺎز ﮐﺮد. این مجموعه با رویکرد تحقق توانمند‌سازی کارآفرینان شکل گرفت و حوزه‌ اصلی فعالیت آن در صنعت فناوری مالی است.

 

فینووا با پشتیبانی از اﺳﺘﺎرﺗﺎپ‌ﻫﺎ ﺑﺴﺘﺮی اﯾﺠﺎد کرده ﺗﺎ ﮐﺎرآﻓﺮﯾﻨﺎن از ﻓﺮﺻﺖ ﻫﻢ‌اﻓﺰاﯾﯽ، ﯾﺎدﮔﯿﺮی و ﺷﺒﮑﻪ‌ﺳﺎزی ﺑﻬﺮه‌ﻣﻨﺪ ﺷﻮﻧﺪ و ﺑﺎ ﺣﻀﻮر در اﯾﻦ ﻓﻀﺎ ﺷﺎﻧﺲ ﺑﯿﺸﺘﺮی ﺑﺮای رﺷﺪ، توانمند‌سازی و ﺟﺬب سرمایه‌ ﻣﻮرد ﻧﯿﺎز ﺧﻮد ﺑﻪ دﺳﺖ آورﻧﺪ. در حال حاضر فینووا در بخش‌های فضای کار اشتراکی، دوره‌های شتابدهی، سرمایه‌گذاری خطرپذیر و آزمایشگاه فین‌تک فعالیت دارد.

 

از استارتاپ‌های مطرح پورتفولیوی فینووا می‌توان به وندار، باگدشت، قسطا، همراه‌کارت، اتاقک، پینکت، مدام و صندوق سرمایه‌گذاری سرو اشاره کرد.

 

منبع: کارنگ

link

مطالب مرتبط

خبرها

پادکست اخبار استارتاپی هفته؛ از سواستفاده از نام «فیلیمو» تا سرمایه‌گذاری جدید کیسون

پادکست استارتاپ ۳۶۰ هر هفته جمعه‌ها منتشر می‌شود. این پادکست تازه‌ترین تحولات استارتاپی و تکنولوژی هفته در ایران را دنبال می‌کند. در قسمت ۲۴۷ این پادکست، از
پادکست استارتاپ ۳۶۰ هر هفته جمعه‌ها منتشر می‌شود. این پادکست تازه‌ترین تحولات استارتاپی و تکنولوژی هفته…
خبرها

خدمات پیام‌رسان‌های داخلی به نامزدهای انتخابات تشریح شد

ظرفیت‌ها و امکانات پیام رسان‌های داخلی برای نمایندگان نامزدهای چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری تشریح شد. به گزارش روابط عمومی سازمان فناوری اطلاعات ایران،
ظرفیت‌ها و امکانات پیام رسان‌های داخلی برای نمایندگان نامزدهای چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری تشریح شد.…
رمزارزها و فین‌تکنوبیتکس

توکن‌های رزرو رایتس، اترفای و ادونچر گلد در نوبیتکس لیست شد

سه توکن رزرو رایتس (RSR)، اترفای (ETHFI) و ادونچر گلد (AGLD) در نوبیتکس لیست شد. روابط‌عمومی نوبیتکس گزارش داده این سه رمزارز در دو بازار ریالی و تتری نوبیتکس قابل معامله
سه توکن رزرو رایتس (RSR)، اترفای (ETHFI) و ادونچر گلد (AGLD) در نوبیتکس لیست شد. روابط‌عمومی…
فیلیمو

اطلاعیه فیلیمو در خصوص پلتفرم «فیلیمیوم»؛ فریب‌ نخورید!

فیلیمو با انتشار اطلاعیه‌ای درباره پلتفرمی که تشابه اسمی با آن دارد به کاربران هشدار داده است. متن این اطلاعیه به شرح زیر است: در پی تماس‌ها و سوالات مکرر به اطلاع
فیلیمو با انتشار اطلاعیه‌ای درباره پلتفرمی که تشابه اسمی با آن دارد به کاربران هشدار داده…

دیدگاه‌تان را بنویسید

بخش‌های مورد نیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

پربازدیدهای هفته

پادکست زوم