استارتاپ «دلیل‌ ایران» موفق به جذب سرمایه شد

«دلیل ایران» پلتفرم ارتباط خدمت‌دهند‌گان ایرانی به گردشگران عرب‌ زبان و از استارتاپ‌های دوره‌ اول شتابدهی “آی‌‌فینک”، موفق به جذب سرمایه از شرکت تدبیر انتخاب فردا (تا فردا) شد.

 

با این سرمایه‌گذاری، هم‌آوا و شرکت خدمات انفورماتیک از ساختار سهامداری این استارتاپ خارج شدند.

 

این سرمایه‌گذاری توسط شرکت تدبیر انتخاب فردا صورت گرفته و عقد قرارداد آن دوشنبه ۱۸ بهمن طی مراسمی در کارخانه نوآوری آزادی انجام شد.

 

در این مراسم رضا کلانتری‌نژاد هم‌بنیان‌گذار و مدیرعامل شرکت هم‌آوا گفت: امروز امضای این قراداد اتفاق بزرگی است چراکه یکی از رویاهای حوزه نوآوری کشور که تلاش برای کمک کردن به صنایع بزرگ در راستای تعالی کشور است، تجلی واقعی پیدا می‌کند.

 

وی شرکت خدمات انفورماتیک را یکی از پیشروان تفکر و باور به حوزه نوآوری معرفی کرد و گفت: تلاش این مجموعه که بزرگترین شرکت حوزه فناوری مالی کشور است، از چند سال گذشته برای کار کردن با اکوسیستم نوآوری بسیار ستودنی است و همواره از جوانانی که قدم در مسیر نوآوری گذاشته‌اند حمایت کرده است.

 

کلانتری‌نژاد با بیان اینکه استارتاپ دلیل ایران می‌تواند الگویی برجسته و مناسب برای توسعه نوآوری در کشور باشد گفت: ما در اکوسیستم نوآوری به دنبال پیدایش کسب و کارهایی مانند دلیل ایران هستیم که روی ایده‌ای کار می‌کنند که کاملا بین المللی بوده تا جذب نوآوری آی‌فینک شوند؛ این استارتاپ نیز مسیر رشد خود را طی کرده و سپس شریک راهبردی خود در شرکت تا فردا را پیدا کرد و این ماحصل نوآوری در بستری است که شرکت خدمات انفورماتیک در مرکز نوآوری آی‌فینک ایجاد کرده‌ است.

 

یاسر الخیرو هم‌بنیان‌گذار استارتاپ دلیل ایران با ابراز خرسندی گفت: ما دو سال است که به صورت جدی کار را شروع کردیم و شرکت خدمات انفورماتیک (آی‌فینک) و هم آوا از روز اول، حامی ما بوده و همیشه سعی کردند که منافع تیم را مورد توجه قرار دهند؛ امیدوارم با شروع مجدد منطبق بر این قرارداد بتوانیم سهمی از بازار کسب کنیم و قدم مثبتی برای استارتاپ و ارائه خدمات بر اساس آن به گردشگران برداریم.

 

وی افزود: بر اساس هدف گذاری بنا داریم ظرف ۳ سال آینده ۲۰ میلیون دلار تراکنش داشته باشیم و تمرکز ما بر گردشگری سلامت خواهد بود با این رویکرد که با بیمارستان ها وارد تعامل می شویم و برای کاهش هزینه های درمان با حذف واسطه ها، زمینه بهره مندی از خدمات درمان با قیمت های واقعی از بیمارستان ها را برای گردشگران فراهم می کنیم.

 

وی خاطرنشان کرد: هدف اول ما فعلا کشور عراق است و در واقع گردشگرانی که ویزای ورود به ایران را می توانند داشته باشند و پذیرفته اند که خدمات درمانی شان در ایران انجام شود. ما تسهیل مالی و ارتباط با بیمارستان ها را در حوزه گردشگری سلامت سرویس دهی می‌کنیم.

 

بنابراین گزارش، این قرارداد به صورت چهار جانبه میان شرکت‌های خدمات انفورماتیک فرادیس گستر کیش (آی فینک)، هم آوا و تافردا به عنوان حامی و سرمایه گذار و استارتاپ دلیل ایران به عنوان پلتفرم ارائه دهنده خدمات پرداخت به گردشگران کشورهای عرب زبان به ایران، به امضا رسیده است.

 

دلیل ایران به عنوان اولین و تنها ارائه دهنده خدمات پرداخت به گردشگران عرب‌زبان، به خدمت‌دهنده‌های ایرانی کمک می‌کند تا با روش های نوین، هزینه خدمات خود را از گردشگران عرب‌زبان دریافت کنند.

 

 

منبع: صفحه اینستاگرام هم‌آوا / آی سی تی پرس

link

مطالب مرتبط

گزارش سالانه کافه بازار
کافه بازارگزارش و تحلیل

گزارش عملکرد سال ۱۴۰۲ «کافه بازار» منتشر شد؛ تمایل توسعه‌دهنده‌ها به بازی‌سازی

به گزارش استارتاپ۳۶۰، «بازار» به عنوان بزرگ‌ترین اپ استور ایرانی فعالیت خود را از بهمن ۱۳۸۹ آغاز کرد‎ تا بتواند بستری جامع از خدمات، محتوا و محصولات دیجیتال برای کاربران…
خبرها

میکرو وی‌سی، مدل جدید سرمایه‌گذاری شتاب‌دهنده تریگ‌آپ

در نشست خبری معرفی مدل جدید سرمایه‌گذاری شتاب‌دهندۀ تریگ‌آپ، هوش مصنوعی، امنیت غدایی، فناوری‌های مالی و سلامت از جمله اولویت‌های سرمایه‌گذاری این شتاب‌دهنده در مدل جدید میکرو وی‌سی اعلام شد.

دیدگاه‌تان را بنویسید

بخش‌های مورد نیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

پربازدیدهای هفته

پادکست زوم