اعلام فراخوان دومین دوره پذیرش تیم در شتابدهنده مرکز نوآوری صبا

فرخوان دومین دوره پذیرش تیم در شتابدهنده مرکز نوآوری صبا با رویکرد سلامت دیجیتال برای سالمندان اعلام شد.

 

مدیرعامل مرکز نوآوری صبا، از برگزاری دومین دوره پذیرش تیم در شتابدهنده مرکز نوآوری صبا با رویکرد سلامت دیجیتال برای سالمندان خبر داد و گفت: سلامت دیجیتال از روندهای اصلی فناوری و کسب ‌وکار طی سال‌های اخیر است که به‌ ویژه با همه‌گیری ویروس کووید ۱۹ توجهات بیشتری را به خود جلب کرده است.

 

وی افزود: سلامت دیجیتال در ایران چندان ناشناخته نیست و در حال توسعه و پیشرفت است. مرکز نوآوری صبا (وابسته به صندوق بازنشستگی کشوری) با آگاهی از نیازهای بازنشستگان و سالمندان کشور تصمیم به برگزاری دومین دوره رویداد صبانو با رویکرد حمایت و شتابدهی استارت‌آپ‌های حوزه سلامت دیجیتال با هدف به کارگیری سلامت دیجیتال برای ارتقای کیفیت زندگی بازنشستگان و سالمندان کشور گرفته است.

 

مدیرعامل مرکز نوآوری صبا با اشاره به محورهای برگزاری رویداد صبانو۲ گفت: سلامت دیجیتال، حوزه‌ای بسیار گسترده با شاخه‌های متعدد است؛ اما موضوعاتی از جمله  اینترنت اشیا و سلامت هوشمند، نظارت بر تغذیه و فعالیت بدنی، ابزارهای پوشیدنی هوشمند، پایش علائم حیاتی و سلامت از راه دور، پایش علائم حیاتی و سلامت از راه دور، توان‌بخشی شناختی، پیشگیری از بیماری‌ها، تشخیص زودهنگام بیماری‌ها، مراقبت شخصی‌سازی‌شده برای مرکز نوآوری صبا اهمیت بیشتری دارد.

 

دهدشتی با دعوت از استارتاپ‌ها و تیم‌های نوآور فعال در زمینه سلامت دیجیتال جهت ثبت نام در رویداد صبانو۲ اظهار داشت: علاقه‌مندان می‌توانند تا ۲۷ خردادماه ۱۴۰۰ با مراجعه به وبسایت مرکز نوآوری صبا به نشانی sabainotec.ir برای ثبت‌نام اقدام نمایند و با ثبت اطلاعات تیم، توصیف کسب‌وکار در این رویداد شرکت کنند.

 

وی افزود: تیم‌های علاقه‌مند پس از ثبت نام در سایت مرکز نوآوری صبا، مورد ارزیابی اولیه قرار گرفته و طرح‌های دریافتی توسط کمیته ارزیابی مرکز نوآوری صبا، مورد ارزیابی و تیم‌های برتر برای ارائه در روز پایانی رویداد معرفی خواهند شد. برای تیم‌های برگزیده، در مراحل ارزیابی امکان استفاده از جلسات توانمندسازی، طراحی و تدوین طرح کسب و کار و ارائه بهتر در نظر گرفته شده است.

 

مدیرعامل مرکز نوآوری صبا ادامه داد: تیم‌های برگزیده مرحله ارزیابی اولیه پس دوره توانمندسازی در برابر هیئت داوران مرکز نوآوری صبا قرار گرفته و ایده و کسب‌وکار خود را در مدت ۱۵ دقیقه ارائه کرده و ارزیابی نهایی و انتخاب تیم­ها برای حمایت (شتاب­دهی و سرمایه‌گذاری) انجام خواهد شد.

 

دهدشتی با اشاره به زمان برگزاری رویداد گفت: در نظر داریم رویداد را در دهه اول تیرماه برگزار کنیم اما به دلیل نامشخص‌بودن وضعیت کرونا فعلا تاریخ دقیقی مشخص نشده است.

 

مرکز نوآوری صبا زیر نظر صندوق بازنشستگی کشور در حوزه‌های سلامت جسمی، سلامت روان، خدمات اجتماعی و فرهنگی، مشارکت اجتماعی، تفریح و سرگرمی، گردشگری، مهارت‌های زندگی، مهارت‌های تخصصی و … در حال فعالیت است و با حمایت، سرمایه‌گذاری و شتابدهی ایده‌ها و استارتاپ‌ها در تلاش برای تحقق نیازهای قشر سالمندان و بازنشستگان جامعه برای ایران ۱۴۲۵ است.

link

مطالب مرتبط

خبرها

فراخوان دو بسته حمایتی «ضامن» و «۱۰۰۰ فناور» توسط صندوق نوآوری و شکوفایی منتشر شد

به گزارش روابط عمومی صندوق نوآوری و شکوفایی، دو بسته حمایتی «ضامن» و «۱۰۰۰ فناور» برنامه «جهش تولید دانش‌بنیان» صندوق نوآوری و شکوفایی در وبگاه صندوق به نشانی inif.ir
به گزارش روابط عمومی صندوق نوآوری و شکوفایی، دو بسته حمایتی «ضامن» و «۱۰۰۰ فناور» برنامه…
سرآوا

سرآوا گزارش «نقشه راه هوش مصنوعی در سازمان‌ها» را منتشر کرد

شرکت سرآوا اعلام کرد در راستای ماموریت خود کوشش می‌کند تا با رصد کردن بازار شرکت‌های سرمایه‌گذاری خطرپذیر به‌صورت کلی و بازارهای شرکت‌های پورتفولیوی خود
شرکت سرآوا اعلام کرد در راستای ماموریت خود کوشش می‌کند تا با رصد کردن بازار شرکت‌های…
خبرها

مدیرعامل تاپین: به یک اکوسیستم لجستیکی نیاز داریم

مدیرعامل تاپین در آیین رونمایی از کتاب نوآوری در صنعت لجستیک ایران: باید یک اکوسیستم لجستیکی در کشور ایجاد شود! کتاب نوآوری در صنعت لجستیک ایران با حمایت مجموعه
مدیرعامل تاپین در آیین رونمایی از کتاب نوآوری در صنعت لجستیک ایران: باید یک اکوسیستم لجستیکی…
دیوار

استفاده دیوار از هوش‌‌مصنوعی برای شناسایی کلاهبرداران

تیم فنی دیوار برای تشخیص و رصد فعالیت افراد کلاهبردار مدل هوش مصنوعی ویژه خود را توسعه داده است. به گزارش روابط عمومی دیوار، این شرکت برای افزایش امنیت معامله‌های
تیم فنی دیوار برای تشخیص و رصد فعالیت افراد کلاهبردار مدل هوش مصنوعی ویژه خود را…

دیدگاه‌تان را بنویسید

بخش‌های مورد نیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

پربازدیدهای هفته

پادکست زوم