اولین رویداد جذب سرمایه در حوزه نوآوری‌های حقوقی و قضایی برگزار شد

اولین رویداد جذب سرمایه حوزه نوآوری‌های حقوقی قضایی با هدف ارتباط با سرمایه‌گذاران و جذب سرمایه، سه‌شنبه ۳۰ فروردین ماه توسط پردیس نوآوری حقوقی و قضایی و گروه پیشگامان کارآفرینی کارن، در سالن سلام برگزار شد. 

 

این رویداد میزبان ۷ استارتاپ و شرکت دانش‌بنیان در حوزه نوآوری‌های حقوقی قضایی بوده است. در روند برگزاری این رویداد، استارتاپ‌ها، به ارائه طرح و خدمات خود پرداختند و در ادامه به سوالات سرمایه‌گذاران پاسخ دادند.

 

هدف از برگزاری رویداد امروز، معرفی استارت‌آپ‌های حوزه‌ حقوقی و قضایی به سرمایه‌گذاران و بهره‌برداران بالقوه این طرح‌ها، ، تسهیل روند جذب سرمایه و به‌هم‌رسانی صاحبان کسب‌وکارهای نوپا و سرمایه‌گذاران خطرپذیر و در نتیجه ارتقا و تعالی زیست بوم کارآفرینی کشور است.

 

وحید حافظی، مدیر عامل پردیس نوآوری حقوقی و قضایی، با اشاره به این‌که در سال ۱۳۹۹ پردیس نوآوری با مشارکت معاونت علمی، صندوق نوآوری و قوه قضائیه شکل گرفته است، گفت: با توجه به این‌که حدود ۴۰۰ نفر را استخدام کردیم، توانستیم با حضور مسوولان قوه قضائیه و معاونت راهبردی چندین نشست برگزار نماییم تا با بیش از ۲۰ شرکت گفت‌و‌گو کرده و برای برخی مشکلات حقوقی راه حل پیدا کنیم.

 

وی افزود: این رویداد اولین رویداد سرمایه‌گذاری حقوقی است که جهت رونق بخشیدن به اکوسیستم نوآوری حقوقی و قضایی، برگزار کردیم.  مرکز آمار متولی اصلی نوآوری است. نهادها و بخش‌های دیگر قوه قضائیه هم باید همراهی کنند تا بتوان با ابزارهای فناوری در سال جاری خدمات بسیار خوبی را به مردم ارائه بدهیم.

 

در این مراسم امضای توافق‌نامه سرمایه‌گذاری میان شرکت سرمایه‌گذاری داوین با دو استارتاپ امضانو و دادیاب صورت گرفت. مجموعه داوین از ابتدای سال ۹۹ فعالیت خود را آغاز کرده و در استارتاپ‌های صنایع فرهنگی کشور سرمایه‌گذاری می‌کند.

link

مطالب مرتبط

اسنپ

اسنپ با همکاری محک در تامین ۱/۵ میلیاردی نمونه‌گیری سلول‌ بنیادی مشارکت کرد

به گزارش روابط عمومی اسنپ کاربران این اپلیکیشن در طرح نیکوکاری «مشارکت در تأمین هزینه‌های نمونه‌گیری از سلول‌های بنیادی» ۳۷۷ هزار و ۴۱۰ مرتبه با امتیازهای اسنپ‌کلاب خود مشارکت کردند…

دیدگاه‌تان را بنویسید

بخش‌های مورد نیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

پربازدیدهای هفته

پادکست زوم