برگزاری الکام تاکز و کارگاه‌های تخصصی ایرانسل در دومین روز نمایشگاه الکامپ ۱۴۰۲

در دومین روز نمایشگاه الکامپ ۱۴۰۲، کارگاه‌های «تحول دیجیتال سازمانی»، «بررسی نقش اپراتورها در تحول دیجیتال صنایع»، «مدل ذهنی» و «مسیر یادگیری برنامه‌نویسی» از سری کارگاه‌های رایگان غرفه ایرانسل در سالن ۳۸ و رویدادهای الکام تاکز با موضوع «تحول دیجیتال» و «متاورس»، با حمایت اولین و بزرگترین اپراتور دیجیتال ایران، در سالن ۸و۹ برگزار شد.

 

به گزارش روابط عمومی ایرانسل، در ایام برگزاری بیست و ششمین دوره نمایشگاه الکامپ، ایرانسل در بخش ویژه‌ای، همه روزه و در چهار نوبت کارگاه‌هایی با محوریت هوش مصنوعی، بلاک‌چین، تحول دیجیتال سازمان‌ها و صنایع، مسیر یادگیری برنامه‌نویسی، فناوری‌های مالی، مدیریت منابع انسانی، توسعه محصول، تبلیغات در جهان دیجیتال و … برگزار می‌کند.

امروز دوشنبه ۵ تیرماه ۱۴۰۲ در دومین روز نمایشگاه نیز، چهار کارگاه «تحول دیجیتال سازمانی: استراتژی و عوامل شکست و موفقیت»، «بررسی نقش اپراتورها در تحول دیجیتال صنایع»، «مدل ذهنی» و «مسیر یادگیری برنامه نویسی» توسط آکادمی ایرانسل برگزار شد.

اولین کارگاه در دومین روز نمایشگاه با موضوع تحول دیجیتال سازمانی: استراتژی و عوامل شکست و موفقیت، به حوزه مدیریت و تحولات دیجیتال اختصاص داشت.

دومین کارگاه با موضوع بررسی موضوع نقش اپراتورها در تحول دیجیتال صنایع، که از رویکردهای اصلی اولین اپراتور ارائه دهنده ۵G و رکورددار سرعت و تعداد سایت نسل پنج در ایران است، برگزار شد.

در سومین کارگاه رایگان ایرانسل با موضوع مدل ذهنی که به صورت بازی جمعی برگزار شد، حاضرین با موضوعاتی از جمله نقش تفاوت‌ها در دیدگاه و شخصیت، در تعامل موثر افراد یک سازمان با یکدیگر و پیشبرد اهداف تیمی آشنا شدند.

در کارگاه چهارم با موضوع مسیر یادگیری برنامه‌نویسی نیز، به موضوعاتی از جمله دانش‌های پایه برای آموختن برنامه‌نویسی، انواع زبان‌های برنامه‌نویسی، منابع آموزش و تمرین آنلاین، پایگاه داده‌ها و سایت‌های ارائه‌دهنده فضای برنامه‌نویسی پرداخته شد.

ایرانسل همچنین حامی برگزاری رویداد جانبی «الکام تاکز» است که در روزهای نمایشگاه الکامپ ۱۴۰۲ با هدف بررسی آخرین تحولات، روندها و چالش‌های اکوسیستم نوآوری ایران در قالب پنل‌ها و سخنرانی‌هایی برگزار می‌شود. آکادمی ایرانسل همه روزه سخنرانی‌هایی تخصصی‌ در موضوعاتی مانند تحول دیجیتال، متاورس، هوش مصنوعی و تحلیل داده، بلاک چین و فین‌تک در غرفه ایرانسل واقع در سالن ۸و۹ برگزار می‌کند.

اولین سخنرانی الکام تاکز ایرانسل با موضوع تحول دیجیتال با سخنرانی رسول سرائیان، مدرس و مشاور تحول دیجیتال برگزار شد. مصطفی مرشدی، کارآفرین کسب و کارهای دیجیتال نیز در دومین سخنرانی رویداد الکام تاکز با موضوع متاورس، درباره آینده اینترنت که ترکیبی است از «متاورس» و «وب ۳»و تاثیر آن بر وجوه مختلف زندگی و کسب و کار است، صحبت کرد.

ایرانسل در ادامه و در روز سه‌شنبه ۶ تیر ۱۴۰۲، کارگاه‌های معرفی مرکز خدمات امنیتی ابری، اهمیت امنیت اطلاعات، دی فای و مدیر در نقش کوچ را به صورت رایگان در غرفه خود در سالن ۳۸ برگزار می‌کند و همچنین حامی سخنرانی‌هایی با موضوع انقلاب در پلتفرم و بلاکچین و دنیای غیرمتمرکزها در قالب رویداد الکام تاکز در سالن ۸و۹ نمایشگاه بین‌المللی تهران است. ایرانسل اولین اپراتور ارائه دهنده ۵G و رکورددار سرعت و تعداد سایت نسل پنج در ایران، با رویکرد برنامه جامع «تحول دیجیتال»، در سالن اصلی (۳۸) و سالن ۸و۹ بیست‌وششمین نمایشگاه بین‌المللی الکامپ شرکت کرده و آخرین محصولات، خدمات و دستاوردهای خود را در حوزه‌های مختلف فناوری‌های ارتباطی، هوش مصنوعی، نوآوری و تحول دیجیتال، تا ۸ تیرماه از ساعت ۸ تا ۱۶، به بازدیدکنندگان و علاقه‌مندان معرفی می‌کند. غرفه ایرانسل در نمایشگاه الکامپ ۱۴۰۲، مانند نمایشگاه‌های گذشته، تحت پوشش شبکه نسل پنج تلفن‌همراه ۵G است و بازدید کنندگان می‌توانند کاربست‌های (use case) مختلف ۵G را با ایرانسل تجربه کنند.

link

مطالب مرتبط

خبرها

دومین رویداد نکست‌ شیفت برگزار شد

این رویداد آموزشی توسط دیجی‌نکست و با همراهی دیجی‌کالا به منظور بررسی رابطه تکنولوژی و منابع انسانی برگزار شد و در آن موضوعاتی همچون تاثیر روندهای کلیدی مانند اتوماسیون، هوش…

دیدگاه‌تان را بنویسید

بخش‌های مورد نیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

پربازدیدهای هفته

پادکست زوم