طرح «پرداخت آنلاین» به زودی در ناوگان تاکسیرانی تربت حیدریه اجرایی می‌شود

مدیر سازمان حمل و نقل شهرداری تربت حیدریه گفت: به زودی طرح هوشمند سازی پرداخت الکترونیکی کرایه یا پرداخت آنلاین در ناوگان تاکسیرانی این شهر اجرا می‌شود.

 

محسن قندهاری در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در تربت حیدریه اظهار کرد: به زودی طرح هوشمند سازی پرداخت الکترونیکی کرایه یا پرداخت آنلاین در ناوگان تاکسیرانی این شهر اجرا می‌شود.

 

مدیر سازمان حمل و نقل شهرداری تربت حیدریه افزود: پیش از این خبری مبنی بر اجرای طرح پرداخت الکترونیکی کرایه تاکسی‌ها عنوان شد که پس از پیگیری انجام شده و فراخوان از شرکت‌های واجدالشرایط، متاسفانه به علت راضی نبودن از نحوه اجرای آن در شهر‌های پایلوت و از طرفی همزمان شدن با تحریم‌ها و افزایش بیش از حد قیمت دستگاه موضوع مذکور منتفی شد.

 

وی ادامه داد: با توجه به پیگیری‌های انجام شده از سازمان ارتباطات و فناوری شهرداری مشهد در خصوص پروژه در دست اقدام استفاده از «طرح QR برای پرداخت کرایه به صورت آنلاین» (مانند سیستم پرداخت آنلاین اسنپ) و رضایت نسبی تاکسیرانان و مسافرین از این طرح پس از عبور از وضعیت خط قرمز بیماری کرونا ویروس زمینه حضور از شرکت‌های مدنظر پیگیری و اقدام می‌شود.

 

مدیر سازمان حمل و نقل شهرداری تربت حیدریه اضافه کرد: در فاز اول اجرای این طرح، ۱۰۰ دستگاه تاکسی بی‌سیم (۱۳۳) به پرداخت الکترونیکی مجهز می‌شوند.

link

مطالب مرتبط

خبرها

مصاحبه عمیق در تبلیغات چیست؟ برند شب چگونه از این تکنیک در کمپین اخیر استفاده کرد؟

مصاحبه عمیق در تبلیغات، روشی پژوهشی است که با استفاده از سوالات باز و کاوشی، به درک عمیق‌تری از نگرش‌ها، احساسات و رفتارهای مخاطبان می‌پردازد. این مصاحبه‌ها به صورت فردی…

دیدگاه‌تان را بنویسید

بخش‌های مورد نیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

پربازدیدهای هفته

پادکست زوم