عیدی بلوبانک به کاربران خود

عیدی بلوبانک در نوروز سال ۱۴۰۱ به حساب کاربران این اپلیکیشن نشست.

 

به گزارش روابط عمومی بلوبانک، به مناسب شروع سال جدید به گروهی از کاربران جدید و فعال خود هدیه ۱۰۰ هزار تومانی اهدا کرد.

 

عیدی کاربران فعال بلوبانک در سال ۱۴۰۰ به منظور قدردانی از همراهی و وفاداری به‌ حساب آن‌ها نشست. بر‌این‌ اساس ۲۵ هزار نفر از کاربرانی که بیشترین تراکنش را در سال گذشته داشته‌اند، عیدی ۱۰۰ هزار تومانی را در اولین روز سال نو دریافت کردند.

 

عیدی سال ۱۴۰۱ بلوبانک به کاربران جدید این استارتاپ هم هدیه می‌شود.کاربرانی که از ۲۱ اسفند ۱۴۰۰ تا ۱۵ فروردین ۱۴۰۱ در بلوبانک افتتاح حساب کردند و همچنین کاربران بلو که تا پیش از این افزایش موجودی نداده‌اند یا هیچ پولی به حسابشان واریز نشده است؛ با اولین افزایش موجودی، عیدی خود را از بلوبانک دریافت خواهند کرد. عیدی این کاربران شامل ۱۰ درصد از مبلغ اولین شارژ سپرده تا سقف ۱۰۰ هزار تومان خواهد بود. همچنین به مناسب شروع سال نو، محدودیت ارسال کد ‌«دعوت از دوستان» حذف شده ‌‌است تا تمامی کاربران بتوانند با ارسال نامحدود کد ‌دعوت خود و به ازای هر بازکردن حساب موفق با کدشان،  ۳۰ هزار تومانی هدیه از بلوبانک دریافت کنند.

 

بلوبانک براساس امکانی که از ابتدای رونمایی عمومی آغاز کرده است، برای هر کاربر امکان دعوت از ۱۰ نفر را فراهم کرده بود که پس از تکمیل این ظرفیت، کد غیر فعال شده و امکان دعوت از دوستان به پایان می‌رسید. کاربران بلوبانک از ۲۱ اسفند ۱۴۰۰ تا پایان ۱۵ فروردین ۱۴۰۱ می‌توانند بدون محدودیت کد دعوت خود را برای دوستان‌شان ارسال کنند.

 

بلوبانک از سال ۱۳۹۸ به‌ عنوان استارتا‌پ‌ پیشرو حوزه «نئوبانک» ایران فعالیت خود را آغاز کرد و در حال حاضر به ‌عنوان شعبه دیجیتال بانک سامان فعالیت می‌کند. کاربران بلوبانک پس از بازکردن حساب در اپلیکیشن بلو می‌توانند از خدمات و قابلیت‌هایی مثل انتقال هوشمند، پرداخت خودکار قبوض، کارت به کارت با یک کلیک، دریافت آنی رمز اول و رمز پویا، خرید شارژ و اینترنت و … استفاده کنند.

 

در جدیدترین بروزرسانی اپلکیشن بلوبانک، قابلیت «بلوچارت» نیز به این برنامه افزوده شد. به کمک این قابلیت کاربران می‌توانند درآمدها و هزینه‌های ماهانه خود را تحلیل و با میانگین سه ماه گذشته مقایسه کنند.

 

برای کسب اطلاعات بیشتر یا نصب اپلیکیشن بلوبانک می‌توانید به وب‌سایت این شرکت به نشانی www.blubank.com مراجعه کنید. 

link

مطالب مرتبط

خبرها

دومین رویداد نکست‌ شیفت برگزار شد

این رویداد آموزشی توسط دیجی‌نکست و با همراهی دیجی‌کالا به منظور بررسی رابطه تکنولوژی و منابع انسانی برگزار شد و در آن موضوعاتی همچون تاثیر روندهای کلیدی مانند اتوماسیون، هوش…

دیدگاه‌تان را بنویسید

بخش‌های مورد نیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

پربازدیدهای هفته

پادکست زوم