فراخوان نخستین جشنواره نقد فیلیمو

نخستین جشنواره نقد فیلیمو در حوزه‌ نقد و یادداشت‌ بر آثار تولید شده در پلتفرم فیلیمو برگزار می‌شود.

 

به گزارش روابط عمومی فیلیمو، نخستین جشنواره نقد فیلیمو در حوزه‌ نقد و یادداشت‌ بر آثار تولید شده در پلتفرم فیلیمو از جمله سریال‌ها و مسابقات برگزار می‌شود. این جشنواره در در دو بخش: رسانه (ویژه نقدهای منتشر شده در رسانه‌های رسمی (روزنامه، سایت، خبرگزاری، هفته‌نامه، ماه نامه و فصلنامه) و شبکه‌های اجتماعی (اینستاگرام) توسط روزنامه‌نگاران و منتقدان و در بخش مردمی (ویژه‌ی نقدهای ارسالی توسط مخاطبان فیلیمو) برگزار خواهد شد.

 

هیئت داوران این جشنواره را حسین معززی نیا، شادمهر راستین و آنتونیا شرکا تشکیل می‌دهند.

 

شرکت کنندگان در جشنواره می‌توانند برای هر کدام از آثار تولید شده از سوی فیلیمو، یک نقد داشته باشند. این نقدها حتما باید در رسانه‌های مکتوب و یا مجازی (از جمله شبکه‌های اجتماعی) منتشر شده باشد. نقدها و یادداشت‌ها باید در مورد سریال‌ها، برنامه‌ها و مسابقات پخش شده از پلتفرم فیلیمو باشد. همچنین یادداشت‌های بخش مردمی نباید به هیچ وجه کپی یا الهام گرفته از یادداشت‌ها و نقدهای رسمی در رسانه‌ها باشد.

 

مهلت ارسال نقدها و یادداشت‌ها از تاریخ ۱۸ اردیبهشت تا ۱۸ خرداد ۱۴۰۱ است و علاقمندان به شرکت در جشنواره باید آثار خود را به ایمیل جشنواره به آدرس filimonaghd@gmail.com ارسال کنند.

 

جوایز این جشنواره برای سه نفر برگزیده در بخش رسانه، به ترتیب ، ۱۰ میلیون تومان پول نقد + فیلیمو باکس، ۸ میلیون تومان پول نقد + فیلیمو باکس و ۶ میلیون تومان پول نقد + فیلیمو باکس و برای سه نفر منتخب در بخش مردمی نیز به ترتیب ۳ میلیون تومان پول نقد + فیلیمو باکس، ۲ میلیون تومان پول نقد + یک سال اشتراک رایگان و برای نفر سوم، ۱ میلیون تومان پول نقد + ۶ ماه اشتراک رایگان خواهد بود.

 

قابل ذکر است که پس از اتمام مهلت ارسال آثار، بررسی آثار دریافتی از ۱۹ خرداد تا ۱۹ تیر توسط هیات داوران انجام خواهد شد و نتایج مسابقه در جشن اختتامیه جشنواره فیلیمو نقد در تاریخ ۲۷ تیر ماه مصادف با عید غدیر خم اعلام خواهد شد.

link

مطالب مرتبط

خبرها

مصاحبه عمیق در تبلیغات چیست؟ برند شب چگونه از این تکنیک در کمپین اخیر استفاده کرد؟

مصاحبه عمیق در تبلیغات، روشی پژوهشی است که با استفاده از سوالات باز و کاوشی، به درک عمیق‌تری از نگرش‌ها، احساسات و رفتارهای مخاطبان می‌پردازد. این مصاحبه‌ها به صورت فردی…

دیدگاه‌تان را بنویسید

بخش‌های مورد نیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

پربازدیدهای هفته

پادکست زوم