مزایای کارشناس شدن در کارنامه

«کارنامه» یکی از سرویس‌های دیوار است که صرفا به ارائه خدمات در بخش خودرو می‌پردازد. این سرویس دارای سه بخشِ «کارشناسی خودرو»، «خرید خودروی کارشناسی‌شده» و «فروش سفارشی خودرو» است. اما شاید این سوال برای شما ایجاد شود که کارشناسان کارنامه چه کسانی هستند؟ قبل از هر چیز باید تاکید کرد که کارشناسی خودرو چه از حیث قیمت‌گذاری و چه از نظر تایید فنی خودرو، کار بسیار سختی است که کارکشته‌ها و قدیمی‌های بازار هم در این شرایط که بازار مرتب دستخوش تغییر است از پس بر آن نمی‌آیند و گاهی نیز دیده‌ایم که برخی از نمایشگاه‌داران می گویند «فعلا خرید یا فروش نداریم!»

 

کارشناسان کارنامه رایگان آموزش می‌بینند

 

در روش جدید خرید و فروش خودرو «کارنامه» کارشناسان و متخصصان اختصاصی خود را دارد. افرادی که می‌خواهند به عنوان کارشناس بدنه و فنی در کارنامه حضور داشته باشند باید دو مرحله مصاحبه را پشت سر بگذارند. با توجه به اینکه سیستم آموزشی در «کارنامه»  مبتنی بر سیستم آموزشی فنی‌و‌حرفه‌ای دانشگاه صنعتی شریف است، فقط تجربه فرد متقاضی برای «کارنامه» اهمیت ندارد. علاوه بر تجربه، پتانسیل و توانایی افراد متقاضی نیز در نظر گرفته می‌شود. بعد از آزمون‌های مختلف تخصصی و غربالگری های لازم، افراد منتخب وارد کارنامه می‌شوند و مدتی همراه با کارشناسان قدیمی ‌و با تجربه‌تر، بیشتر یاد می‌گیرند. با گذر از این مرحله، دوباره نقاط ضعف شناسایی و با آموزش‌های لازم فرد متخصص به زنجیره کارنامه می پیوندد.

 

پس از اینکه افراد متقاضی همکاری در مجموعه «کارنامه» دوره آموزشی را طی کرده، شروع به انجام فعالیت در این شرکت کردند، به طور منظم رصد و پایش می‌شوند و با توجه به نتیجه این پایش‌ها، نقاط ضعف و قوتشان نیز شناسایی و ریشه‌یابی می‌شود. پس از شناسایی نقاط ضعف، آنها در قالب آموزش ضمن خدمت در آکادمی‌ تخصصی «کارنامه»  آموزش می‌بینند.

 

شرایط کار به عنوان کارشناس خودرو در کارنامه چگونه است؟

 

وقتی کارشناس وارد خانواده کارنامه شد، به صورت تمام‌وقت و ۵ روز در هفته مشغول به کار می‌شود.

 

کارشناسان کارنامه پس از ۳ ماه مشمول بیمه تکمیلی می‌شوند و همچنین پس از ۶ ماه امکان دریافت وام بانک رسالت به مبلغ ۲۵ میلیون تومان برای آن‌ها فراهم خواهد بود. همچنین هر روز ناهار گرم برای کلیه پرسنل کارشناسی خودرو در دفتر کارنامه سرو می‌شود.

 

«کارنامه» همواره نسبت به جذب نیرو در حوزه خودرو آماده است، اگر تصور می‌کنید در این حوزه اطلاعات خوبی دارید و می‌توانید در زمره کارشناسان کارنامه قرار گیرید، فرصت لازم را دارید. افراد متقاضی لازم است تجربه مرتبط با بخش خودرو داشته باشند. این عامل منجر به افزایش کیفیت کارشناسان شده و در نتیجه میزان رضایت مشتریان نیز افزایش خواهد یافت.

 

در کارنامه از ۲۰ ساله مشغول به کار است تا ۴۵ ساله. این یعنی این‌که بازه سنی کارشناسان فعال در این مجموعه گسترده است. درباره تحصیلات هم محدودیت خاصی در نظر گرفته نشده است و فقط کافی است دارای تجربه مرتبط باشید. اگر هم این شرط را ندارید، اما توانایی لازم را داشته  باشید، دوره‌های آموزشی در مجموعه «کارنامه» را بگذرانید. برای «کارنامه» رضایت مشتری شرط است؛ اگر فرهنگ توجه به مشتری برای متقاضی اهمیتی نداشته باشد، ادامه همکاری برایتان ممکن نخواهد بود. استخدام در «کارنامه»  ۳ مزیت دارد که شامل، سیستم آموزشی کاملا متمایز،  بسته پرداختی و رفاهی رقابتی و فرهنگ سازمانی کاملا متمایز و متفاوت است.

link

مطالب مرتبط

اسنپ

اعلام نتایج طرح معافیت از کمیسیون رانندگان مبتلا به ام‌اس در اسنپ

اسنپ کاربران راننده مبتلا به بیماری ام‌اس را از پرداخت کمیسیون با ارزش بیش از ۲ میلیارد و ۴۲۴ میلیون تومان معاف کرد. به گزارش روابط عمومی اسنپ، در طرح معافیت از
اسنپ کاربران راننده مبتلا به بیماری ام‌اس را از پرداخت کمیسیون با ارزش بیش از ۲…
خبرها

گردش مالی ۳۴۰۰ همتی تجارت الکترونیک در سال گذشته

رییس مرکز تتا گفت: در حال حاضر ۲۰۰ هزار شرکت فعال در حوزه تجارت الکترونیک تحت نظارت وزارت صمت قرار دارند که گردش مالی آن‌ها در سال ۱۴۰۲ نزدیک به ۳۴۰۰ همت بوده است.
رییس مرکز تتا گفت: در حال حاضر ۲۰۰ هزار شرکت فعال در حوزه تجارت الکترونیک تحت…
همراه اول

تمامی سایت‌های روستایی همراه اول خراسان شمالی ۴G شد

مدیر مخابرات منطقه خراسان شمالی از اتصال تمامی سایت‌های روستایی همراه اول استان به شبکه فورجی خبر داد. به گزارش روابط عمومی مخابرات منطقه خراسان شمالی، رسول علی
مدیر مخابرات منطقه خراسان شمالی از اتصال تمامی سایت‌های روستایی همراه اول استان به شبکه فورجی…
ایرانسل

نشان طلایی «هوش مصنوعی در روابط عمومی» برای ایرانسل

یازدهمین دوره «جشنواره ستارگان روابط‌ عمومی ایران»، سه نشان ویژه «ستاره ملی ارتباطی مدیر ارشد» برای مدیرعامل ایرانسل و «ستاره طلایی روابط ‌عمومی» و «ستاره ملی
یازدهمین دوره «جشنواره ستارگان روابط‌ عمومی ایران»، سه نشان ویژه «ستاره ملی ارتباطی مدیر ارشد» برای…

دیدگاه‌تان را بنویسید

بخش‌های مورد نیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

پربازدیدهای هفته

پادکست زوم