وام خرید اقساطی کالا تا سقف ۳۰ میلیون تومان را از کجا دریافت کنیم؟

حتما برای شما هم پیش آمده که تصمیم بگیرید برای خرید یکی از کالاهای مورد نیازتان پس‌انداز کنید و این پس‌انداز همیشه کم‌تر از قیمت کالایی باشد که برای خرید آن را برنامه‌ریزی کرده‌اید. خوب به یاد می‌آورم که وقتی بعد از چند ماه برای خرید کالایی که در نظر داشتم، مراجعه کردم، متوجه شدم کالای مورد نیازم بیش از دو برابر افزایش قیمت داشته است و حالا برای خرید آن باید چند ماه دیگر صبر می‌کردم و خودم را حتی برای افزایش قیمت بیش‌تر آماده می‌کردم.

 

واقعیت این است که در اقتصاد تورمی این اتفاق بسیار شایع و محتمل است و به خصوص اگر درآمد شما در طول یک سال ثابت باشد، در پایان سال قدرت خریدتان را در مقایسه با شروع سال چندین برابر کاهش خواهد داد.

 

اما آیا دارندگان درآمدهای ثابت سالانه همواره باید برای یک خرید مطمئن و دلخواه مدت‌ها انتظار بکشند؟ آن هم در شرایطی که ارزش پس‌انداز‌های شما هر روز کم‌تر و قیمت کالاهای مورد نیازتان هر روز بیش‌تر می‌شود؟

 

آیا راهی وجود ندارد که قدرت خرید شما با وجود تورم و افزایش قیمت‌ها به نحوی حفظ شود؟

 

پاسخ به این پرسش کوتاه و مشخص است، خرید اقساطی به شما در حفظ قدرت خریدتان کمک می‌کند حتی اگر چارچوب‌های ذهنی‌تان مانع از پذیرش آن شود.

 

چرا ما در مقابل خرید اقساطی مقاومت می‌کنیم؟

 

بسیاری از ما گمان می‌کنیم خرید اقساطی مساوی با نگرانی از پرداخت‌های ماهانه و افزایش قیمت کالا به دلیل سود افزوده شده به قیمت نهایی‌ست. علاوه بر این در نگاه ما خرید اقساطی همیشه نیازمند یک ضمانت است. ضمانتی که ارایه‌ی آن شاید برای هر کسی امکان‌پذیر نباشد.

 

ذهن محتاط و نگران بسیاری از ما با در نظر گرفتن این محدودیت‌ها ممکن است راه تصمیم‌گیری برای یک خرید اقساطی را مسدود کند. اما با چند دلیل ساده می‌توانید مطمئن شوید که یک خرید اقساطی ممطمئن و هوش‌مندانه چه طور به شما کمک می‌کند، به خریدهای دلخواه و قابل اطمینان دست یابید.

 

چرا خرید اقساطی دیجی‌پی، یک انتخاب سودمند و مقرون به صرفه است؟

 

دیجی‌پی، یک سوپراپلیکیشن مالی‌ستکه در کنار همه امکانات خود، خرید اقساطی را برای‌تان امکان‌پذیر می‌کند. با چند دلیل ساده که در ادامه مشخص شده است، به این نتیجه خواهید رسید که خدمات خرید اقساطی دیجی‌پی برای شما مقرون به صرفه خواهد بود.

 • در خرید اقساطی دیجی‌پی نیازی به طی کردن مراحل پیچیده بانکی ندارید
  در خرید از دیجی‌کالا نیاز به طی کردن مراحل پیچیده بانکی ندارید. با یک ثبت‌نام و اعتبارسنجی آنلاین می‌توانید از این اعتبار برخوردار شوید.
 • خرید از دیجی‌پی به ضامن نیاز ندارد
  برای دریافت این اعتبار کافی‌ست شما یا یکی از نزدیکان‌تان چک صیاد (دسته چک یکپارچه‌ بانکی که در همه‌ی بانک‌ها قابل وصول است) داشته باشید. با ارایه این چک دیگر برای خرید اقساطی

نیازی به ضامن نخواهید داشت

 • می‌توانید تعداد و مبلغ اقساط را با توجه به قدرت پرداخت‌تان مشخص کنید
  شما می‌توانید اعتبار دریافت شده را در ۶، ۹ یا ۱۲ ماه بازگردانید. بنابراین با توجه به قدرت پرداخت‌تان یکی از روش‌ها را انتخاب می‌کنید و به کمک موتور محاسبه‌کننده‌ی دیجی‌پی که در وب‌سایت این شرکت قرار داده شده است، مبلغ اقساط‌‌تان را مشخص می‌کنید.
 • تنوع طرح‌های خرید اقساطی

در خرید اقساطیِ دیجی‌پی شما می‌توانید در طرح‌های مختلف از ۱۰ تا ۳۰ میلیون توان اعتبار برای خرید دریافت کنید و متناسب با علاقه یا نیازتان خرید کنید.

 • قابلیت خرید از بزرگ‌ترین و پرمخاطب‌ترین بازارگاه منطقه (دیجی‌کالا) را به دست خواهید آورد
  با خرید اقساطی دیجی‌پی، امکان خرید از بازارگاه دیجی‌کالا را با بیش از چهار و نیم میلیون حق انتخاب به دست خواهید آورد.
 • بدون نیاز به مراجعه حضوری و طی مراحل پیچیده ثبت‌نام
  خرید اقساطی دیجی‌پی نیازی به مراجعه حضوری برای ثبت‌نام و انجام مراحل اداری پیچیده ندارد.
 • انجام آنلاین همه مراحل دریافت اعتبار و خرید
  همه مراحل ثبت‌نام و دریافت اعتبار آنلاین صورت می‌گیرد و برای تحویل دادن چک‌های پرداخت‌تان هم می‌توانید از خدمات پیک دیجی‌پی بهره‌مند شوید.
 • چابکی فرایند دریافت اعتبار
  فرایند تخصیص این عبارت بسیار چابک است. پس از ارایه چک و تایید آن، بلافاصله پس از تامین مالی، مبلغ اعتبار به شما اختصاص می‌یابد و برای خرید اقساطی در دیجی‌کالا قابل استفاده خواهد بود.

شرایط خرید اقساطی دیجی‌پی

 • ثبت‌نام

وارد اپلیکیشن دیجی‌پی شوید و در بخش «خرید اقساطی» پس از انتخاب طرح و تامین کننده، اطلاعات مربوط به نام، نام خانوادگی و کد ملی مالک خط را تکمیل کنید.

 • اعتبار سنجی

در این مرحله می‌توانید اطلاعات فردی و تماس خود را تکمیل و پس از پرداخت هزینه‌ی اعتبارسنجی بانکی (حدود ۱۰,۰۰۰ تومان) میزان اعتبارتان را مشخص کنید.

 • آپلود مدارک

تصویر مدارک خواسته شده را به همراه تصویر چک صیادی که به نام شما یا بستگان درجه‌اول‌تان است، آپلود کنید.

 • ارسال چک

در صورت تایید اولیه تصویر چک، دیجی‌پی برای دریافت اصل چک از طریق پیامک و تماس تلفنی با شما ارتباط برقرار خواهد کرد و اصل چک از شما دریافت خواهد شد.

 • تخصیص اعتبار

پس از دریافت و تایید اصل چک، در کوتاه‌ترین زمان، استفاده از اعتبار دیجی‌پی برای شما امکان‌پذیر خواهد شد.

 

خدمات خرید اقساطی دیجی‌پی تا سقف ۳۰ میلیون تومان

پرداخت اقساطی دیجی‌پی با همکاری شبکه بانکی و شرکت‌های لیزینگ برای کاربران امکان‌پذیر شده است.

شما هم اگر مایل به دریافت اعتبار تا سقف ۳۰ میلیون تومان و اطلاع از شرایط آن هستید، «اپلیکیشن دیجی‌پی» را دانلود و نصب کنید و در منوی خرید اقساطی اپلیکیشن، درخواست خود را برای دریافت اعتبار ثبت کنید.

link

مطالب مرتبط

خبرها

فراخوان دو بسته حمایتی «ضامن» و «۱۰۰۰ فناور» توسط صندوق نوآوری و شکوفایی منتشر شد

به گزارش روابط عمومی صندوق نوآوری و شکوفایی، دو بسته حمایتی «ضامن» و «۱۰۰۰ فناور» برنامه «جهش تولید دانش‌بنیان» صندوق نوآوری و شکوفایی در وبگاه صندوق به نشانی inif.ir
به گزارش روابط عمومی صندوق نوآوری و شکوفایی، دو بسته حمایتی «ضامن» و «۱۰۰۰ فناور» برنامه…
سرآوا

سرآوا گزارش «نقشه راه هوش مصنوعی در سازمان‌ها» را منتشر کرد

شرکت سرآوا اعلام کرد در راستای ماموریت خود کوشش می‌کند تا با رصد کردن بازار شرکت‌های سرمایه‌گذاری خطرپذیر به‌صورت کلی و بازارهای شرکت‌های پورتفولیوی خود
شرکت سرآوا اعلام کرد در راستای ماموریت خود کوشش می‌کند تا با رصد کردن بازار شرکت‌های…
خبرها

مدیرعامل تاپین: به یک اکوسیستم لجستیکی نیاز داریم

مدیرعامل تاپین در آیین رونمایی از کتاب نوآوری در صنعت لجستیک ایران: باید یک اکوسیستم لجستیکی در کشور ایجاد شود! کتاب نوآوری در صنعت لجستیک ایران با حمایت مجموعه
مدیرعامل تاپین در آیین رونمایی از کتاب نوآوری در صنعت لجستیک ایران: باید یک اکوسیستم لجستیکی…
دیوار

استفاده دیوار از هوش‌‌مصنوعی برای شناسایی کلاهبرداران

تیم فنی دیوار برای تشخیص و رصد فعالیت افراد کلاهبردار مدل هوش مصنوعی ویژه خود را توسعه داده است. به گزارش روابط عمومی دیوار، این شرکت برای افزایش امنیت معامله‌های
تیم فنی دیوار برای تشخیص و رصد فعالیت افراد کلاهبردار مدل هوش مصنوعی ویژه خود را…

دیدگاه‌تان را بنویسید

بخش‌های مورد نیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

پربازدیدهای هفته

پادکست زوم