وزیر علوم، تحقیقات و فناوری از پارک فناوری پردیس بازدید کرد

وزیر علوم، تحقیقات و فناوری ظهر امروز به میزبانی سورنا ستاری معاون علمی و فناوری رئیس جمهور از پارک فناوری پردیس بازدید کرد و از نزدیک با شرکت های فناور و دانش بنیان عضو پارک دیدار و به گفتگو با آنها پرداخت.

 

به گزارش روابط عمومی پارک فناوری پردیس،‌ محمد علی زلفی گل، وزیر علوم، تحقیقات و فناوری ظهر امروز ۱۰ فروردین ماه از پارک فناوری پردیس و شرکت های عضو آن بازدید کرد.

 

شرکت های مداد (در حوزه هوش مصنوعی)، آرا پژوهش (در حوزه ساخت میکروسکوپ نانو)، صنعت کارای هوشمند پردیس (در حوزه رباتیک) و توسعه پایدار سلمان از جمله شرکت هایی بودند که وزیر عتف از آنها بازدید کرد و به گفتگو با فناوران آنها پرداخت.

 

بازدید از نمایشگاه محصولات فناورانه پارک فناوری پردیس و معرفی بخش های مختلف پارک از جمله قسمت های دیگر برنامه وزیر علوم تحقبقات و فناوری در این بازدید بود.

 

وزیر علوم گفت: در راستای این ایده تلاش می کنیم در پارک های علم و فناوری و مراکز رشد ما، موسسات شتابدهنده ها را مستقر کنیم و تسهیلات به آنها دهیم تا این موسسات بتوانند افراد صاحب ایده را جذب کنند و شرایطی ایجاد کنند که ایده های آنها در مسیر تبدیل شدن به تولید قرار گیرد و در نهایت به شرکت های دانش بنیان تبدیل شوند.

link

مطالب مرتبط

خبرها

دومین رویداد نکست‌ شیفت برگزار شد

این رویداد آموزشی توسط دیجی‌نکست و با همراهی دیجی‌کالا به منظور بررسی رابطه تکنولوژی و منابع انسانی برگزار شد و در آن موضوعاتی همچون تاثیر روندهای کلیدی مانند اتوماسیون، هوش…

دیدگاه‌تان را بنویسید

بخش‌های مورد نیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

پربازدیدهای هفته

پادکست زوم