پایان ثبت نام شرکت‌های متقاضی حضور در اینوتکس؛ حضور ۴۰۰ استارتاپ و شرکت دانش‌بنیان

دبیر یازدهمین نمایشگاه بین‌المللی نوآوری و فناوری با اعلام خبر ثبت نام حضور در این نمایشگاه گفت: نمایشگاه INOTEX 2022 با حضور حدود ۴۰۰ شرکت و استارتاپ در فضایی به وسعت ۵هزار متر برگزار خواهد شد.

 

به گزارش ستاد خبری نمایشگاه اینوتکس ۲۰۲۲، «سجاد عباسی فشمی» گفت: فضای ارائه غرفه در یازدهمین نمایشگاه بین‌المللی نوآوری و فناوری، نسبت به سال های گذشته افزایش یافته و با توجه به استقبال خوب شرکت های و استارتاپ‌های متقاضی ظرفیت ثبت نام برای دریافت غرفه تکمیل شده است.

 

او تصریح کرد: نمایشگاه اینوتکس ۲۰۲۲ در فضایی به وسعت ۵ هزار متر و حضور حدود ۴۰۰ شرکت دانش‌بنیان و صنعتی داخلی برگزار می شود. همچنین پاویون روسیه و پاویون هند نیز برقرار می‌باشد. در این نمایشگاه مقامات مسئول کشورهای خارجی به عنوان بازدید کننده حضور خواهند داشت و از پارک اسکور کوهای روسیه نیز تیمی در نمایشگاه حضور خواهند داشت.

 

به گفته فشمی نمایشگاه امسال با استقبال صنایع بزرگ کشور همراه بوده تا در کنار استارت آپ‌ها و شرکت‌های دانش‌بنیان برای برطرف کردن نیازهای فناورانه خود در نمایشگاه اینوتکس ۲۰۲۲ حضور داشته باشند. در این زمینه با برگزاری ریورس پیچ، صنایع بزرگ و فعال کشور در طول ۴ روز برگزاری اینوتکس به معرفی نیازهای فناوری خود به استارتاپ ها، شرکتهای دانش بنیان و مخترعین خواهند پرداخت.

 

دبیر یازدهمین نمایشگاه بین‌المللی نوآوری و فناوری با اشاره تفاوت دیگر اینوتکس ۲۰۲۲ با دوره‌های گذشته گفت: امسال برخلاف سال گذشته که ۲ استیج برگزار شد، شاهد برگزاری ۳ رویداد استیج خواهیم بود. یک استیج با موضوعات عمومی کسب و کاری در حوزه فناوری، دیگری با موضوعات تخصصی بررسی ترندهای آینده تکنولوژی و سومین استیج نیز موضوع بررسی حکمرانی فناورانه در حوزه دانش بنیان خواهد بود.

 

او تصریح کرد: بیش از ۳۰ ساعت سخنرانی، پنل و گفتگو با هدف فرهنگ سازی کارآفرینی و ایجاد امید و انگیزه در جوانان شامل موضوعات بررسی موضوعات اقتصادی، محیط زیست و توسعه پایدار، مسئولیت اجتماعی کسب و کار ها، چالش های اکوسیستم نوآوری، رهبری و ایجاد تغییر در پارادایم های ذهنی از محتواهای این استیج خواهد بود.

 

فشمی در پایان افزود: همچنین رویداد جینو که مرتبط با بازی سازها و گیمرهاست به عنوان یکی از بخش‌های جذاب اینوتکس ۲۲ می باشدکه در طول ۴ روز برگزاری نمایشگاه برنامه‌های متنوعی خواهد داشت. امسال همچنین اختتامیه رویداد کنز نیز با اختتامیه اینوتکس همزمان است که در آن به پژوهشگران جوان کشورهای اسلامی جوایزی اهدا خواهد شد.

 

نمایشگاه اینوتکس ۲۰۲۲ از سه شنبه ۲۰ اردیبهشت الی جمعه ۲۳ اردیبهشت ماه ۱۴۰۱ از ساعت ۱۰ صبح تا ۱۸ در محل پارک فناوری پردیس برگزار می‌شود.

link

مطالب مرتبط

خبرها

دومین رویداد نکست‌ شیفت برگزار شد

این رویداد آموزشی توسط دیجی‌نکست و با همراهی دیجی‌کالا به منظور بررسی رابطه تکنولوژی و منابع انسانی برگزار شد و در آن موضوعاتی همچون تاثیر روندهای کلیدی مانند اتوماسیون، هوش…

دیدگاه‌تان را بنویسید

بخش‌های مورد نیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

پربازدیدهای هفته

پادکست زوم