پیشنهاد ۴۱ میلیارد دلاری ایلان ماسک برای خرید توییتر

ایلان ماسک موسس تسلا و Space X پیشنهاد خرید ۱۰۰ درصد سهام شرکت توییتر را به مبلغ ۴۱ میلیارد دلار به رییس هیات مدیره این شرکت ارایه داده است. قیمت پیشنهادی او ۵۴.۲ دلار به ازای هر سهم توییتر است. او گفته است اگر پیشنهادش مورد قبول واقع نشود، نقش خود به عنوان سهامدار توییتر را مورد بازبینی قرار می‌دهد.

 

ماسک گفته توییتر ظرفیت‌های فوق‌العاده‌ای دارد و می‌خواهم “قفلش را باز کنم!” این پیشنهاد ایلان ماسک پس از اعلام خبر سهامداری او در توییتر به میزان ۹ درصد – که بیشترین میزان سهام در توییتر است – اعلام شده و باعث بالا رفتن ارزش سهام توییتر نیز شده است.

 

چند روز پیش که خبر سهامداری عمده ماسک در توییتر پخش شد، خبر رسید او قصد دارد تا عضو هیات مدیره شرکت توییتر شود و برای انجام اعمال تغییراتی در این شرکت در توییتر از کاربران نظرسنجی برگزار کرد. مدیرعامل توییتر نیز از پیوستن ماسک به هیات مدیره این شرکت استقبال کرد. با این حال کمی بعد ایلان ماسک از این اقدام منصرف شد.

link

مطالب مرتبط

اسنپ

اسنپ با همکاری محک در تامین ۱/۵ میلیاردی نمونه‌گیری سلول‌ بنیادی مشارکت کرد

به گزارش روابط عمومی اسنپ کاربران این اپلیکیشن در طرح نیکوکاری «مشارکت در تأمین هزینه‌های نمونه‌گیری از سلول‌های بنیادی» ۳۷۷ هزار و ۴۱۰ مرتبه با امتیازهای اسنپ‌کلاب خود مشارکت کردند…

دیدگاه‌تان را بنویسید

بخش‌های مورد نیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

پربازدیدهای هفته

پادکست زوم