اسمارت آپ در استارتاپ کندل سرمایه گذاری کرد

استارتاپ «کندل» در بهار ۱۴۰۱ در اولین راند خود از شرکت سرمایه‌گذاری خطرپذیر اسمارت‌آپ جذب سرمایه کرد. «کندل»  به نشانی robocandle.com یک پلتفرم تخصصی بازار سرمایه است که درآن با هر سطح دانشی می‌توانید از ابزارهای تحلیل تکنیکال استفاده کنید.

 

نفیسه صادقی ، محمد جواد خسروآبادی و پیام زاهد «کندل» را در بهار ۱۳۹۹ تاسیس کردند.  کندل برای کسانی که ریسک اعتماد به دیگران را می‌پذیرند به صورت روزانه و لحظه‌ای در هر بازار پیشنهاد فروش و خرید را در بخش پیشنهاد روز ارائه می‌کند و کاربر می‌تواند با سه سطح مختلف هدف و حد ضرری که در اختیارش قرار می‌گیرد در خصوص نگهداری یا معامله سهم یا ارز خود تصمیم بگیرد.

 

در حال حاضر «کندل» نزدیک به ۵۰ هزار کاربر دارد و بصورت لحظه‌ای و در زمان حرکت بازار بر روی ۵ بازار تحلیل‌های مبتنی بر هوش مصنوعی را به کاربران ارائه می کند.

 

امیر قربانیان کارشناس ارشد سرمایه‌گذاری اسمارت‌آپ از جمله دلایل سرمایه‌گذاری در استارتاپ «کندل» را اینگونه مطرح کرد:

 «یکی از مهم‌ترین نقاط قوت استارتاپ کندل، تیم است. هم‌بنیانگذارهای اصلی تجربه بالا و شناخت عمیقی نسبت به بازارمالی  و سازوکارهای آن دارند، دیدگاه شان نسبت به توسعه بازار و رشد جذاب است و ترکیب مهارت‌های اصلی در تیم  کامل است. خانم صادقی ، آقای زاهد و آقای خسروآبادی هر یک تجربه‌های زیادی در بخش‌های مذاکره و فروش،  مارکتینگ و فنی دارند. همچنین فرصت‌های رشد زیادی در بازارهای مالی وجود دارد»

 

نفیسه صادقی مدیرعامل و هم‌بنیان‌گذار استارتاپ کندل نیز در مورد جذب سرمایه از اسمارت‌آپ گفت:

«در حال حاضر تنها با سرچ وی سی های مختلف می توانید پورتفوی هر سرمایه‌گذار خطرپذیر و غیر خطرپذیر را ببینید و با مقایسه تنوع و یا حتی تعداد استارتاپ‌های موجود در این لیست به نوع نگاه اون وی سی پی ببرید. یکی از نقاط قوت قلب ما برای شروع همکاری با اسمارت‌آپ حضور استارتاپ‌های مطرح و موفق در پورتفوی این سرمایه‌گذار بود. آنچه از اخبار موجود در اکوسیستم نیز می‌شنیدیم حکایت از پشتیبانی همه جانبه اسمارت‌آپ از استارتاپ‌های سرمایه گذاری شده خود داشت که برگ دیگری بود که ما را در یا علی گفتن به این سرمایه‌گذار نزدیک‌تر کرد.»

link

مطالب مرتبط

خبرها

دومین رویداد نکست‌ شیفت برگزار شد

این رویداد آموزشی توسط دیجی‌نکست و با همراهی دیجی‌کالا به منظور بررسی رابطه تکنولوژی و منابع انسانی برگزار شد و در آن موضوعاتی همچون تاثیر روندهای کلیدی مانند اتوماسیون، هوش…

دیدگاه‌تان را بنویسید

بخش‌های مورد نیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

پربازدیدهای هفته

پادکست زوم