آغاز همکاری اسمارت‌آپ ونچرز و صندوق توسعه فناوری‌های نوین

شرکت سرمایه‌گذاری جسورانه اسمارت‌آپ ونچرز در راستای رشد و توسعه ظرفیت‌های سرمایه‌گذاری خود شراکت تازه‌ای را با “صندوق توسعه فناوری‌های نوین” آغاز کرد.

 

اسمارت‌آپ ونچرز در طی سه سال فعالیت پیوسته و متمرکز در حوزه سرمایه‌گذاری خطرپذیر با سرمایه‌گذاری در استارتاپ‌های مختلف و ارائه خدمات منتورینگ و کمک به رشد آن‌ها توانسته پورتفوی جذابی از استارتاپ‌های رشدی نظیر کرفس، گهواره، همراه مکانیک و کمدا را بسازد. کارنامه مثبت عملکرد اسمارت‌آپ در اکوسیستم استارتاپی کشور و جایگاه ویژه صندوق نوین در دسترسی به بازارها و خدمات متنوع مالی زمینه‌های شروع مذاکرات بین دو مجموعه بود.

 

دکتر باقری، رئیس هیات مدیره اسمارت‌آپ ونچرز با اشاره به روشن بودن آینده این همکاری گفت: «ما تنها سرمایه نمی‌خواستیم و به دنبال یافتن یک شریک استراتژیک بودیم. از بین گزینه‌های مختلف، پتانسیل‌های همکاری چه از نظر فرهنگ سازمانی و چه از نظر زمینه‌های توسعه همکاری با صندوق توسعه فناوری‌های نوین را مناسب‌تر دیدیم.”

 

صندوق توسعه فناوریی‌ها‌ی نوین، از جمله صندوق‌های غیردولتی پژوهش و فناوری است که به منظور ایجاد زمینه‌های مشارکت و سرمایه گذاری بخش غیردولتی و حمایت از فعالیتهای کارآفرینان و همچنین ارائه خدمات مالی به کارآفرینان و نوآوران با حمایت دولت و پارک فناوری پردیس ایجاد شده‌است.

 

دکتر میرامینی، مدیرعامل صندوق توسعه تکنولوژی‌های نوین، در راستای این همکاری گفت: «اسمارت‌آپ با داشتن تیم حرفه‌ای خود و دانش پیاده‌سازی مدل‌های موفق در رشد دادن استارتاپ‌ها، شریک قدرتمندی برای ما در اکوسیستم استارتاپی خواهد بود.»

 

دکتر میرامینی با اشاره به توانایی‌های صندوق در فراهم کردن خدمات مالی متنوع به استارتاپ‌ها همچون انواع وام‌ها، بیمه‌نامه‌، ضمانت‌نامه‌ها، خدمات تخصصی به استارتاپ‌ها برای کسب آمادگی ورود به بورس و… خاطر نشان کرد که از این پس استارتاپ‌هایی که به اسمارت‌آپ می‌پیوندند می‌توانند از این خدمات نیز بهره‌مند شوند.

 

با نهایی شدن توافقات این همکاری و افزایش منابع مالی قابل دسترسی برای اسمارت‌آپ ونچرز، این شرکت بیش از پیش آماده حمایت از کارآفرینان و کمک به رشد استارتاپ‌ها خواهد بود.

link

مطالب مرتبط

اسنپ

مدیرعامل اسنپ: محرومیت کاربران راننده‌ تاکسی‌های اینترنتی از حق قانونی سهمیه سوخت تبعات متعددی دارد

به گزارش روابط عمومی اسنپ، محمد خلج، مدیرعامل اسنپ اعلام کرد متاسفانه از ابتدای سال ۱۴۰۲ سهمیه‌ی سوخت رانندگان تاکسی‌های اینترنتی – باوجود مصوبه‌ی تصویب‌شده
به گزارش روابط عمومی اسنپ، محمد خلج، مدیرعامل اسنپ اعلام کرد متاسفانه از ابتدای سال ۱۴۰۲…
خبرها

پادکست اخبار استارتاپی هفته؛ از ربات دیجی‌کالا تا رفع تحریم ابرآروان

پادکست استارتاپ ۳۶۰ هر هفته جمعه‌ها منتشر می‌شود. این پادکست تازه‌ترین تحولات استارتاپی و تکنولوژی هفته در ایران را دنبال می‌کند. در قسمت ۲۳۸ این پادکست، از ربات
پادکست استارتاپ ۳۶۰ هر هفته جمعه‌ها منتشر می‌شود. این پادکست تازه‌ترین تحولات استارتاپی و تکنولوژی هفته…
خبرها

تلگرام اکنون ۹۰۰ میلیون کاربر فعال ماهانه دارد

پاول داروف، بنیانگذار تلگرام اعلام کرد که این پیام‌رسان به ۹۰۰ میلیون کاربر ماهانه دست یافته است. به گفته‌ی او نیمی از این کاربران روزانه به تلگرام مراجعه می‌کنند.
پاول داروف، بنیانگذار تلگرام اعلام کرد که این پیام‌رسان به ۹۰۰ میلیون کاربر ماهانه دست یافته…
خبرها

شاتل ۶۰ درصد سهام صبانت را خرید

محمدحسن شانه‌ساززاده، رییس هیات ‌مدیره شاتل اعلام کرد این اپراتور ابتدای امسال ۶۰ درصد از سهام صبانت را خریداری کرده است. کاهش هزینه‌ها، افزایش توانمدی در بازار و
محمدحسن شانه‌ساززاده، رییس هیات ‌مدیره شاتل اعلام کرد این اپراتور ابتدای امسال ۶۰ درصد از سهام…

دیدگاه‌تان را بنویسید

بخش‌های مورد نیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

پربازدیدهای هفته

پادکست زوم