راه‌اندازی مرکز تماس جدید علی‌بابا در گرگان

شرکت سفرهای علی‌بابا با افتتاح اولین دفتر خارج از پایتخت خود، بخشی از ترافیک پاسخگویی به تماس مشتریان خود را به گرگان انتقال داد و هم اکنون این مرکز با ۶۰ نفر پرسنل به صورت رسمی فعالیت می‌کند.

 

به کمک نوآوری‌های جدید حوزه تکنولوژی ارتباطات و کسب‌وکارهای حوزه فناوری اطلاعات، محدودیت‌های مکانی در اشتغال‌زایی در دنیا کاهش یافته است و سازمان‌های بزرگ با انتقال مراکز پشتیبانی خود به دیگر شهرها و کشور‌ها، اقدام به تمرکز زدایی و همکاری با متخصصان دیگر نقاط می‌کنند. در ایران نیز پیروی از این رویکرد، می‌تواند از تمرکز فرصت‌های شغلی در پایتخت و به دنبال آن مهاجرت ناچارانه نیرو‌های متخصص از استان‌های دیگر کشور به تهران، جلوگیری کند.

 

در همین راستا شرکت سفر‌های علی‌بابا اقدام به راه‌اندازی مرکز تماس جدید خود در گرگان با هدف اشتغال‌زایی و بهره‌مندی از توان نیروی کار متخصص و مستعد خارج از تهران گرفت. علی‌بابا معتقد است از این طریق، از مهارت و تخصص نیروهای بومی بهره‌مند خواهد شد و نیرو‌های متخصص در شهر محل زندگی خود با فعالیت در زمینه کاری مطلوبشان به کسب درآمد از تخصص خود می‌پردازند.

 

علی‌اکبر سلطان‌لو، مدیر ارشد پشتیبانی سفرهای علی‌بابا درباره برنامه‌های آینده این مرکز می‌گوید: « هدف علی‌بابا کاهش عملیات انسانی در روند‌های پشتیبانی و مشاوره سفر است اما با این حال تمامی برنامه‌های توسعه‌ای این واحد برای ارائه خدمات و پیشیرد اهداف مشتری‌مدارانه علی‌بابا را در گرگان پیش خواهیم گرفت و امیدواریم تا پایان سال ۱۴۰۰ در این مرکز برای ۱۴۰ نفر از جوانان گرگانی اشتغال‌زایی داشته باشیم.»

 

لازم به ذکر است که، مرکز خدمات مشتریان علی‌بابا یکی از واحدهای اثرگذار در خلق تجربه‌ای شایسته سفر برای مشتریان این شرکت است که در ماه‌های اخیر نیز توانسته، نقش موثری را در مدیریت بحران ناشی از ویروس کرونا بازی کند.

 

گفتنی است که همچنان بخش اصلی مرکز خدمات مشتریان علی بابا در تهران با حدود ۱۲۰ نفر پرسنل به صورت شبانه‌روزی درحال فعالیت و پشتیبانی از خدمات این برند صنعت گردشگری است.

link

مطالب مرتبط

مایکت

گزارشی از آمار پخش استریم بازی‌ها در بستر مایکت

از سال گذشته (۱۴۰۲) مایکت در نرم‌افزار خود بستری را برای پخش استریم بازی‌های ویدئویی با همکاری استریمرهای ایرانی فراهم کرده است. در این سال، گیم استریمرهای مایکت
از سال گذشته (۱۴۰۲) مایکت در نرم‌افزار خود بستری را برای پخش استریم بازی‌های ویدئویی با…
خبرها

الناز سخائیان به عنوان اولین مدیر ایرانی شرکت نستله ایران منصوب شد

الناز سخائیان، همزمان با روزهای ابتدایی سال ۱۴۰۳ به عنوان اولین مدیر ایرانی به سمت مدیر عاملی شرکت نستله ایران منصوب شد.    مدیر عامل جدید نستله ایران فارغ‌التحصیل
الناز سخائیان، همزمان با روزهای ابتدایی سال ۱۴۰۳ به عنوان اولین مدیر ایرانی به سمت مدیر…
فناپ

گزارش «امنیت غذایی؛ تهدیدهای فردا، فرصت‌های امروز» توسط فناپ منتشر شد

گزارش آینده‌نگاری «امنیت‌ غذایی؛ تهدیدهای فردا، فرصت‌های امروز» با هدف تبیین کاربردی مساله ‌امنیت‌ غذایی و تاکید بر نقش ویژه‌ فناوری‌های دیجیتال، توسط فناپ
گزارش آینده‌نگاری «امنیت‌ غذایی؛ تهدیدهای فردا، فرصت‌های امروز» با هدف تبیین کاربردی مساله ‌امنیت‌ غذایی و…
خبرها

وزارت ارشاد متولی تبلیغات در حوزه VODهاست

مدیرکل تبلیغات و اطلاع رسانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، گفت: این وزارتخانه متولی همه عرصه‌های تبلیغاتی کشور در حوزه‌های چاپی، محیطی، فضای مجازی، صوتی و تصویری و
مدیرکل تبلیغات و اطلاع رسانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، گفت: این وزارتخانه متولی همه عرصه‌های…

دیدگاه‌تان را بنویسید

بخش‌های مورد نیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

پربازدیدهای هفته

پادکست زوم