برای مشاهده نتایج کلید Enter را بزنید

دیوار برای جذب نیروی کار مناسب به کمک کارفرمایان می‌آید

ثبت آگهی جذب نیرو شاید اولین راهی باشد که به ذهن هر کسب و کاری می‌رسد، اما اگر دوست داشته باشید این اولین راه به آخرین راه تبدیل شود، احتمالا باید به دنبال محل مناسبی برای انتشار آگهی جذب نیرو بگردید. شبکه‌های اجتماعی مختلفی برای این کار راه‌اندازی شده‌اند اما بجز این شبکه‌های اجتماعی، سایت دیوار هم امکانی برای جذب نیرو دارد. تا پیش از این اگر می‌خواستید برای جذب نیرو در دیوار آگهی ثبت کنید، باید مثل همه چند عکس بارگزاری می‌کردید و آگهی شما بین انبوه آگهی‌هایی که روزانه توسط افراد مختلف برای فروش کالاهای دست دوم منتشر می‌کنند، گم می‌شد اما جدیدا شرایط فرق کرده و امکان جدیدی در اختیار کارفرمایانی قرار گرفته که می‌خواهند پرستیژ کاری خود را حفظ کنند، همیشه در معرض دید باشند و در کمترین زمان بتوانند نیروی متخصص مورد نظرشان را به کار بگیرند.

 

پنل کارفرمایان چطور کار می‌کند؟

 

شاید در نگاه اول بگویید خودمان به راحتی می‌توانیم با چند کلیک آگهی مورد نظرمان را منتشر کنید و نیازی به دردسرهای پنل مخصوص و … نداریم، اما انتشار آگهی استخدام ریزه‌کاری‌های خاص خودش را دارد. شاید حتی نیروهای حرفه‌ای شاغل در امور منابع انسانی هم نتوانند در کمترین زمان مشخص کنند که دقیقا چه مواردی باید در آگهی استخدام درج شود. پنل ویژه کارفرمایان برای هر مورد فیلد جداگانه‌ای در نظر گرفته که علاوه بر کمک به کارفرما برای انتشار راحت‌تر، خواندن متن آگهی را برای مخاطب هم آسان می‌کند. اگر یک آگهی را از طریق پنل کارفرمایان بفرستید کنار آن نشان «مدارک کارفرما تایید شده» قرار خواهد گرفت. همچنین کسب‌وکارهایی که برای پنل ویژه کارفرمایان درخواست بدهند، بسته‌های مختلف برای تخفیف در ارسال آگهی‌ها و نردبان آنها در اختیارشان قرار خواهد گرفت. نردبان آگهی باعث می‌شوند هر چند وقت یکبار آگهی شما مجددا به صفحه اول برگردد و با گذر زمان به انتهای فهرست آگهی‌ها نرود. همچنین در پنل کارفرمایان امکان نردبان همزمان چند آگهی وجود دارد. اگر زودتر دست بجنبید، می‌توانید از هدیه پنج آگهی رایگان هم استفاده کنید.

 

مواردی که احتمالا با آنها مواجه خواهید شد

 

ثبت نام در پنل ویژه کارفرمایان دیوار شاید کمی زمان‌بر باشد. چراکه برای ایجاد دسترسی حتما لازم است تا مدارک کسب و کار شما توسط کارشناسان بررسی شوند. البته این مورد همزمان می‌تواند نقطه قوت به حساب بیاید. چراکه فرصتی پیش می‌آید تا شما بتوانید پنلی مخصوص کسب و کار و با همان برند خودتان در اختیار داشته باشید. همچنین در این صورت تیک تایید مدارک کنار هر آگهی به مخاطب می‌گوید شما با یک کسب و کار معتبر روبرو هستید و خبری از آگهی‌های جعلی نیست. اگر کسب و کار شخصی دارید لازم است تا کارت ملی یا گواهینامه خود را در پنل کارفرمایان بارگذاری کنید. همچنین باید یکی از موارد پروانه کسب، اجاره نامه، سند ملک یا هرگونه مجوز از یک نهاد دولتی، صنف با اتحادیه را در سامانه بارگذاری کنید تا پنل کارفرمایان برایتان راه‌اندازی شود. مدیران و کارشناسان منابع انسانی شرکت‌ها علاوه بر ارائه معرفی‌نامه از سوی شرکت متبوع، باید مدارک رسمی کسب و کار،‌ از جمله آگهی تاسیس شرکت یا موسسه یا هر مجوزی که بر اساس آن شرکت در حال فعالیت است را ارائه کنید. البته همه چیز به صورت غیرحضوری انجام می‌شود.

 

محدودیتی که می‌توان آن را به فرصت تبدیل کرد

 

هنوز خیلی از کسانی که دنبال کار می‌گردند با بخش استخدام و کاریابی سایت دیوار آشنا نیستند؛ اما فرصتی پیش آمده که تکرار آن شاید دور از ذهن باشد. ثبت نام برای دریافت پنل ویژه کارفرمایان به صورت رایگان انجام می‌شود. یعنی شما بدون پرداخت هیچ پولی می‌توانید آگهی‌ استخدامی را در پلت‌فرمی با میلیون‌ها کاربر منتشر کنید و از امکانات و ظرفیت‌های این پلت‌فرم در جهت کسب بهترین و مناسب‌ترین نیروی کار مورد نیاز خود استفاده کنید.

مطالب مرتبط

دکتر یحیی تابش، استاد دانشگاه استنفورد
پادکست زوم قسمت بیست‌وسوم؛ گفت‌و‌گو با دکتر یحیی تابش، استاد دانشگاه استنفورد
پادکست زوم قسمت بیست‌ودوم؛ گفت‌و‌گو با امیرحسین فقیهی، مدیرعامل لحظه‌نگار
پادکست زوم قسمت بیست‌ویکم؛ گفت‌و‌گو با سینا مومنی، مدیرعامل یکتانت
پادکست زوم قسمت بیست‌ویکم؛ گفت‌و‌گو با سینا مومنی، مدیرعامل یکتانت
پادکست زوم قسمت بیستم؛ گفت‌و‌گو با علی الیاسی، مدیرعامل ابرآمد
پادکست زوم قسمت نوزدهم؛ گفت‌و‌گو با آرین اوهانیان، برند دیزاینر
پادکست زوم قسمت نوزدهم؛ گفت‌و‌گو با آرین اوهانیان، برند دیزاینر
پادکست زوم قسمت هجدهم؛ گفت‌و‌گو با محمدرضا آقایا، مدیرعامل شرکت باسلام
پادکست زوم سئو 24 رضا شیرازی
پادکست زوم قسمت هفدهم؛ گفت‌و‌گو با رضا شیرازی، مدیرعامل شرکت سئو۲۴
پادکست زوم قسمت شانزدهم؛ گفت‌و‌گو با حمیدرضا احمدی، مدیرعامل شرکت ایوند
پادکست زوم قسمت پانزدهم؛ گفت‌و‌گو با دکتر علیرضا توکلی کاشی، متخصص بازار سرمایه
پادکست زوم تخفیفان
پادکست زوم قسمت چهاردهم؛ گفت‌و‌گو با مدیرعامل تخفیفان
پادکست زوم قسمت سیزدهم؛ گفت‌و‌گو با دکتر سعید باجلان، عضو هیات علمی و متخصص بازار سرمایه
پادکست زوم قسمت دوازدهم؛ گفت‌و‌گو با مدیرعامل سهام‌یاب
پادکست زوم قسمت یازدهم؛ گفت‌و‌گو با مدیران ارشد اجرایی اسنپ‌تریپ
پادکست زوم قسمت دهم؛ گفت‌و‌گو با مدیرعامل میاره
پادکست زوم قسمت نهم؛ گفت‌و‌گو با مدیرعامل ابرآروان
پادکست زوم قسمت هشتم؛ گفت‌و‌گو با مدیرعامل پینکت
پادکست زوم همکاران سیستم
پادکست زوم قسمت هفتم؛ گفت‌و‌گو با مدیرعامل همکاران سیستم
اسنپ فود
پادکست زوم قسمت ششم؛ گفت‌و‌گو با رییس هیات مدیره اسنپ‌فود
پادکست زوم، قسمت پنجم؛ گفت‌و‌گو با مدیرعامل تپسی