مزایای کارشناس شدن در کارنامه

«کارنامه» یکی از سرویس‌های دیوار است که صرفا به ارائه خدمات در بخش خودرو می‌پردازد. این سرویس دارای سه بخشِ «کارشناسی خودرو»، «خرید خودروی کارشناسی‌شده» و «فروش سفارشی خودرو» است. اما شاید این سوال برای شما ایجاد شود که کارشناسان کارنامه چه کسانی هستند؟ قبل از هر چیز باید تاکید کرد که کارشناسی خودرو چه از حیث قیمت‌گذاری و چه از نظر تایید فنی خودرو، کار بسیار سختی است که کارکشته‌ها و قدیمی‌های بازار هم در این شرایط که بازار مرتب دستخوش تغییر است از پس بر آن نمی‌آیند و گاهی نیز دیده‌ایم که برخی از نمایشگاه‌داران می گویند «فعلا خرید یا فروش نداریم!»

 

کارشناسان کارنامه رایگان آموزش می‌بینند

 

در روش جدید خرید و فروش خودرو «کارنامه» کارشناسان و متخصصان اختصاصی خود را دارد. افرادی که می‌خواهند به عنوان کارشناس بدنه و فنی در کارنامه حضور داشته باشند باید دو مرحله مصاحبه را پشت سر بگذارند. با توجه به اینکه سیستم آموزشی در «کارنامه»  مبتنی بر سیستم آموزشی فنی‌و‌حرفه‌ای دانشگاه صنعتی شریف است، فقط تجربه فرد متقاضی برای «کارنامه» اهمیت ندارد. علاوه بر تجربه، پتانسیل و توانایی افراد متقاضی نیز در نظر گرفته می‌شود. بعد از آزمون‌های مختلف تخصصی و غربالگری های لازم، افراد منتخب وارد کارنامه می‌شوند و مدتی همراه با کارشناسان قدیمی ‌و با تجربه‌تر، بیشتر یاد می‌گیرند. با گذر از این مرحله، دوباره نقاط ضعف شناسایی و با آموزش‌های لازم فرد متخصص به زنجیره کارنامه می پیوندد.

 

پس از اینکه افراد متقاضی همکاری در مجموعه «کارنامه» دوره آموزشی را طی کرده، شروع به انجام فعالیت در این شرکت کردند، به طور منظم رصد و پایش می‌شوند و با توجه به نتیجه این پایش‌ها، نقاط ضعف و قوتشان نیز شناسایی و ریشه‌یابی می‌شود. پس از شناسایی نقاط ضعف، آنها در قالب آموزش ضمن خدمت در آکادمی‌ تخصصی «کارنامه»  آموزش می‌بینند.

 

شرایط کار به عنوان کارشناس خودرو در کارنامه چگونه است؟

 

وقتی کارشناس وارد خانواده کارنامه شد، به صورت تمام‌وقت و ۵ روز در هفته مشغول به کار می‌شود.

 

کارشناسان کارنامه پس از ۳ ماه مشمول بیمه تکمیلی می‌شوند و همچنین پس از ۶ ماه امکان دریافت وام بانک رسالت به مبلغ ۲۵ میلیون تومان برای آن‌ها فراهم خواهد بود. همچنین هر روز ناهار گرم برای کلیه پرسنل کارشناسی خودرو در دفتر کارنامه سرو می‌شود.

 

«کارنامه» همواره نسبت به جذب نیرو در حوزه خودرو آماده است، اگر تصور می‌کنید در این حوزه اطلاعات خوبی دارید و می‌توانید در زمره کارشناسان کارنامه قرار گیرید، فرصت لازم را دارید. افراد متقاضی لازم است تجربه مرتبط با بخش خودرو داشته باشند. این عامل منجر به افزایش کیفیت کارشناسان شده و در نتیجه میزان رضایت مشتریان نیز افزایش خواهد یافت.

 

در کارنامه از ۲۰ ساله مشغول به کار است تا ۴۵ ساله. این یعنی این‌که بازه سنی کارشناسان فعال در این مجموعه گسترده است. درباره تحصیلات هم محدودیت خاصی در نظر گرفته نشده است و فقط کافی است دارای تجربه مرتبط باشید. اگر هم این شرط را ندارید، اما توانایی لازم را داشته  باشید، دوره‌های آموزشی در مجموعه «کارنامه» را بگذرانید. برای «کارنامه» رضایت مشتری شرط است؛ اگر فرهنگ توجه به مشتری برای متقاضی اهمیتی نداشته باشد، ادامه همکاری برایتان ممکن نخواهد بود. استخدام در «کارنامه»  ۳ مزیت دارد که شامل، سیستم آموزشی کاملا متمایز،  بسته پرداختی و رفاهی رقابتی و فرهنگ سازمانی کاملا متمایز و متفاوت است.

link

مطالب مرتبط

اسنپ

مدیرعامل اسنپ: محرومیت کاربران راننده‌ تاکسی‌های اینترنتی از حق قانونی سهمیه سوخت تبعات متعددی دارد

به گزارش روابط عمومی اسنپ، محمد خلج، مدیرعامل اسنپ اعلام کرد متاسفانه از ابتدای سال ۱۴۰۲ سهمیه‌ی سوخت رانندگان تاکسی‌های اینترنتی – باوجود مصوبه‌ی تصویب‌شده
به گزارش روابط عمومی اسنپ، محمد خلج، مدیرعامل اسنپ اعلام کرد متاسفانه از ابتدای سال ۱۴۰۲…
خبرها

پادکست اخبار استارتاپی هفته؛ از ربات دیجی‌کالا تا رفع تحریم ابرآروان

پادکست استارتاپ ۳۶۰ هر هفته جمعه‌ها منتشر می‌شود. این پادکست تازه‌ترین تحولات استارتاپی و تکنولوژی هفته در ایران را دنبال می‌کند. در قسمت ۲۳۸ این پادکست، از ربات
پادکست استارتاپ ۳۶۰ هر هفته جمعه‌ها منتشر می‌شود. این پادکست تازه‌ترین تحولات استارتاپی و تکنولوژی هفته…
خبرها

تلگرام اکنون ۹۰۰ میلیون کاربر فعال ماهانه دارد

پاول داروف، بنیانگذار تلگرام اعلام کرد که این پیام‌رسان به ۹۰۰ میلیون کاربر ماهانه دست یافته است. به گفته‌ی او نیمی از این کاربران روزانه به تلگرام مراجعه می‌کنند.
پاول داروف، بنیانگذار تلگرام اعلام کرد که این پیام‌رسان به ۹۰۰ میلیون کاربر ماهانه دست یافته…
خبرها

شاتل ۶۰ درصد سهام صبانت را خرید

محمدحسن شانه‌ساززاده، رییس هیات ‌مدیره شاتل اعلام کرد این اپراتور ابتدای امسال ۶۰ درصد از سهام صبانت را خریداری کرده است. کاهش هزینه‌ها، افزایش توانمدی در بازار و
محمدحسن شانه‌ساززاده، رییس هیات ‌مدیره شاتل اعلام کرد این اپراتور ابتدای امسال ۶۰ درصد از سهام…

دیدگاه‌تان را بنویسید

بخش‌های مورد نیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

پربازدیدهای هفته

پادکست زوم