برای مشاهده نتایج کلید Enter را بزنید

استارتاپ «دلیل‌ ایران» موفق به جذب سرمایه شد

«دلیل ایران» پلتفرم ارتباط خدمت‌دهند‌گان ایرانی به گردشگران عرب‌ زبان و از استارتاپ‌های دوره‌ اول شتابدهی “آی‌‌فینک”، موفق به جذب سرمایه از شرکت تدبیر انتخاب فردا (تا فردا) شد.

 

با این سرمایه‌گذاری، هم‌آوا و شرکت خدمات انفورماتیک از ساختار سهامداری این استارتاپ خارج شدند.

 

این سرمایه‌گذاری توسط شرکت تدبیر انتخاب فردا صورت گرفته و عقد قرارداد آن دوشنبه ۱۸ بهمن طی مراسمی در کارخانه نوآوری آزادی انجام شد.

 

در این مراسم رضا کلانتری‌نژاد هم‌بنیان‌گذار و مدیرعامل شرکت هم‌آوا گفت: امروز امضای این قراداد اتفاق بزرگی است چراکه یکی از رویاهای حوزه نوآوری کشور که تلاش برای کمک کردن به صنایع بزرگ در راستای تعالی کشور است، تجلی واقعی پیدا می‌کند.

 

وی شرکت خدمات انفورماتیک را یکی از پیشروان تفکر و باور به حوزه نوآوری معرفی کرد و گفت: تلاش این مجموعه که بزرگترین شرکت حوزه فناوری مالی کشور است، از چند سال گذشته برای کار کردن با اکوسیستم نوآوری بسیار ستودنی است و همواره از جوانانی که قدم در مسیر نوآوری گذاشته‌اند حمایت کرده است.

 

کلانتری‌نژاد با بیان اینکه استارتاپ دلیل ایران می‌تواند الگویی برجسته و مناسب برای توسعه نوآوری در کشور باشد گفت: ما در اکوسیستم نوآوری به دنبال پیدایش کسب و کارهایی مانند دلیل ایران هستیم که روی ایده‌ای کار می‌کنند که کاملا بین المللی بوده تا جذب نوآوری آی‌فینک شوند؛ این استارتاپ نیز مسیر رشد خود را طی کرده و سپس شریک راهبردی خود در شرکت تا فردا را پیدا کرد و این ماحصل نوآوری در بستری است که شرکت خدمات انفورماتیک در مرکز نوآوری آی‌فینک ایجاد کرده‌ است.

 

یاسر الخیرو هم‌بنیان‌گذار استارتاپ دلیل ایران با ابراز خرسندی گفت: ما دو سال است که به صورت جدی کار را شروع کردیم و شرکت خدمات انفورماتیک (آی‌فینک) و هم آوا از روز اول، حامی ما بوده و همیشه سعی کردند که منافع تیم را مورد توجه قرار دهند؛ امیدوارم با شروع مجدد منطبق بر این قرارداد بتوانیم سهمی از بازار کسب کنیم و قدم مثبتی برای استارتاپ و ارائه خدمات بر اساس آن به گردشگران برداریم.

 

وی افزود: بر اساس هدف گذاری بنا داریم ظرف ۳ سال آینده ۲۰ میلیون دلار تراکنش داشته باشیم و تمرکز ما بر گردشگری سلامت خواهد بود با این رویکرد که با بیمارستان ها وارد تعامل می شویم و برای کاهش هزینه های درمان با حذف واسطه ها، زمینه بهره مندی از خدمات درمان با قیمت های واقعی از بیمارستان ها را برای گردشگران فراهم می کنیم.

 

وی خاطرنشان کرد: هدف اول ما فعلا کشور عراق است و در واقع گردشگرانی که ویزای ورود به ایران را می توانند داشته باشند و پذیرفته اند که خدمات درمانی شان در ایران انجام شود. ما تسهیل مالی و ارتباط با بیمارستان ها را در حوزه گردشگری سلامت سرویس دهی می‌کنیم.

 

بنابراین گزارش، این قرارداد به صورت چهار جانبه میان شرکت‌های خدمات انفورماتیک فرادیس گستر کیش (آی فینک)، هم آوا و تافردا به عنوان حامی و سرمایه گذار و استارتاپ دلیل ایران به عنوان پلتفرم ارائه دهنده خدمات پرداخت به گردشگران کشورهای عرب زبان به ایران، به امضا رسیده است.

 

دلیل ایران به عنوان اولین و تنها ارائه دهنده خدمات پرداخت به گردشگران عرب‌زبان، به خدمت‌دهنده‌های ایرانی کمک می‌کند تا با روش های نوین، هزینه خدمات خود را از گردشگران عرب‌زبان دریافت کنند.

 

 

منبع: صفحه اینستاگرام هم‌آوا / آی سی تی پرس

دکتر یحیی تابش، استاد دانشگاه استنفورد
پادکست زوم قسمت بیست‌وسوم؛ گفت‌و‌گو با دکتر یحیی تابش، استاد دانشگاه استنفورد
پادکست زوم قسمت بیست‌ودوم؛ گفت‌و‌گو با امیرحسین فقیهی، مدیرعامل لحظه‌نگار
پادکست زوم قسمت بیست‌ویکم؛ گفت‌و‌گو با سینا مومنی، مدیرعامل یکتانت
پادکست زوم قسمت بیست‌ویکم؛ گفت‌و‌گو با سینا مومنی، مدیرعامل یکتانت
پادکست زوم قسمت بیستم؛ گفت‌و‌گو با علی الیاسی، مدیرعامل ابرآمد
پادکست زوم قسمت نوزدهم؛ گفت‌و‌گو با آرین اوهانیان، برند دیزاینر
پادکست زوم قسمت نوزدهم؛ گفت‌و‌گو با آرین اوهانیان، برند دیزاینر
پادکست زوم قسمت هجدهم؛ گفت‌و‌گو با محمدرضا آقایا، مدیرعامل شرکت باسلام
پادکست زوم سئو 24 رضا شیرازی
پادکست زوم قسمت هفدهم؛ گفت‌و‌گو با رضا شیرازی، مدیرعامل شرکت سئو۲۴
پادکست زوم قسمت شانزدهم؛ گفت‌و‌گو با حمیدرضا احمدی، مدیرعامل شرکت ایوند
پادکست زوم قسمت پانزدهم؛ گفت‌و‌گو با دکتر علیرضا توکلی کاشی، متخصص بازار سرمایه
پادکست زوم تخفیفان
پادکست زوم قسمت چهاردهم؛ گفت‌و‌گو با مدیرعامل تخفیفان
پادکست زوم قسمت سیزدهم؛ گفت‌و‌گو با دکتر سعید باجلان، عضو هیات علمی و متخصص بازار سرمایه
پادکست زوم قسمت دوازدهم؛ گفت‌و‌گو با مدیرعامل سهام‌یاب
پادکست زوم قسمت یازدهم؛ گفت‌و‌گو با مدیران ارشد اجرایی اسنپ‌تریپ
پادکست زوم قسمت دهم؛ گفت‌و‌گو با مدیرعامل میاره
پادکست زوم قسمت نهم؛ گفت‌و‌گو با مدیرعامل ابرآروان
پادکست زوم قسمت هشتم؛ گفت‌و‌گو با مدیرعامل پینکت
پادکست زوم همکاران سیستم
پادکست زوم قسمت هفتم؛ گفت‌و‌گو با مدیرعامل همکاران سیستم
اسنپ فود
پادکست زوم قسمت ششم؛ گفت‌و‌گو با رییس هیات مدیره اسنپ‌فود
پادکست زوم، قسمت پنجم؛ گفت‌و‌گو با مدیرعامل تپسی