توضیح تپسی درباره پیش بینی درآمد ۶۸۰ میلیاردی ۱۲ ماهه و عملکرد دو ماهه

تپسی درباره پیش بینی درآمد ۶۸۰ میلیارد تومانی دوره ۱۲ ماهه سال جاری و درآمد عملیاتی ۵۸.۲ میلیارد تومانی محقق شده دو ماه نخست سال، توضیحاتی ارائه کرد.
 
براین اساس، میلاد منشی پور مدیرعامل “تپسی” پیرو ارائه اطلاعات تکمیلی درباره پیش بینی درآمد ۶۸۰ میلیارد تومانی دوره ۱۲ ماهه سال جاری که قبلا در گزارش تفسیری صورت های مالی حسابرسی شده سال مالی گذشته، چهارم خرداد تشریح و درآمد عملیاتی محقق شده در دو ماه نخست سال به مبلغ ۵۸.۲ میلیارد تومان که در گزارشات ماهانه فروش از طریق کدال به اطلاع عموم رسیده، اعلام کرد: طبق برنامه های پیش بینی شده در امیدنامه و برنامه های عملیاتی سال جاری، افزایش سرمایه از محل عرضه اولیه سهام منجر به تامین مالی مورد نیاز جهت توسعه جغرافیایی به حدود ۲۰ شهر جدید و افزایش عمق بازار شهرهای موجود خواهد شد. پیش بینی می شود گسترش جغرافیایی و افزایش عمق بازار، منشاء بخش عمده ای از پیش بینی درآمد سال جاری خواهد بود.
 

کسب و کار تاکسی آنلاین بطور معمول در نیمه دوم سال و همزمان با بازگشایی مدارس و دانشگاه‌ها با رشد درآمدی بیشتری نسبت به نیمه نخست سال مواجه است. همچنین بصورت تاریخی درآمد فروردین ماه به دلیل تعطیلات نوروز و ماه رمضان همواره کمترین میزان در مقایسه با سایر ماه های سال است. درآمد نیمه دوم سال گذشته ۴۸ درصد بیشتر از نیمه اول و در سال های ۹۸ و ۹۷ ( دو سال پیش از همه گیری کرونا) نیز درآمد نیمه دوم سال بطور میانگین ۲۳ و ۵۱ درصد بیشتر از نیمه نخست سال بود.

با توجه به موارد بالا و توضیح اینکه این شرکت، سرمایه گذاری های اولیه جهت نیل به اهداف برنامه توسعه را از محل منابع داخلی آغاز کرده، دسترسی به درآمد پیش بینی شده سال ۱۴۰۱ با ضریب اطمینان بسیار بالای امکان پذیر خواهد بود.

link

مطالب مرتبط

خبرها

یک VOD جدید به نام «شیدا» مجوز گرفت

پلتفرم «شیدا» به عنوان بازیگر جدید شبکه نمایش خانگی از ساترا مجوز فعالیت گرفت. «شیدا» با حضور چهره‌هایی که در سال‌های ابتدایی شبکه نمایش خانگی باعث رونق این صنعت
پلتفرم «شیدا» به عنوان بازیگر جدید شبکه نمایش خانگی از ساترا مجوز فعالیت گرفت. «شیدا» با…
اسنپ

مدیرعامل اسنپ: محرومیت کاربران راننده‌ تاکسی‌های اینترنتی از حق قانونی سهمیه سوخت تبعات متعددی دارد

به گزارش روابط عمومی اسنپ، محمد خلج، مدیرعامل اسنپ اعلام کرد متاسفانه از ابتدای سال ۱۴۰۲ سهمیه‌ی سوخت رانندگان تاکسی‌های اینترنتی – باوجود مصوبه‌ی تصویب‌شده
به گزارش روابط عمومی اسنپ، محمد خلج، مدیرعامل اسنپ اعلام کرد متاسفانه از ابتدای سال ۱۴۰۲…
خبرها

پادکست اخبار استارتاپی هفته؛ از ربات دیجی‌کالا تا رفع تحریم ابرآروان

پادکست استارتاپ ۳۶۰ هر هفته جمعه‌ها منتشر می‌شود. این پادکست تازه‌ترین تحولات استارتاپی و تکنولوژی هفته در ایران را دنبال می‌کند. در قسمت ۲۳۸ این پادکست، از ربات
پادکست استارتاپ ۳۶۰ هر هفته جمعه‌ها منتشر می‌شود. این پادکست تازه‌ترین تحولات استارتاپی و تکنولوژی هفته…
خبرها

تلگرام اکنون ۹۰۰ میلیون کاربر فعال ماهانه دارد

پاول داروف، بنیانگذار تلگرام اعلام کرد که این پیام‌رسان به ۹۰۰ میلیون کاربر ماهانه دست یافته است. به گفته‌ی او نیمی از این کاربران روزانه به تلگرام مراجعه می‌کنند.
پاول داروف، بنیانگذار تلگرام اعلام کرد که این پیام‌رسان به ۹۰۰ میلیون کاربر ماهانه دست یافته…

دیدگاه‌تان را بنویسید

بخش‌های مورد نیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

پربازدیدهای هفته

پادکست زوم