برای مشاهده نتایج کلید Enter را بزنید

اجاره اقامتگاه در استانبول با پرداخت ریالی برای اولین بار در ایران

اتاقک به عنوان یکی از اولین سامانه‌های اجاره آنلاین ویلا، اقامتگاه، سوئیت و کلبه با بیش از ۲۰ هزار اﻗﺎﻣﺘﮕﺎه اﺟﺎره‌ای در ۳۱۰ شهر است که کار خود را از سال ۱۳۹۶ آغاز کرده و  با همه بحران‌ها و موانع مختلف مسیر رشد بسیار خوبی را پیموده است.

اتاقک همیشه شروع‌کننده اتفاقات تاثیرگذار در حوزه گردشگری بوده و به رشد این بازار هم کمک کرده است، گزارش سال ۱۴۰۰ اتاقک نیز نشان از رشد اتاقک در شاخص‌های مختلف داشت. به‌طور مثال اتاقک از نظر تعداد کاربر در ۴ سال گذشته رشد ۵۰۰ درصدی داشته است. تجربه‌های موفق بسته‌های بهداشتی در ایام کرونا برای رفاه حال مهمانان و کاهش نگرانی آنها و اقامتگاه‌های پرایم از جمله اقدامات مناسب اتاقک در زمینه اجاره آنلاین اقامتگاه بوده است. با این اقدامات موثر اتاقک توانست رشد فروش ناخالص ۱۲۶۰ درصدی در دوران شیوع پاندمی کرونا داشته باشد.

اما این‌روزها اتاقک خبر از اقدامات جدیدی در کسب‌وکار خود داده است که برای اولین‌بار در ایران شاهد آن خواهیم بود و اگرچه این روزها صنعت گردشگری تحت‌تاثیر شرایط اجتماعی کشور و فیلترینگ روزهای سختی را می‌گذراند اما تیم اتاقک توانسته است یکی دیگر از اتفاق‌های خوب را در صنعت اجاره آنلاین اقامتگاه رقم بزند و موفق به ایجاد امکان رزرو اقامتگاه‌های استانبول در سایت و اپلیکیشن اتاقک برای مهمانان خود شده است.

سفر به ترکیه و تامین اقامتگاه امن، با قیمت و کیفیت مناسب و نزدیک به اماکن دیدنی و فروشگاه‌ها و محله‌های مناسب،  همیشه دغدغه ایرانی‌ها بوده، به‌خصوص برای افرادی که سفرهای یک یا دوروزه کاری یا تجاری داشته‌اند همیشه این معضل وجود داشته است که محل مناسبی برای اقامت داشته باشند.

چرا اجاره آنلاین اقامتگاه ترکیه از اتاقک برگ برنده شماست؟

 قیمت هتل‌های ترکیه معمولا بالاست، این میزان قیمت برای مسافران ایرانی‌ که مقصد آنها شهرهای مختلف ترکیه است،   به‌خصوص در شرایط اقتصادی امروز مساله مهمی است که بیش از پیش نیاز به یک محل اقامت مطمئن با قیمت پایین‌تر را ضروری می‌کند، محل اقامتی که بسیاری از ویژگی‌های هتل را هم داشته باشد و حتی اقامت راحت‌تری را برای مهمان فراهم کند.  تاکنون به جز هتل، امکان اجاره آنلاین اقامتگاه برای ایرانیان از داخل ایران فراهم نبوده است.

این اقامتگاه‌ها دارای ظرفیت‌های متفاوتی هستند و به خصوص برای گروهای چندنفره یا چندخانواده که با هم سفر می‌کنند و دوست دارند در یک محل کنار هم باشند پیشنهاد مناسبی خواهند بود. همچنین در ایام پیک سفر که هتل‌ها معمولا پرشده‌اند این اقامتگاه ها با توجه به قیمت مناسبشان گزینه های بهتری هستند.

اتاقک  بعد از ماه‌ها تلاش و رایزنی با میزبانان اقامتگاه‌های ترکیه، توانست  برای اولین بار این امکان را برای ایرانی‌ها در داخل ایران فراهم کند. از این به بعد مهمانان می‌توانند در اتاقک برای رزرو اقامتگاه استانبول اقدام کنند. این اتفاق خبر بسیار خوبی برای کسب‌وکارهای اجاره اقامتگاه آنلاین است که بتوانند بازار خود را به خارج از مرزهای ایران گسترش دهند و رضایت مشتریان ایرانی در خارج از مرزهای ایران را نیز کسب کنند.

رزرو اقامتگاه در استانبول از اتاقک مزایای زیر را دارد:

  • تامین اقامتگاه با قیمت مناسب و در بهترین محله‌های استانبول (نزدیک به جاهای دیدنی، فروشگاه‌ها، رستوران‌ها، کافه‌ها، ساحل و..)
  • پرداخت هزینه اقامتگاه به صورت ریالی
  • ایرانی بودن تعداد زیادی از میزبانان اقامتگاه

این تازه شروع ماجرای اتاقک در ترکیه است و این شرکت قصد دارد سایر شهرهای ترکیه همچون آنکارا، ازمیر، کوش‌آداسی و و وان و… را نیز پوشش دهد و همچنین تعداد اقامتگاه‌های بیشتری را در محله‌های مختلف استانبول به اقامتگاه‌های خود اضافه کند. باید در روزهای آینده شاهد اقدامات جدید اتاقک در این زمینه باشیم.

قابل ذکر است اقامتگاه‌های ترکیه همچون سایر اقامتگاه‌های اتاقک در ایران کلیه استانداردهای لازم مانند امکانات مناسب، کیفیت، نظافت، امنیت و… را دارند و از این بابت مهمانان اتاقک می‌توانند امنیت‌خاطر داشته باشند.

مطالب مرتبط

دکتر یحیی تابش، استاد دانشگاه استنفورد
پادکست زوم قسمت بیست‌وسوم؛ گفت‌و‌گو با دکتر یحیی تابش، استاد دانشگاه استنفورد
پادکست زوم قسمت بیست‌ودوم؛ گفت‌و‌گو با امیرحسین فقیهی، مدیرعامل لحظه‌نگار
پادکست زوم قسمت بیست‌ویکم؛ گفت‌و‌گو با سینا مومنی، مدیرعامل یکتانت
پادکست زوم قسمت بیست‌ویکم؛ گفت‌و‌گو با سینا مومنی، مدیرعامل یکتانت
پادکست زوم قسمت بیستم؛ گفت‌و‌گو با علی الیاسی، مدیرعامل ابرآمد
پادکست زوم قسمت نوزدهم؛ گفت‌و‌گو با آرین اوهانیان، برند دیزاینر
پادکست زوم قسمت نوزدهم؛ گفت‌و‌گو با آرین اوهانیان، برند دیزاینر
پادکست زوم قسمت هجدهم؛ گفت‌و‌گو با محمدرضا آقایا، مدیرعامل شرکت باسلام
پادکست زوم سئو 24 رضا شیرازی
پادکست زوم قسمت هفدهم؛ گفت‌و‌گو با رضا شیرازی، مدیرعامل شرکت سئو۲۴
پادکست زوم قسمت شانزدهم؛ گفت‌و‌گو با حمیدرضا احمدی، مدیرعامل شرکت ایوند
پادکست زوم قسمت پانزدهم؛ گفت‌و‌گو با دکتر علیرضا توکلی کاشی، متخصص بازار سرمایه
پادکست زوم تخفیفان
پادکست زوم قسمت چهاردهم؛ گفت‌و‌گو با مدیرعامل تخفیفان
پادکست زوم قسمت سیزدهم؛ گفت‌و‌گو با دکتر سعید باجلان، عضو هیات علمی و متخصص بازار سرمایه
پادکست زوم قسمت دوازدهم؛ گفت‌و‌گو با مدیرعامل سهام‌یاب
پادکست زوم قسمت یازدهم؛ گفت‌و‌گو با مدیران ارشد اجرایی اسنپ‌تریپ
پادکست زوم قسمت دهم؛ گفت‌و‌گو با مدیرعامل میاره
پادکست زوم قسمت نهم؛ گفت‌و‌گو با مدیرعامل ابرآروان
پادکست زوم قسمت هشتم؛ گفت‌و‌گو با مدیرعامل پینکت
پادکست زوم همکاران سیستم
پادکست زوم قسمت هفتم؛ گفت‌و‌گو با مدیرعامل همکاران سیستم
اسنپ فود
پادکست زوم قسمت ششم؛ گفت‌و‌گو با رییس هیات مدیره اسنپ‌فود
پادکست زوم، قسمت پنجم؛ گفت‌و‌گو با مدیرعامل تپسی