سینماتیکت آمار فروش فصل بهار ۱۴۰۲ خود را منتشر کرد

«سینماتیکت» علاوه بر فروش بلیت تئاتر و سینما، به تازگی در زمینه موسیقی و فروش بلیت کنسرت هم فعال شده و آماری را از کاربران خود در بهار ۱۴۰۲ منتشر کرده است.

 

بر این اساس ماه فروردین، پرفروش‌ترین ماه فصل بهار برای سینماتیکت بوده و در مجموع در این فصل ۳ میلیون و ۸۵ هزار و ۷۱۹ بلیت خریداری شده که بیش از یک میلیون آن به اولین ماه سال اختصاص دارد و یک سوم آن مربوط به خرید بلیت در شهرستان‌هاست.

 

طبق اعلام سینماتیکت «فسیل» با ۱ میلیون و ۷۲۳ ‌هزار و ۳۷۹ بلیت فروخته شده در صدر پرفروش‌های بهار قرار دارد. در ادامه «سه کام حبس» با ۱۷۹ هزار و ۹۳۰ قطعه بلیت دومین فیلم پرفروش و «ملاقات خصوصی» هم با فروش حدود ۱۴۰ هزار بلیت در رتبه سوم قرار دارد.

 

در بین سینماها پردیس سینمایی کوروش با ۲۰۹ هزار و ۴۸۴ بلیت فروخته شده در صدر انتخاب مخاطبان «سینما تیکت» قرار دارد و پردیس سینمایی ایران‌مال هم با بیش از ۲۰۴ هزار بلیت دومین سینمای مورد استقبال مخاطبان در این سایت محسوب می‌شود. در جایگاه سوم هم پردیس سینمایی آزادی با فروش حدود ۱۱۰ هزار بلیت، قرار گرفته است.

 

در فصل بهار بیشتر از یک میلیون بلیت در استان‌های مختلف توسط سینماتیکت به فروش رفته است. در این بین پردیس سینمایی هویزه مشهد با حدود ۸۵ هزار بلیت، پردیس سینمایی هنر شهر آفتاب شیراز با ۶۶ هزار و پردیس سینمایی سیتی سنتر اصفهان با نزدیک ۵۹ هزار بلیت به ترتیب در گروه پرفروش‌های شهرستان‌ها قرار دارند.

 

در بین نمایش‌هایی که بهار امسال روی صحنه رفته، «پپرونی» با ۲۴ هزار و ۶۷۶ قطعه بلیت فروخته شده، در جایگاه نخست فروش و علاقه مردم قرار دارد و «ویدئوچک» هم با اختلافی اندک و فروش ۲۴ هزار و ۳۹۸ بلیت و نمایش «برباد رفته» نیز با فروش حدود ۲۱ هزار بلیت در رده دوم و سوم پرفروش‌های تئاتر‌های کمدی در بهار امسال قرار گرفتند.

link

مطالب مرتبط

خبرها

دومین رویداد نکست‌ شیفت برگزار شد

این رویداد آموزشی توسط دیجی‌نکست و با همراهی دیجی‌کالا به منظور بررسی رابطه تکنولوژی و منابع انسانی برگزار شد و در آن موضوعاتی همچون تاثیر روندهای کلیدی مانند اتوماسیون، هوش…

دیدگاه‌تان را بنویسید

بخش‌های مورد نیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

پربازدیدهای هفته

پادکست زوم