دیوار برنده جایزه کسب‌‌وکار برگزیده دسترسی‌پذیری دیجیتال شد

در ششمین دوره رویداد توان‌‌تک که با حضور جمعی از فعالان اکوسیستم فناوری و رئیس سازمان نظام صنفی رایانه‌ای کشور در حاشیه نمایشگاه الکامپ برگزار شد، دیوار جایزه کسب‌وکار برگزیده دسترسی پذیری دیجیتال را دریافت کرد.

امید هاشمی، کارشناس دسترسی‌پذیری دیجیتال دیوار پس از دریافت این جایزه آن را افتخاری برای تیم دسترس‌پذیری دیوار و نتیجه یک تلاش گروهی دانست.

او با تاکید روی این موضوع که دسترسی‌پذیری دیجیتال یک حق برای همه کاربران است و با رعایت این مسئله مثل همه کشورهای پیشرفته دنیا، در ایران هم ما حق دسترسی به پلتفرم‌ها را برای همه افراد فارغ از ویژگی‌های جسمی،ذهنی و حسی قائل می‌شویم.

دیوار به خاطر مجموعه تلاش‌های خود برای توسعه دسترسی‌پذیری دیجیتال کشور شایسته دریافت این جایزه شناخته شد. دیوار علاوه بر بهبود دسترسی‌پذیری دیجیتال این پلتفرم، یک تیم فنی و محصولی اختصاصی را هم برای این موضوع تشکیل داده است. این پلتفرم همچنین به تازگی رویداد دسترسی‌پذیری دیجیتال را با حضور کسب‌وکارها و استارت‌آپ‌های دیگر در روز آگاهی از دسترسی‌پذیری دیجیتال (GAAD) در ۲۷ اردیبهشت برگزار کرد تا تجربه‌های خود را درباره این موضوع به اشتراک بگذارند. استخدام افراد دارای معلولیت و ارتباط موثر با NGO‌های مرتبط با معلولان از دلایل دیگر برگزیده شدن دیوار اعلام شده است.

آنت میناسیان، مدیرعامل مجتمع آموزشی نیکوکاری رعد به عنوان برگزار کننده این رویداد، اهدای این جایزه به دیوار را به دلیل مجموعه کارها این پلتفرم برای بهبود دسترسی‌پذیری دیجیتال عنوان و از تلاش‌های دیوار برای گسترش این موضوع در کسب‌وکارهای دیگر تقدیر کرد.

رویداد توان‌تِک (Tavan Tech) که از آن به عنوان الکامپ حوزه معلولیت یاد می‌شود، محصول هم‌افزایی مجتمع آموزشی نیکوکاری رعد و فعالان حوزه فناوری اطلاعات کشور است که به منظور تحقق اهدافی مثل دسترسی‌پذیری دیجیتال، بهبود کیفیت زندگی افراد دارای معلولیت، شناخت و معرفی فرصت‌های اشتغال در حوزه فناوری اطلاعات به ویژه برای جامعه هدف برگزار می‌شود.

مجتمع آموزشی نیکوکاری رعد با ۳۷ سال سابقه فعالیت در عرصه آموزش‌های علمی و مهارتی، خدمات‌رسانی رایگان به افراد دارای معلولیت را ارائه می‌دهد. همچنین با شبکه‌‍‌‌ای از ۳۰ مرکز مشابه و مستقل در سایر استان‌ها و شهرستان‌ها، توانمند‌سازی و ارتقا کیفیت زندگی توان‌یابان را دنبال می‌کند.

link

مطالب مرتبط

دیوار

عذرخواهی و جبران خسارت دیوار برای اشتباه در پاسخ برخی استعلام‌های قضایی

دیوار با انتشار بیانیه‌ای بابت خطای نرم‌افزاری در برخی استعلام‌های قضایی عذرخواهی و اعلام کرد خسارت‌ها را جبران می‌کند. متن این بیانیه به شرح زیر است: اخیراً متوجه شدیم که…
دیوار

دیوار: حساب‌ کاربری و سیم‌کارت کلاهبرداران مسدود می‌شود

دیوار اعلام کرد برای افزایش امنیت معامله‌های کاربران و جلوگیری از فعالیت کلاهبرداران، اقدام‌های جدیدی را برای شناسایی‌ و محدودسازی افراد متخلف انجام داده است. حساب کاربری و سیم‌کارت‌های کلاهبردارانی…

دیدگاه‌تان را بنویسید

بخش‌های مورد نیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

پربازدیدهای هفته

پادکست زوم