پروژه فیبرنوری منازل و کسب‌وکارها توسط فناپ‌تلکام در اهواز اجرا می‌شود

فناپ‌تلکام در راستای نهضت جهادی فیبرنوری، ابرپروژه ملی فیبرنوری منازل و کسب‌وکارها (FTTx) را در شهر اهواز اجرا می‌کند.

به گزارش روابط‌عمومی شرکت فناپ‌تلکام، تفاهم‌نامه اجرای فیبرنوری در ۲۴ شهر استان خوزستان روز چهارشنبه ۵ اردیبهشت ۱۴۰۳ با حضور قائم‌مقام وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در امور ارتباطات، مدیران ارشد سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی، معاون عمرانی استانداری خوزستان و مدیران عامل اپراتورهای مجری پروژه فیبرنوری در این استان، امضا شد.

در راستای این نهضت جهادی، فناپ‌تلکام به عنوان مجری ابرپروژه ملی فیبرنوری منازل و کسب‌وکارها (FTTx) در شهر اهواز، روز چهارشنبه ۵ اردیبهشت‌ماه، میزبان بازدید معاون وزیر ارتباطات و رییس سازمان تنظیم‌‌ مقررارت و ارتباطات رادیویی و جمعی از مسئولان این حوزه بود.

در این مراسم امیر محمدزاده لاجوردی معاون وزیر ارتباطات و رییس سازمان تنظیم‌‌ مقررارت و ارتباطات رادیویی، مهدی روحانی‌نژاد معاون راهبردی سازمان تنظیم مقرارت و همچنین صابر فیضی مدیرعامل شرکت فناپ‌تلکام و تیم همراه، از پروژه فیبرنوری اهواز بازدید کردند.

گفتنی است این طرح در راستای هدف‌گذاری دولت سیزدهم مبنی بر پوشش ۲۰میلیون فیبرنوری و توسعه اینترنت پرسرعت کشور اجرا می‌شود.

طبق تجربیات بین‌المللی، اجرای کامل پروژه فیبرنوری و دستیابی به اهداف تعیین‌شده برای اتصال مشترکان می‌تواند شاخص تولید ناخالص داخلی یا GDP را ارتقا دهد.

تعهد پوششی شرکت فناپ‌تلکام در شهر اهواز تا پایان سال۱۴۰۳، دسترسی ۱۵۰هزار خانوار است که تاکنون امکان دسترسی نزدیک به ۱۱۳هزار خانوار به شبکه فیبرنوری محقق شده است.

link

مطالب مرتبط

فناپ

مدیرعامل هلدینگ فناپ مطرح کرد؛ ضرورت تدوین استراتژی برای دیجیتالی‌ شدن معادن در انقلاب صنعتی چهارم

مدیرعامل هلدینگ فناپ با بیان اینکه صنعت معدن برای ورود به انقلاب صنعتی چهارم نیازمند دیجیتالی‌شدن و تدوین استراتژی دیجیتال است، بر لزوم انتخاب یک رویکرد هوشمندانه در دیجیتالی‌شدن معادن…
فناپ

کابل نوری فناپ‌تلکام به «خمام» رسید

عملیات اجرایی کابل نوری فناپ‌تلکام در شهرستان خمام استان گیلان رسما آغاز شد.  به گزارش روابط‌عمومی فناپ‌تلکام، عملیات اجرایی کابل نوری فناپ‌تلکام در شهرستان خمام استان گیلان ۲۷ اردیبهشت ۱۴۰۳…
فناپ

عرضه اوراق مرابحه فناپ‌زیرساخت در فرابورس ایران

فرابورس ایران از ﭘﺬﯾﺮه ﻧﻮﯾﺴﯽ اوراق ﻣﺮاﺑﺤﻪ جدید با نماد «فناپ زیرساخت ۰۷» خبر داد شرکت فرابورس ایران اعلام کرد ﭘﯿﺮو ﺻـﺪور ﻣﺠﻮز ﺷـﻤﺎره  ۱۲۲/۱۵۱۶۸۵ ﻣﻮرخ  هشتم اردیبهشت ۱۴۰۳ ﺳـﺎزﻣﺎن …

دیدگاه‌تان را بنویسید

بخش‌های مورد نیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

پربازدیدهای هفته

پادکست زوم